записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Дерматологія

Огляд дерматолога, консультація, дерматоскопія. діагностика лампою Вуда, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!! 

 

Лікування розацеа (рожевих вугрів)

Розацеа – це шкірне захворювання, що проявляється сильним почервонінням та рясним висипанням в області носа, щік, підборіддя та лоба.  Переважно розацеа вражає людей зі світлою шкірою, незалежно від статі.

http://img.youtube.com/vi/T2MwPqoWuN0/hqdefault.jpg

Особливості та причини розацеа

Почервоніння викликані захворюванням можуть з’являтись та зникати, а також переміщатись з одної частини на іншу. Лікування розацеа (рожевих вугрів)Часто хвороба супроводжується значним свербінням, печінням та уражати очі і повіки. Спеціалісти з дерматологічних захворювань визначають певні причини виникнення рожевих вугрів:

 • схильність генетичного характеру;
 • захворювання спричинені порушення шлунково – кишкового тракту;
 • проблеми ендокринної системи;
 • мала кількість вітамінів в організмі;
 • занадто велика кількість вітаміну В12 та В6;
 • наявність кліщів роду Демодекс;
 • певні інфекційні захворювання.

В деяких випадках значний вплив на розвиток розацеа (рожевих вугрів) відводиться зовнішнім факторам. Часте вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, кави та гострої, пряної їжі, з особливим негативним результатом відбивається на слизовій оболонці шлунка , що спричиняє  до рефлекторного розширення судин на обличчі.

Основними симптомами розацеа  являються:

 • періодичне почервоніння частин обличчя: щік, лоба, підборіддя;
 • збільшення щільності шкіри в уражених місцях;
 • наявність горбків, що з часом перетворюються на прищі;
 • запальний процес на очах.

Нерідко приливи крові, що спричиняють червоні плями можуть проявлятись і на інших ділянках тіла, в тому числі спині та кінцівках. Візуальні ознаки такого захворювання, у самих видних місцях призводять до сильних розладів нервової системи людини.

Діагностика розацеа (рожевих вугрів)

Під час діагностики такого шкірного захворювання, лікарі – дерматологи медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль», проводять клінічні огляди та використовують лабораторні дослідження. Це виконується для виключення ряду грибкових інфекцій та визначення наявності кліща Демодекса.

Також в ході обстеження береться зішкріб з епітелію для розвіяння підозри демодекозу.  Адже демодекоз – це шкірна хвороба, яка дуже часто супроводжується рожевими вуграми. Найчастіше таке захворювання вражає сальні залози обличчя, що проявляється рясним висипом та сильною сверблячкою на лобі, носі, повіках, щоках та підборідді.

Лікування розацеа в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Спеціалісти дерматологічного відділення проводять ретельну діагностику, після якої, встановлюють вірний діагноз. Якщо захворювання розацеа  (рожевих вугрів) підтверджуються, лікар намагається визначити основну причину, що спричинила появу хвороби. Далі дерматолог призначає загальну та місцеву терапію для боротьби з недугою. Усі схеми лікування підбираються індивідуально, враховуючи усі особливості організму людини.

Щоб уникнути такої проблеми, рекомендуються певні профілактичні заходи, що включають в себе правильний догляд за шкірою, відповідні косметичні засоби підібрані згідно її типу, та виключення з раціону алкогольних напоїв, кави, часнику, прянощів та інших гострих страв.

Захворювання розацеа може приводити до серйозних ускладнень, тому при перших симптомах варто негайно звернутись до лікаря – дерматолога.

Звертайтесь в медичний центр «Оксфорд Медікал» по телефонах: (068) 752 52 52, та (0352) 52 52 52.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки