записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Дерматологія

Огляд дерматолога, консультація, дерматоскопія. діагностика лампою Вуда, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!! 

 

Лікування вітіліго

Лікування вітілігоПри порушенні пігментації шкірного покриву з’являється захворювання під назвою вітіліго. Це дуже рідкісна хвороба, що обумовлена зниженням меланіну на окремих ділянках тіла людини.

Причини виникнення вітіліго

На сьогоднішній день, проблема вітіліго зустрічається по всьому світі. Хвороба не буває вродженою, але може проявитись в зв’язку з генетичною схильністю. Вітіліго може вражати як шкіру, так і волосянисту частину тіла. Лікарі – дерматологи відзначають ряд основних причин виникнення цієї недуги:

  • порушення в роботі ендокринної системи;
  • психологічні розлади;
  • часті стреси та нервові зриви;
  • аутоімунні процеси;
  • прогресуючі інфекційні захворювання;
  • травматичні ушкодження шкіри;
  • збій у вітамінному балансі;
  • опіки завдані сонячними променями.

Одними зі сприятливих факторів розвитку хвороби можуть стати проблеми зі щитовидною залозою та яєчниками. Тривала робота на підприємствах з підвищеною шкідливістю та безпосередні, прямі контакти з різними хімічними речовинами також стають причиною виникнення вітіліго.

Симптоми захворювання

Найчастіше вітіліго протікає в хронічній формі. Захворювання з’являється без попередніх симптомів. На шкірних покривах тіла людини можуть утворитись плями різного розміру та форми. Їхній колір з часом може змінитися від рожевого до молочно – білого. Ці утворення мають чіткі контури та легко збільшуються, зливаючись в одне ціле.

Захворювання може бути одиничним та множинним. Розміщується вітіліго на різних ділянках шкірного покриву тіла, з особливою активністю  на відкритих ділянках - обличчя, шиї, верхніх та нижніх кінцівок. Хвороба не характерна до прояву на підошвах, долонях та слизовій оболонці порожнини рота.

На місці утворення плям змінюється колір волосся та порушується потовиділення. Ці уражені ділянки є надзвичайно чутливі до подразників. Переважно у хворих, вітіліго супроводжуються фотодерматозом, тому варто уникати тривалого перебування під сонячними променями.

Діагностика та лікування вітіліго в медичному центрі «Оксфорд Медікал»

У людей, що страждають таким захворюванням, переважно не спостерігається гострих та виражених больових відчуттів. Найпомітнішим являється тільки косметичний дефект, проте такі ушкодження часто локалізуються по всьому тілу та суттєво збільшується у розмірі.

Постановкою діагнозу та лікування вітіліго займається спеціаліст дерматологічного відділення. При першому обстеженні пацієнта, вірне підтвердженням хвороби не становить труднощів, адже вітіліго легко розпізнати по зовнішніх ознаках.

Основним завдання під час лікування цієї хвороби є усунення косметичного дефекту. Медикаментозні препарати, що призначаються під час захворювання спрямовані на відновлення пігментації шкірного покриву. Кваліфікований дерматолог усі засоби призначає індивідуально для кожного пацієнта враховуючи клінічну картину, важкість стану та розміри ураженої ділянки.

Досвідчені дерматологи медичного центру «Оксфорд Медікал» допоможуть вам позбутись проблеми вітіліго. Записуйтесь прямо зараз по телефонам: (0352)  52 52 52, (068) 752 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки