записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Дерматологія

Огляд дерматолога, консультація, дерматоскопія. діагностика лампою Вуда, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!! 

 

Лікування фотодерматозу

Лікування фотодерматозуФотодерматоз – захворювання, викликане високою чутливістю організму до перебування під прямими сонячними променями. Найбільше піддаються фотодерматозу діти та люди, що мають світлу шкіру, незалежно від статі.

В кожному організмі є своя частка вироблення меланіну, і чим більше його виробляється, тим менша вірогідність, що людський організм буде мати алергію на сонце. Коли меланін перестає реагувати на дію сонячних променів, відбувається підвищена чутливість організму на виклик, киданий йому ультрафіолетовим випромінюванням і з’являється фотодерматоз.

Ознаки та причини фотодерматозу

Сонячний вплив не викликає алергії, але її може спричинити речовина, що знаходиться на шкірі чи під нею, в поєднанні з прямими сонячними променями. Лікарі дерматологи виділяють два види фотодерматозу:

 • екзогенний фотодерматоз (зовнішній); 
 • ендогенний фотодерматоз (внутрішній).

Зовнішній фотодерматоз викликається при нанесенні на шкіру будь – яких косметичних засобів (парфуми, гелі для очищення шкіри, косметичні креми, помади і т.д.), що мають погану взаємодію з сонячними променями.

Внутрішній з’являться по причині виникнення внутрішніх захворювань організму людини. Фотодерматоз може провокувати порушення в роботі надниркових залоз, нирок та печінки. З особливою активністю таке захворювання може проявлятись при порушенні обмінних процесів, зниження опірності імунної системи та виснаження.

Основними симптомами дерматологічного захворювання - фотодерматозу є:

 • почервоніння;
 • запальні процеси шкіри;
 • свербіння;
 • суха шкіра;
 • лущення;
 • виникнення гнійників та папул.

Якщо організм людини піддався важкій алергії можливе виникнення запаморочення,підвищення температури тіла та загальне ослаблення. При складних формах з’являєтьсябронхоспазми, кропивянка, втрата свідомості.

Лікування фотодерматозу в «Оксфорд Медікал Тернопіль»

При виникненні перших ознак фотодерматозу потрібно одразу звернутися до лікаря. Лікарі-дерматологи медичного центру «Оксфорд Медікал» використовують комплексний підхід до лікування фотодерматозу, що включає засоби для покращення стану шкіри, зняття запалення, а також методи профілактики від фотодерматозу, щоб уникнути рецидивів захворювання. 

Для профілактики фотодерматозу рекомендується:

 • уникати частого користування дезодорантами та парфумами при тривалому перебуванні на сонці;
 • використання гіпоалергенного крему із захистом від ультрафіолетового проміння;
 • застосування захисних кремів на водорозчинній основі.

Також при лікуванні можуть застосовуватися спеціальні охолоджуючі мазі, що знімають свербіж, та гормональні медикаментозні препарати. Загалом, лікування в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» включає:

 • консультації кваліфікованих вузькопрофільних спеціалістів;
 • широкий спектр діагностичних процедур;
 • індивідуально розроблений курс лікування, з врахуванням особливостей організму пацієнта;
 • максимальний комфорт для пацієнтів.

При несвоєчасному лікуванні фотодерматозу він може привести до ускладнення, або розвитку екземи. Варто обов’язково стежити як поводиться шкіра при впливі сонячних променів. Тільки під час появи симптомів, що можуть бути викликані фотодерматозом, потрібно негайно звернутись до лікаря – дерматолога.

Звертайтеся в медичний центр «Оксфорд Медікал» за телефонами: (0352) 52-52-52, (068) 752-52-52, та заходьте за адресою: м. Тернопіль, вул. Качали, 5.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки