Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування мікозу гладкої шкіри в Тернополі

Лікування мікозу гладкої шкіри в МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль"Мікоз гладкої шкіри – це група захворювань, що спричинені різними грибковими інфекціями та кліщами, які паразитують на тілі людини. Ця хвороба займає третє місце за своєю поширеністю.

ПРИЧИНИ ТА ВИДИ МІКОЗУ ГЛАДКОЇ ШКІРИ

Спеціалісти дерматологи вирізняють кілька видів такого захворювання як мікоз гладкої шкіри, серед них такі:

  • мікоз шкірних ділянок рук, ніг та усього тіла;
  • мікоз обличчя та шиї;
  • мікоз між шкірних та шкірних складок;
  • грибкова інфекція на нігтях нижніх кінцівок рук та ніг;
  • грибкові ураження волосяного покриву голови.

Головною особливістю такої недуги є те, що вона надзвичайно швидко передається. Найчастіше мікоз гладкої шкіри розповсюджується всередині сімейного кола. Основні способи передачі цього захворювання:

  • близькі контакти з хворою людиною;
  • використання одних засобів особистої гігієни (рушників, гелів, мила, мочалок);
  • використання манікюрних приладів, що не пройшли стерилізацію;
  • відвідування закладів громадського користування (лазні, сауни, басейни).

При неналежному лікуванні, або ігноруванні цієї недуги можливі важкі наслідки. При більш запущених формах мікозу гладкої шкіри, хвороба складно піддається усуненню.

СИМПТОМИ ГРИБКА ГЛАДКОЇ ШКІРИ

В залежності від виду та форми важкості такого захворювання, його симптоми можуть дещо відрізнятись. Спеціалісти вирізняють основні ознаки мікозу гладкої шкіри. Серед них спостерігається сильний та наполегливий свербіж, що може стрімко зростати, лущення шкіри, почервоніння та виникнення попрілості  в певних уражених ділянках. Якщо мікоз вразив нігтьову пластину верхніх, чи нижніх кінцівок, в цьому випадку проявляється пожовтіння та відшаровування нігтя.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ МІКОЗУ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» В ТЕРНОПОЛІ

Висипи та ознаки такого захворювання можна легко сплутати з іншими дерматологічними хворобами. При прояві симптомів мікозу гладкою шкіри та будь яких ознак на шкірі людини, не варто займатись самолікуванням, а звернутись до кваліфікованого спеціаліста. 

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» при діагностиці дерматологічної недуги, важливу роль відіграють мікроскопічні дослідження біоматеріалу. Лікарі - дерматологи  завдяки цьому способу лабораторного обстеження можуть швидко встановити попередній діагноз.

Для успішного лікування мікозу гладкої шкіри використовують протигрибкові медикаментозні препарати загальної та місцевої дії. Варто розуміти, що використання тільки зовнішньої терапії рідко несе позитивний результат. Тільки однотипне лікування буває достатньо ефективним лише у випадку початкової стадії мікозу гладкої шкіри.

Усі протигрибкові препарати повинен призначати тільки відповідний спеціаліст в області дерматології. Практично усі медикаментозні засоби несуть за собою ряд протипоказань, тому вирішувати самостійно вибір лікування, не рекомендується. Негативні наслідки спричинені не правильним підбором ліків викликають ускладнення, а в подальшому можуть стати причиною зниження імунітету.

Для запису на консультацію до лікаря – дерматолога, телефонуйте: (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом