записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Дерматологія

Огляд дерматолога, консультація, дерматоскопія. діагностика лампою Вуда, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!! 

 

Лікування оніхомікозу

Лікування оніхомікозуОніхомікоз – це грибкове захворювання, що вражає нігті людини. Ця хвороба вважається однією з найпоширеніших проблем в області дерматології. Згідно статистики грибком нігтів страждає 10 – 15 відсотків усього населення.

Причини виникнення оніхомікозу

Виникнення цього захворювання провокують гриби дерматофіти, трихофітон, цвілеві гриби, дріжджоподібні та інші. Оніхомікозом можна заразитись під час використання певних побутових предметів хворого, також в процесі експлуатації його взуття, одягу, манікюрних приладів, засобів особистої гігієни.

http://img.youtube.com/vi/VoMuHgokKjQ/hqdefault.jpg

Досить часто ця інфекція локалізується в басейнах, саунах та лазнях. Частинки уражених лусочок, що попадають в вологе середовище добре зберігаються та розмножуються. Останнім часом грибок нігтів часто зустрічається у підлітків та діток молодшого віку.

Класифікація оніхомікозу

В залежності від зміни та протікання оніхомікозу, розрізняють кілька видів хвороби:

  • нормотрофічна;
  • гіпертрофічна;
  • атрофічна;
  • тип оніхолізіс.

Нормотрофічний вид характеризується тьмяним кольором нігтьової пластини, що змінюється жовтим ближче до краю. Форма гіпертрофічна проявляється потовщенням нігтьової пластини, що поступово деформується. При оніхомікозі атрофічного виду уражена частина руйнується та має сірувато – жовтий відтінок. Тип оніхолізіс провокує сильне витончення нігтів та відставання від його ложа.

Симптоми захворювання

Ознаки, що проявляються під час цієї інфекції різняться в залежності від форми та важкості захворювання. Основними симптомами вважається наступні:

  • сильний свербіж;
  • зміна кольору нігтьової пластини;
  • деформація, або потовщення ураженої ділянки;
  • втрата блиску.

При появі перших симптомів захворювання оніхомікозу, потрібно звернутися до спеціаліста дерматологічного відділення. Саме огляд кваліфікованого лікаря допоможе встановити правильний діагноз. Діагностика полягає в зборі анамнезу клінічних проявів хвороби та огляду усіх шкірних покривів, нігтів кінцівок рук та ніг.

Після виключення усіх інших подібних інфекцій, що можуть імітувати симптоми грибка, дерматолог відправляє біоматеріал для мікроскопічного дослідження. Під час цього спеціаліст зможе розрізнити види та культуру гриба.

Лікування оніхомікозу в медичному центрі «Оксфорд  Медікал Тернопіль»

Щоб лікування такого захворювання було максимально ефективним, слід застосовувати комплексну терапію. Лікарі – дерматологи медичного центру призначають хворим на грибок нігтя системні медикаментозні препарати, що спрямовані на покращення кровообігу та пришвидшення росту нігтьової пластини.

http://img.youtube.com/vi/VoMuHgokKjQ/hqdefault.jpg

На сьогоднішній день існує багато різноманітних ліків системної дії, що спрямовані на боротьбу зі захворюванням оніхомікозу. Спеціаліст дерматологічного відділення «Оксфорд Медікал» підбирають препарати керуючись особливостями випадку. Період лікування є абсолютно індивідуальним для конкретної ситуації.

Важливим етапом лікування, є також епідемічні заходи. Варто знати, що для ефективного результату потрібно продезінфікувати побутові предмети та особливо слідкувати за дотриманням особистої гігієни.

Телефонуйте прямо зараз: (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки