(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Лікування склериту в Тернополі

Лікування склеритуСклерит – це захворювання, яке характеризується запальним процесом в склері (білковій оболонці ока).

Склерит зустрічається рідше, ніж епісклерит, і протікає набагато важче. Найчастіше даною патологією страждають люди у віці 30-60 років.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ СКЛЕРИТУ

Точна причина виникнення захворювання невідома. Однак вчені припускають, що поява склериту пов'язана з системними захворюваннями. Крім того, серед передбачуваних причин можуть бути:

  • вірусні хвороби;
  • токсико-алергічна реакція організму на укуси комах;
  • хімічні травми;
  • запальні захворювання очей.

Деякі люди вважають, що епісклерит і склерит - одна і та ж хвороба. Насправді це різні захворювання, що мають схожу симптоматику на ранніх стадіях.

СИМПТОМИ СКЛЕРИТУ

Запалення починається у верхньому шарі склери, потім зачіпає глибокі структури.

Можна виділити наступні загальні симптоми склериту:

  • сльозотеча і світлобоязнь;
  • раптовий «прострілюючий» біль, що іррадіює в голову;
  • відчуття стороннього тіла в оці;
  • почервоніння, набряк, опущення повік;
  • дуже болісне запалення червоно-фіолетового кольору у вигляді горбка на склері.

Склерит може привести до таких серйозних наслідків, як втрата зору. Якщо лікування не проводиться, запалення переднього відділу судинної оболонки, в деяких випадках, здатне спровокувати появу ускладненої катаракти та вторинної глаукоми.

ВИДИ СКЛЕРИТУ

Поверхневий склерит характеризується великим ушкодженням склери. Часто запалення охоплює відразу обидва ока. На поверхні склери і кон'юнктиви спостерігаються набряк і почервоніння, а також біль в області очного яблука. Сльозотечі майже немає. Захворювання носить хронічний характер з періодами ремісії декілька років. Зір не знижується.

 

Глибокий склерит може бути гнійним і гранульоматозним.

При гранульоматозному склериті відбувається створення нашарувань в глибоких шарах склери. У пацієнтів з'являється світлобоязнь, біль в оці і сльозотеча. Часто переходить в хронічну форму.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ СКЛЕРИТУ

Захворювання виявляється за допомогою офтальмологічного обстеження, з застосуванням офтальмоскопії, біомікроскопії ока та методу бічного освітлення.

Для діагностики глибоких форм склериту проводиться цитологічне і вірусологічне вивчення зіскрібка кон'юнктиви в місці інфільтрату.

 

Для дослідження токсико-алергічного характеру захворювання застосовується імунологічна методика вогнищевих проб, що дозволяє проаналізувати реакцію організму на введення різних алергенів.

Лікування склериту залежить від причин, що викликали захворювання. Терапія склериту вимагає терпіння і часу. Після ретельного обстеження лікар складає індивідуальний план боротьби з недугою в залежності від його тяжкості та особливостей. Ефективним вважається застосування фізіотерапевтичного лікування (УВЧ, магнітотерапія і т.д).

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» - тільки сучасне обладнання для комплексного обстеження очей. Високопрофесійні лікарі-офтальмологи володіють новітніми методиками лікування широкого спектру захворювань очей. Ми знаємо, як вилікувати склерит і інші офтальмологічні захворювання!

Якщо ви бажаєте записатись на консультацію до лікаря-офтальмолога – телефонуйте за номерами (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52.

( Рейтинг: 4.86, голосів: 36 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиінформація про лікаря

2000 р. - закінчила Тернопільську державну медичну академію  імені І.Я. Горбачевського за спеціальністю “ Лікувальна справа ” та здобула кваліфікацію лікаря. 

2000 -2001 рр. - інтернатура за спеціальністю “Педіатрія” при Тернопільській  державній медичній академії імені І.Я. Горбачевського.

2001 - 2010 рр. лікар-педіатр в ТОВ “Десна” ЛТД. 

2011 р. -пройшла спеціалізацію  за фахом “Дитяча офтальмологія” при Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького.

З  2011 року  - дитячий лікар-офтальмолог в ТМДКЛ.

2011 р. - підвищувала кваліфікацію на курсах інформації та стажування з циклу “Дитяча офтальмологія” в офтальмологічному відділенні КЗ ТОР “ТОДКЛ” .

2014 р. -  курси удосконалення зі спеціальності “Дитяча офтальмологія” при Харківській  медичній академії ( ТУ “Сучасні питання дитячої офтальмології”).

2014 р. - курси  ПАЦ зі спеціальності “Дитяча офтальмологія” при Харківській  медичній академії .

2014 р. – пройшла атестацію в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації.

2017 р. –  курси удосконалення зі спеціальності “Дитяча офтальмологія” при Харківській  медичній академії ( ТУ “Зміни органу зору при запальних захворюваннях у дітей”).

2018 р. – учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю “Рефракційний пленер’18 ”.

2018 р. –  курси удосконалення зі спеціальності “Дитяча офтальмологія” при Харківській  медичній академії (ТУ “Сучасні методи діагностики та лікування органу зору у дітей”).

2019 р. – учасник конференції “Сучасні аспекти лікування глаукоми”.

2019 р. –  курси удосконалення зі спеціальності “Дитяча офтальмологія” при Харківській  медичній академії (ТУ “Сучасні питання дитячої офтальмології”).

2019 р. – дитячий лікар-офтальмолог в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом