(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Лікування склериту в Тернополі

Лікування склеритуСклерит – це захворювання, яке характеризується запальним процесом в склері (білковій оболонці ока).

Склерит зустрічається рідше, ніж епісклерит, і протікає набагато важче. Найчастіше даною патологією страждають люди у віці 30-60 років.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ СКЛЕРИТУ

Точна причина виникнення захворювання невідома. Однак вчені припускають, що поява склериту пов'язана з системними захворюваннями. Крім того, серед передбачуваних причин можуть бути:

 • вірусні хвороби;
 • токсико-алергічна реакція організму на укуси комах;
 • хімічні травми;
 • запальні захворювання очей.

Деякі люди вважають, що епісклерит і склерит - одна і та ж хвороба. Насправді це різні захворювання, що мають схожу симптоматику на ранніх стадіях.

СИМПТОМИ СКЛЕРИТУ

Запалення починається у верхньому шарі склери, потім зачіпає глибокі структури.

Можна виділити наступні загальні симптоми склериту:

 • сльозотеча і світлобоязнь;
 • раптовий «прострілюючий» біль, що іррадіює в голову;
 • відчуття стороннього тіла в оці;
 • почервоніння, набряк, опущення повік;
 • дуже болісне запалення червоно-фіолетового кольору у вигляді горбка на склері.

Склерит може привести до таких серйозних наслідків, як втрата зору. Якщо лікування не проводиться, запалення переднього відділу судинної оболонки, в деяких випадках, здатне спровокувати появу ускладненої катаракти та вторинної глаукоми.

ВИДИ СКЛЕРИТУ

Поверхневий склерит характеризується великим ушкодженням склери. Часто запалення охоплює відразу обидва ока. На поверхні склери і кон'юнктиви спостерігаються набряк і почервоніння, а також біль в області очного яблука. Сльозотечі майже немає. Захворювання носить хронічний характер з періодами ремісії декілька років. Зір не знижується.

Глибокий склерит може бути гнійним і гранульоматозним.

При гранульоматозному склериті відбувається створення нашарувань в глибоких шарах склери. У пацієнтів з'являється світлобоязнь, біль в оці і сльозотеча. Часто переходить в хронічну форму.

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ СКЛЕРИТУ

Захворювання виявляється за допомогою офтальмологічного обстеження, з застосуванням офтальмоскопії, біомікроскопії ока та методу бічного освітлення.

Для діагностики глибоких форм склериту проводиться цитологічне і вірусологічне вивчення зіскрібка кон'юнктиви в місці інфільтрату.

Для дослідження токсико-алергічного характеру захворювання застосовується імунологічна методика вогнищевих проб, що дозволяє проаналізувати реакцію організму на введення різних алергенів.

Лікування склериту залежить від причин, що викликали захворювання. Терапія склериту вимагає терпіння і часу. Після ретельного обстеження лікар складає індивідуальний план боротьби з недугою в залежності від його тяжкості та особливостей. Ефективним вважається застосування фізіотерапевтичного лікування (УВЧ, магнітотерапія і т.д).

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» - тільки сучасне обладнання для комплексного обстеження очей. Високопрофесійні лікарі-офтальмологи володіють новітніми методиками лікування широкого спектру захворювань очей. Ми знаємо, як вилікувати склерит і інші офтальмологічні захворювання!

Якщо ви бажаєте записатись на консультацію до лікаря-офтальмолога – телефонуйте за номерами (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52.

( Рейтинг: 4.86, голосів: 36 )

відгуки
Дмирто Коваль 06-12-2020 Відвідуємо цю клініку всією сім'єю, як чудово що у Тернополі є такий медичний заклад. Тут з повагою ставляться до кожного пацієнта. Ще один + цієї клініки в тому, що тут є дитячі спеціалісти, в тому числі офтальмолог, яка допомогла нам підібрати окуляри у яких нарешті дитині комфортно.

відділення: Офтальмологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про роботу "Оксфорд Медікал"

  відділення: Офтальмологія

 • Відгук про роботу "Оксфорд Медікал"

  відділення: Офтальмологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом