(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Педіатрія

Відділення педіатріїПрацівники медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» завжди приділяли значну увагу лікуванню маленьких пацієнтів. Наші фахівці здатні піклуватися про здоров'я малюків, починаючи з найменшого віку.

ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Педіатр – лікар, який володіє знаннями майже у всіх медичних галузях. орієнтується практично у всіх сферах медицини. Він є першим порадником у всіх дитячих хворобах, відтак саме він знає, яку хвороб яким чином лікувати, до якого фахівця треба звернутися, і які аналізи здати. Після того, як спеціаліст у певній сфері медицини огляне вашу дитину, саме дитячий лікар збирає всю необхідну інформацію задля того, щоб визначитися з курсом лікування, надаючи батькам усі необхідні консультації для ретельного їх виконання.

У клініці «Оксфорд Медікал Тернопіль» лікують:

 • алергію різних типів;
 • вірусні хвороби;
 • захворювання верхніх дихальних шляхів;
 • хвороби травної системи;
 • проблеми сечостатевих шляхів;
 • захворювання серця та судин;
 • вірусні запалення очей.

Лікарі відділення педіатрії, які проводять лікування вашої дитини, беруть на себе всю відповідальність за стан її здоров'я та швидке й ефективне лікування.

ПРИЙОМ ПЕДІАТРА В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Відділення педіатрії в клініці надає:

 • професійну консультацію лікаря-педіатра;
 • діагностику здоров'я дитини, починаючи від народження;
 • поради щодо правильного і збалансованого харчування новонароджених дітей;
 • організацію проведення необхідних аналізів;
 • направлення до вузькоспеціалізованих лікарів.

  Будьте певні, лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» перш за все дбають про безпеку, швидке й ефективне лікування ваших дітей, адже фахівці клініки отримали всі необхідні знання та досвід для того, щоб у вашої дитини здорове і щасливе дитинство.

  Батьки можуть не тільки отримати консультації професійного педіатра та профільних фахівців щодо різних проблем, що можуть виникнути у здоров’ї дитини, а й провести повну діагностику стану її організму – і все це в медичному центрі «Оксфорд Медікал».

  Лікарі клініки гарантують високий рівень якості тих послуг, що вони надають, і докладають всіх зусиль, щоб ваша дитина була здорова і щаслива. Окрім цього,  тут ви отримаєте можливість проконсультуватися у дерматолога.

  Щоб дізнатися детальніше про роботу відділення педіатрії клініки «Оксфорд Медікал Тернопіль», телефонуйте за телефонами: (0352) 52-52-52, 068 752 52 52, або ж заходьте за адресою м. Тернопіль, вул. Качали, 5.

  ( Рейтинг: 4.70, голосів: 27 )

  Наші СПЕЦІАЛІСТИ

  усі спеціалісти  Лікар-педіатр І кваліфікаційної категорії: Гикавчук Марта Олегівна
  Гикавчук Марта Олегівна Лікар-педіатр І кваліфікаційної категорії
  Лікар-педіатр І кваліфікаційної категорії: Гикавчук Марта Олегівна
  Гикавчук Марта ОлегівнаЛікар-педіатр І кваліфікаційної категорії Відео-візитка

  просп. С. Бандери, 41;

  інформація про лікаря

  2005 - 2011рр. - навчалася на факультеті лікувальна справа в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я.Горбачевського. 

  2011 - 2013рр. - проходила інтернатуру по спеціальності "Педіатрія" на базі ФПО ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського. 

  27.06.2013 р. - отримала сертифікат спеціаліста "Лікар - педіатр".

  2013 р -  лікар-педіатр в Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні, інфекційно боксованому відділенні. 

  2014 р.- підвищення кваліфікації на циклі ТУ на базі Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького. Дитяча кардіоревматологія.

  2015 р. - підвищення кваліфікації на циклі ТУ на базі НМАПО ім. П.Л.Шупика " Вибрані питання інфекційних захворювань у дітей".

  2016 р. - підвищення кваліфікації на циклі ТУ на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти "  Амбулаторно - поліклінічна допомога дітям з патологією органів травлення ".

  2016 р. - передатестаційний цикл з фаху " Педіатрія " на базі ФПО ТДМУ ім І.Я.Горбачевського. 

  2016 р - присвоєна друга кваліфікаційна категорія із спеціальності " Педіатрія ".

  2019 р. - участь у конференції з міжнародною участю " Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей".

  2019 р. – лікар-педіатр в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».

  2019 р. – тренінг-практикум «Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику».

  2019 р. – участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Медико-соціальні проблеми дитячого віку».

  2019 р. – участь в майстер-класі «Вакцинація з порушеним календарем профілактичних щеплень».

  2019 р. – тематичне удосконалення «Вибрані питання отоларингології».

  2019 р. – PedSmart. Антибіотики та вакцинація.

  2020 р. – участь в навчальній школі для педіатрів та сімейних лікарів «Амбулаторна педіатрія з точки зору пульмонологів – просте і складне».

  2020 р. – участь в майстер-класі «Простий-складний отит».

  2020 р. – участь в онлайн-тренінгу «Педіатрія під час пандемії».

  2020 р. – учасник фахової школи «Антибіотики, що використовуються в педіатричній практиці. В пошуках розумного балансу»

  2020 р. – учасник фахової школи «Антибіотикотерапія поза лікарняних пневмоній у дітей»

  2020 р. – учасник вебінару «Погляд експерта на питання екзантеми у дітей. Що це?»

  2020 р. – учасник фахової школи PedSmart вакцинація.

  2020 р. – учасник вебінару «Екзантеми у дітей. Частина 3 – сезонні особливості»

  2020 р. – учасник майстер-курсу «PedSMART. Пневмокок»

  2020 р. – учасник навчального тренінгу «Впровадження новітніх технологій діагностики талікування гастроентерологічних захворювань в педіатрії»

  2020 р. – присвоєно першу категорію зі спеціальності «Педіатрія»

  2021 р . – учасник фахової школи «Дні нутриціології та дієтології в Одесі»

  2021 р. – учасник симпозіуму «Менінгококова інфекція і вакцинація «Червоні прапорці» для сімейних лікарів»

  2021 р. – учасник науково-практичної конференції «Дні гастроентерології в Чернігові»

  2021 р. – учасник майстер-курсу «PedSMART. нейророзвиток»

  2021 р. – учасник майстер-курсу «PedSMART. Дитяча шкіра – важливе для педіатра»

  2021 р. – учасник науково-практичної конференції «Актуальні питання в практиці сімейного лікаря та педіатра»

  показати повний текст
  Лікар - педіатр: Федорців Ольга Євгенівна

  інформація про лікаря

  професор, доктор медичних наук,    професор кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією ДВНЗ «Тернопільский  національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України»,     номер телефону  моб.  -  067 74 76 719.

             В 1980 році закінчила Тернопільський державний медичний  інститут і отримала диплом  із спеціальності «Лікувальна справа». Інтернатуру проходила по педіатрії  в Тернопільскій обласній дитячій клінічній лікарні. З 1981 по1983 роки працювала дільничним лікарем  – педіатром дитячого поліклінічного відділення  Тернопільскої  міської лікарні №1, а з 1983 по 1984  рр.  – лікар - ординатор дитячого інфекційного відділення цієї ж лікарні.  В 1984 році  була прийнята на посаду старшого лаборанта кафедри дитячих  хвороб Тернопільского державного медичного інституту.  З 1985 по 1987 роки проходила навчання в очній аспірантурі  на цій же кафедрі  за спеціальністю «педіатрія».  У вересні 1987 року в спеціалізованій вченій раді при Київському  НДІ  педіатрії, акушерства і гінекології ім.  проф. П.М.Буйко захистила кандидатську дисертацію на тему: «Клінічне  значення структурно-функціонального стану біологічних мембран  при різних  формах гіпотрофії». В жовтні 1998 року успішно захистила в цій же спеціалізованій вченій раді докторську дисертацію  на тему: «Клініко-патогенетичне обгрунтування комплексної терапії хронічних розладів живлення  у дітей раннього віку».  З березня 1988 по грудень 1992 року працювала асистентом кафедри педіатрії Тернопільского державного медичного інституту. В грудні 1992 року обрана за конкурсом на посаду  доцента кафедри педіатрії лікувального факультету. З січня 1999 року призначена на посаду завідувача кафедри пропедевтики дитячих хвороб, в 2001 році отримала вчене звання професора кафедри педіатрії. З 2010 року - завідувач кафедри педіатрії   з дитячою хірургією №1,  з 2015 – завідувач кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією (Наказ № 263 від 30.06.2015 р.).  З 2020 року – професор кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією.

       Федорців Ольга Євгенівна є одним із провідних вчених і клініцистів-педіатрів, відомих в Україні та за її межами. Тридцять дев′ять років вона невтомно працює на благо ДВНЗ «Тернопільський  національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України».  Ольга Євгенівна   є автором 310  наукових і навчально-методичних публікацій, в тому числі 8 патентів на винаходи, 15 інформаційних листів, 2-х монографій, підручника на англійській мові, 8 навчальних посібників.  Професор О.Є.Федорців підготувала 10 кандидатів медичних наук,  11 магістрів, 10 клінічних ординаторів, була офіційним опонентом   восьми  кандидатських дисертацій, членом робочої групи при МОЗ України по підготовці Протоколу № 149 «Догляд за дитиною до 3-х років».  Основними напрямками її наукової діяльності є вивчення впливу несприятливих чинників навколишнього середовища на стан здоров׳я дітей, проблеми грудного вигодовування, алергічних захворювань, ревматоїдного артриту,  пневмоній, дифузного токсичного зобу, стану реактивності організму здорових і хворих дітей. Ольга Євгенівна    є членом  спеціалізованої вченої ради (Д.58.601.02)   в Тернопільскому  національному медичному університеті, була координатором  від України міжнародних програм BUPAS, POLBUCAN (2009-2014 рр.), голова Асоціації педіатрів Тернопільської області, відповідальний представник від ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України» співпраці  з Вроцлавським медичним університетом (Польща) на 2013-2017 роки (Угода від 08.03.2013 р).  З 2009 року професор О.Є.Федорців бере активну участь в міжнародних дослідженнях поширеності бронхіальної астми та інших алергічних захворювань серед дітей Східної Європи як відповідальний координатор від України Проекту BUPAS,  з 2011 року – Проекту POLBUCAN, до якого приєдналася Канада, а в 2014 році  -  Македонія і США. Нею налагоджені тісні зв’язки з кафедрою епідеміології Сілезького медичного університету  (м.Катовіце, Польща), Вроцлавським медичним університетом, Саскачеванським медичним університетом та Центром здоров’я сільських жителів (Канада),  Вищою медичною школою в Бялостоку  та Бялостоцьким медичним університетом.

        Ольга Євгенівна є відмінним педагогом, вона читає лекції для студентів 3, 4, 5, курсів, веде практичні заняття з студентами 2-6-го курсів, її поважають і люблять студенти, викладачі кафедри. Крім того професор О.Є.Федорців  є  хорошим лікарем, до неї звертаються пацієнти не тільки нашої області, але й інших областей, вона користується великим авторитетом серед лікарів обласної дитячої лікарні, області та лікарів-педіатрів  інших областей України.

        О.Є.Федорців протягом 13 років (2000-2013), крім  завідувача кафедри, була керівником відділу виробничої практики студентів. Підготувала і видала «Щоденник виробничої практики студентів медичного факультету», брала активну участь у розробці матрикулів практичних навичок для студентів    університету. З 2013 року вона є відповідальним представником від ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я Горбачевського МОЗ України» міжнародної співпраці з Вроцлавським медичним університетом (Угода від 2013 року на 2013-2017 роки), членом  редколегії  2-х науково-практичних журналів нашого університету  та 2-х іноземних  журналів  (Вищої медичної школи в Ополю та Вроцлавського медичного університету).

       Самовіддана праця Ольги Євгенівни відзначена Почесною грамотою Міністерства охорони здоров׳я України, грамотами Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, відділу охорони здоров׳я та медичного забезпечення, а також   подяками   ректорату університету.

       Ольга Євгенівна користується    великою повагою серед  членів  колективу університету за світлий розум, відкрите серце, щирість, порядність, працелюбність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро.  

   

  показати повний текст
  Педіатр: Савінова Наталія Сергіївна

  інформація про лікаря

  Освіта : 2004-2010 роки - Національний медичний університет імені О.О.Богомольця , педіатричний факультет.

  Досвід роботи :

  2010-2012 роки – робота лікарем – інтерном на базі Сумської міської дитячої клінічної лікарні (СМДКЛ) Святої Зінаїди.

  2012-2017 роки – робота лікарем –педіатром дільничним у міській дитячій поліклініці №2 та лікарем –педіатром відділення денного стаціонару СМДКЛ .

  2015 рік –курси спеціалізації з функціональної діагностики на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

  2017-2022 роки працювала педіатром у Києві

  проводила планові та профілактичні огляди дітей , займалась профілактичною роботою та вакцинацією.

  Загальний стаж – 13 років .

  Щорічно відвідую тематичні семінари та конференції з метою підвищення кваліфікації . Напрямки роботи : нагляд та надання медичної допомоги дітям з 0 до 18 років , планові профогляди , лікування поширених дитячих хвороб , консультування з питань харчування та загального догляду , вирішення питань щодо планової та рекомендованої вакцинації дітей , оформлення медичнихдовідок  .

  показати повний текст
  послуги Відділення ПедіатріяЦіна
  КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЕДІАТРА 500.00 грн
  Повторний огляд лікаря (не на курсі лікування) 400.00 грн
  Кардіограма 250.00 грн
  УЗД серця 420.00 грн
  Холтерівське моніторування 1000.00 грн
  Експрес-тест на глюкозу 80.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Анна Гордиенко 21-04-2021 Неодноразово зверталися в центр. Фахівці кваліфірованние, уважні, все докладно розповіли, пояснили. Доктор змогла знайти підхід до ребенку.Очень ввічливий персонал, прекрасне обслуговування і зручна запис.

  відділення: Педіатрія

  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Відео відгуки

  Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

  • Відгук про медичний центр "Оксфорд Медікал"

   відділення: Педіатрія

  • Відгук про медичний центр "Оксфорд Медікал"

   відділення: Педіатрія

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом