(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Денний стаціонар

Денний стаціонар відрізняється від звичайних відділень лікарні своєю мобільністю. Тут все в організаційному плані влаштовано так, що можна скомпонувати всі дослідження і процедури в короткі терміни. Пацієнти, які звертаються в денний стаціонар, не вимагають цілодобового спостереження.

На лікування в денний стаціонар направляються пацієнти, яким не потрібно цілодобове спостереження лікаря. Пацієнти приходять днем, в який зручний час, отримують необхідні процедури, відпочивають, повертаються додому або на роботу. Це дає можливість поєднати лікування з звичним способом життя, зберегти розпорядок дня, харчування, перебувати зі своєю сім'єю.


ПОСЛУГИ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ

У відділенні денного стаціонару пацієнти можуть отримати весь багатопрофільний спектр досліджень та лікувальні процедури в найкоротші терміни, а саме:

 • внутрішньовенні ін’єкції;

 • внутрішньовенні інфузії;

 • внутрішньом’язеві ін’єкції;

 • підшкірні ін’єкції;

 • внутрішньошкірні ін’єкції;

 • забір аналізів;

 • очисна клізма;

 • ультразвукова терапія;

 • магнітно-лазерна терапія.

Лікування пацієнтів у денному стаціонарі не обмежується призначенням таблеток, але строго залежить від конкретного захворювання.

ПЕРЕВАГИ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ

У відділенні денного стаціонару МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» ви отримаєте:

 • мінімум часу проведення в медичному закладі;

 • поєднання відвідування денного стаціонару з роботою, навчанням;

 • найкоротші терміни отримання медичних послуг;

 • можливість щоденного лікарського огляду;

 • широкий вибір форм денного стаціонару;

 • постійний контроль стану;

 • право на оформлення листка непрацездатності.

Є категорія пацієнтів, яким в зв'язку з певним захворюванням, необхідно проходити планову госпіталізацію. В даному випадку денний стаціонар - це найоптимальніше рішення. Ви проходите комплексне лікування за 2-3 години в день, перебуваючи в комфортних умовах під наглядом лікаря і медичної сестри. Ви отримуєте необхідну Вам терапію, без цілодобового утримання.

ПЕРЕБУВАННЯ В ДЕННОМУ СТАЦІОНАРІ

Час перебування в денному стаціонарі може займати від однієї до декількох годин, в залежності від тяжкості захворювання і необхідних процедур. За цей час проводиться консультація лікаря або декількох фахівців з оцінкою стану нервової системи та фізичного стану, робляться і виконуються призначення. У МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» є можливість відвідувати денний стаціонар у зручний для пацієнта і його близьких час. У більшості випадків, бажано планувати відвідування денного стаціонару так, щоб час відвідування було в один і той же час. Це може більш сприятливо позначитися на результатах лікування.

 

Відмітна особливість денного стаціонару МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль»  в тому, що цю форму лікування можна проходити незалежно від вихідних і святкових днів.

РІЗНОВИДИ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ

В МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» проводиться активне лікування без цілодобової госпіталізації в різних режимах: «денний стаціонар вихідного дня» і «щоденний денний стаціонар». Це узгоджується з лікарем і в разі потреби відповідно до наявних порушеннями здоров'я.

 

Денний стаціонар вихідного дня

Для пацієнтів, яким показано активне лікування, але у яких через зайнятість на роботі (навчанні) або віддаленості відсутня можливість відвідувати клініку в будні, ми пропонуємо денний стаціонар вихідного дня. Це поліклінічна допомога, що проводиться у вихідні дні. Таким пацієнтам у вихідні дні проводиться активна терапія (внутрішньовенні інфузії, внутрішньом'язові ін'єкції, фізіотерапія), а в будні - підтримуюча (наприклад, прийом таблетованих форм).

 

Щоденний денний стаціонар

У такому режимі пацієнт приходить в клініку для отримання щоденної інтенсивної терапії. Такий режим необхідний тоді, коли потрібен щоденний контроль стану пацієнта і більш інтенсивна терапія. Відвідування може бути заплановано на будь-який зручний час.

Якщо у Вас є питання, то звертайтеся до нас за телефоном 9068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52.

( Рейтинг: 4.95, голосів: 43 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом