Увага! Незабаром відкриття по просп. С. Бандери, 41! Дитячі відділення! Нове обладнання! Нові послуги!

Денний стаціонар

Повноцінне лікування без госпіталізації та відриву від звичайного життя!

Денний стаціонар

Денний стаціонар Оксфорд МедікалДенний стаціонар відрізняється від звичайних відділень лікарні своєю мобільністю. Тут все в організаційному плані влаштовано так, що можна скомпонувати всі дослідження і процедури в короткі терміни. Пацієнти, які звертаються в денний стаціонар, не вимагають цілодобового спостереження.

 

На лікування в денний стаціонар направляються пацієнти, яким не потрібно цілодобове спостереження лікаря. Пацієнти приходять днем, в який зручний час, отримують необхідні процедури, відпочивають, повертаються додому або на роботу. Це дає можливість поєднати лікування з звичним способом життя, зберегти розпорядок дня, харчування, перебувати зі своєю сім'єю.

ПОСЛУГИ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ

У відділенні денного стаціонару пацієнти можуть отримати весь багатопрофільний спектр досліджень та лікувальні процедури в найкоротші терміни, а саме:

 • внутрішньовенні ін’єкції;

 • внутрішньовенні інфузії;

 • внутрішньом’язеві ін’єкції;

 • підшкірні ін’єкції;

 • внутрішньошкірні ін’єкції;

 • забір аналізів;

 • очисна клізма;

 • ультразвукова терапія;

 • магнітно-лазерна терапія.

Лікування пацієнтів у денному стаціонарі не обмежується призначенням таблеток, але строго залежить від конкретного захворювання.

ПЕРЕВАГИ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ

У відділенні денного стаціонару МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» ви отримаєте:

 • мінімум часу проведення в медичному закладі;

 • поєднання відвідування денного стаціонару з роботою, навчанням;

 • найкоротші терміни отримання медичних послуг;

 • можливість щоденного лікарського огляду;

 • широкий вибір форм денного стаціонару;

 • постійний контроль стану;

 • право на оформлення листка непрацездатності.

Є категорія пацієнтів, яким в зв'язку з певним захворюванням, необхідно проходити планову госпіталізацію. В даному випадку денний стаціонар - це найоптимальніше рішення. Ви проходите комплексне лікування за 2-3 години в день, перебуваючи в комфортних умовах під наглядом лікаря і медичної сестри. Ви отримуєте необхідну Вам терапію, без цілодобового утримання.

ПЕРЕБУВАННЯ В ДЕННОМУ СТАЦІОНАРІ

Час перебування в денному стаціонарі може займати від однієї до декількох годин, в залежності від тяжкості захворювання і необхідних процедур. За цей час проводиться консультація лікаря або декількох фахівців з оцінкою стану нервової системи та фізичного стану, робляться і виконуються призначення. У МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» є можливість відвідувати денний стаціонар у зручний для пацієнта і його близьких час. У більшості випадків, бажано планувати відвідування денного стаціонару так, щоб час відвідування було в один і той же час. Це може більш сприятливо позначитися на результатах лікування.

 

Відмітна особливість денного стаціонару МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль»  в тому, що цю форму лікування можна проходити незалежно від вихідних і святкових днів.

РІЗНОВИДИ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ

В МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» проводиться активне лікування без цілодобової госпіталізації в різних режимах: «денний стаціонар вихідного дня» і «щоденний денний стаціонар». Це узгоджується з лікарем і в разі потреби відповідно до наявних порушеннями здоров'я.

 

Денний стаціонар вихідного дня

Для пацієнтів, яким показано активне лікування, але у яких через зайнятість на роботі (навчанні) або віддаленості відсутня можливість відвідувати клініку в будні, ми пропонуємо денний стаціонар вихідного дня. Це поліклінічна допомога, що проводиться у вихідні дні. Таким пацієнтам у вихідні дні проводиться активна терапія (внутрішньовенні інфузії, внутрішньом'язові ін'єкції, фізіотерапія), а в будні - підтримуюча (наприклад, прийом таблетованих форм).

 

Щоденний денний стаціонар

У такому режимі пацієнт приходить в клініку для отримання щоденної інтенсивної терапії. Такий режим необхідний тоді, коли потрібен щоденний контроль стану пацієнта і більш інтенсивна терапія. Відвідування може бути заплановано на будь-який зручний час.

Якщо у Вас є питання, то звертайтеся до нас за телефоном 9068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом