записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Дерматологія

Огляд дерматолога, консультація, дерматоскопія. діагностика лампою Вуда, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!! 

 

Видалення папілом

Видалення папілом ТернопільПапілома - доброякісне новоутворення на шкірі, що виникає з клітин плоского епітелію. Дуже часто папіломи виглядають як рожеві або коричневі бородавчасті потовщення розміром до 8 міліметрів. Одним із головних чинників виникнення папілом є вірус папіломи людини.

Причини виникнення папілом

Папіломи мають вірусне походження, а також можуть передаватися статевим шляхом, в побуті та від матері до дитини при народженні. При пошкодженні папілома може запалюватися.

Після виникнення на поверхні шкіри папіломи ростуть повільно, але при наявності деяких чинників, що можуть посприяти їх розвитку, може розпочатися їхній стрімкий ріст та збільшення як об’єму, так і кількості. Сприяти виникненню папілом може поганий імунітет, що може знизитися після вживання деяких ліків, нервових переживань, під час вагітності та в людей старшого віку. 

Папіломи потребують видалення для того, щоб уникнути травми та інфікування, а також для кращого зовнішнього вигляду. При виникненні та розвитку папілом потрібно обов’язково звернутися до дерматолога, що зможе визначити причину походження папіломи та видалити її.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал» у відділенні дерматології використовують два методи для видалення папілом:

  • за допомогою радіохвильового апарату «Сургітрон»;
  • з використання кріодеструктора та рідкого азоту.

Видалення папілом за допомогою апарату «Сургітрон»

Хірургічний метод видалення папілом апаратом «Сургітрон» є найбільш ефективним і безпечним завдяки радіохвильовому впливу та використанню місцевої анестезії. «Сургітрон» видаляє папіломи, не залишаючи рубців чи інших наслідків процедури. Процес відновлення після процедури є швидким та легким для пацієнта.

http://img.youtube.com/vi/y9Y2H63Ck9E/hqdefault.jpg

Завдяки апарату «Сургітрон» в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» проходить видалення:

  • папілом;
  • дерматофібром;
  • гемангіом;
  • міліум;
  • невусів;
  • контагіозних молюсків;
  • бородавок та інших шкірних новоутворень.

Видалення папілом рідким азотом

Хорошою альтернативою щодо ефективності видалення папілом є кріодеструктивний метод за допомогою рідкого азоту. Процедура такого видалення є дуже простою та практично безболісною. Позбавлення папіломи рідким азотом відбувається під короткочасним впливом кріодеструктора. В цей момент температура азоту досягає приблизно – 196 градусів.

Тканина, що утворює папілому відразу руйнується завдяки миттєвому замороженню. Згодом ділянка тіла, де розміщується патологічна тканина втрачає чутливість та набуває білого кольору. Під час такої процедури людина відчуває лише терпиме відчуття холоду, в деяких випадках пощіпування.

Існує певна кількість методик для видалення  папілом рідким азотом. В медичному центрі «Оксфорд Медікал», лікарі – дерматологи використовують кріодеструктор CryoPro, що являється вибором більшості дерматологів по всьому світу. Вони є абсолютно безпечні та максимально зручні під час роботи, також обладнанні великим вибором різноманітних насадок, що дозволяє видаляти новоутворення різної форми.

Подаруйте собі красивий зовнішній вигляд та чисту шкіру без папілом – звертайтеся в медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль».

Для запису на попередній прийом до лікаря-дерматолога телефонуйте: (0352) 52-52-52, (068) 752-52-52.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки