Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування герпесу в Тернополі

Герпес – це вірусне захворювання, що проявляється утворенням на шкірному покриві характерних висипань. Вони згруповані між собою та нагадують бульбашки. Найчастіше герпес вражає слизові ділянки шкіри.

ЯК МОЖНА ЗАРАЗИТИСЬ ГЕРПЕСОМ

Дерматологи вирізняють кілька шляхів зараження герпесом:

  • під час прямого контакту з хворим;
  • повітряно – крапельним шляхом;
  • через речі та предмети загального вжитку.

Лікування герпесуПри активній формі вірусного захворювання, що може протікати без видимих симптомів шляхи передачі проходять при прямих контактах. В цьому числі поцілунки, дотики, інтимна близькість. Також така хвороба як герпес може виживати певний час без носія, тому при дотику до зараженої поверхні, з часом вірус стане наявним.

Якщо зберігається кімнатна температура у зовнішньому середовищі герпес може зберігатися протягом доби. На поверхнях, що зроблені з металу (дверні ручки, монети, водопровідні крани) віруси живуть протягом двох годин. А на пластикових поверхнях (пляшки, контейнери) до чотирьох.

Герпес передається під час близькості обох людей. Через неперебірливість в своєму оточенні, люди заражаються вірусом. Він може абсолютно без симптомів залишатись в організмі людини протягом тривалого часу. Бувають випадки, коли захворювання передається з інфікованої ділянки тіла.

СИМПТОМИ ГЕРПЕСУ

Захворювання гарпесу протікає у чотирьох стадіях. В залежності від неї,  вірус має особливі симптоми. Перша стадія характеризується певними пощипуваннями, в цей момент людина відчуває, що захворіла. Також цей період супроводжується сверблячкою в уражених ділянках. На цьому етапі важливо запобігти розвитку герпесу, звернувшись до спеціаліста.

Друга стадія проявляється у вигляді запального процесу. Основні симптоми – поява пухирця, що наповнений рідиною. При прогресуванні захворювання вода стає каламутною, а міхур суттєво збільшується у розмірах.  Наступна стадія протікає поступовою появою виразок різної форми. На цьому етапі людина стає особливо заразною, адже при пошкоджені міхура, безліч вірусних бактерій виходить на поверхню.

Остання стадія супроводжується виникненням на виразкових ділянках гнійної скоринки. Пошкодження її супроводжується сильними больовими відчуттями та незначною кровотечею. Якщо від початку захворювання проходить понад 10 днів, і загоювання не починається, тоді варто негайно звернутися до спеціаліста дерматологічного відділення.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ГЕРПЕСУ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» В ТЕРНОПОЛІ

Лікуванням такого захворювання займається лікар дерматолог.  При первинному огляді, спеціаліст проведе повний огляд тіла та зверне увагу на висипання певного характеру, місця їх розміщення на шкірному покриві. Основними методами діагностування простого герпесу є:

  • проведення імуноферментного аналізу;
  • полімеразна ланцюгова реакція.

Досвідчений лікар – дерматолог медичного центру «Оксфорд Медікал»  призначає лікування препаратами, що дозволяють підвищити імунітет хворого. Медикаментозні засоби допомагають знизити рецидиви та добитись довготривалої ремісії.

Записуйтесь до дерматолога в медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопііль» по телефону (068) 752 52 52

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом