записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Дерматологія

Огляд дерматолога, консультація, дерматоскопія. діагностика лампою Вуда, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!! 

 

Лікування піодермії

Лікування піодерміїїПіодермія – це інфекційна хвороба, що глибоко вражає ділянки тіла та спричиняє нагноєння. Захворювання виникає під впливом бактерій групи коків.

Причини виникнення піодермії

Збудниками піодермії стають найчастіше стафілококові та стрептококові бактерії. Такі мікроорганізми можуть перебувати на шкірному покриві людського тіла, та не провокувати ніяких проблем. Проте в період зниження імунітету, підвищення температури чи стресового стану, виникає загострення.

Причини розвитку піодермії такі:

  • ураження шкіри інфекційними бактеріями;
  • подряпини та рани;
  • переохолодження;
  • нервові розлади;
  • прийом деяких медикаментозних препаратів.

Крім цих факторів, виникненням такого захворювання провокує порушення в роботі органів травної системи, цукровий діабет,  недотримання правил особистої гігієни та тривале перебування в забруднених місцях.

Симптоми захворювання

Піодермію розрізняють за певними ознаками. Перш за все, в залежності від виду бактерії, що спровокувала хворобу: стрептококові, стафілококові, чи змішаного типу. За глибиною ураження запального процесу: глибокі, поверхневі. В залежності від форми перебігу відзначають – хронічну та гостру. У деяких випадках в людини, що страждає піодермією поєднуються кілька ознак хвороби.

Стафілококова піодермія починає розвивається  у зоні волосяного покриву (фолікулів) та шкірних сальних, потових залоз. Людина з такою формою захворювання спостерігає:

  • формування наривів конусної форми;
  • гнійні виділення жовто – зеленого кольору;
  • утворення у вигляді бульбашок;
  • вростання волосся в уражену ділянку.

Піодермія, що спричинена стрептококовими бактеріями найчастіше проявляються у жінок та дітей. Під час початкової стадії  спостерігається формування водянистого міхура покритого тонкою плівкою. На протязі певного часу рідина, що міститься в середині перетворюється у гній.

Стрептококова піодермія вражає верхній шар епідермісу людського тіла. При не правильному лікування, або пізньому зверненні до лікаря – дерматолога, вона може швидко поширюватись та збільшуватись в розмірах. Якщо гнійні ділянки не руйнуються, то з часом утворюється ерозії, які проявляються темними плямами.

Діагностика та лікування піодермії в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Спеціаліст дерматологічного відділення для точної діагностики проводить збір анамнезу життя та скарги пацієнта. Наступним етапом стає огляд, що дозволяє провести візуальну оцінку клінічної картини. Для визначення форми піодермії проводиться мікроскопічне дослідження біоматеріалу.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал», лікуванням цієї хвороби займається лікар – дерматолог. Усе призначене лікування полягає у прийомі спеціальних медикаментозних препаратів з врахування індивідуальних особливостей людського організму. Особливим правилом повинне стати придбання особистого посуду та засобів гігієни.

Дотримуючись усіх рекомендацій щодо лікування піодермії, можна позбутись захворювання та ускладнень. Записуйтесь на прийом до кваліфікованого дерматолога по телефонах: (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки