(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Холтерівське моніторування в Тернополі

Холтерівське моніторуванняХолтерівське моніторування – дослідження функціонального характеру серцево-судинної системи. Такий метод дає змогу провести безперервне реєстрування серцевої роботи на ЕКГ, використовуючи портативний пристрій (холтер). Даний діагностичний метод показує зміни в роботі серця пацієнта на протязі усього дня в умовах його природньої активності.

Переваги холтер-моніторингу

Сучасна медицина має проблеми у виявленні захворювань серця методом ЕКГ. Це пов'язано з тим, що під час зняття кардіограми ви перебуваєте в спокійному стані, і серце працює в нормальному для нього ритмі, а під час фізичної активності і в стресових ситуаціях воно може давати збої. Вчасно виявити будь-які відхилення в роботі серця і побачити результати ЕКГ в динаміці можливо тільки за допомогою моніторування ЕКГ по Холтеру.

При проведенні даної процедури:

 • запис ЕКГ здійснюється в 3 каналах, завдяки чому дані дослідження про роботу вашого серця протягом 24-72 годин є найбільш об'єктивними і достовірними;

 • компактний портативний реєстратор носиться на поясі і не заподіює незручностей;

 • ви маєте змогу вести звичний для вас спосіб життя.

Для чого проводиться холтерівський моніторинг?

Добовий моніторинг за Холтером проводять в тому випадку, коли вам потрібно отримати реальні дані, які можуть відобразити повноцінну інформацію про діяльність серця. Окрім цього холтерівський моніторинг рекомендують у випадку, коли показники кардіограми вмежах норми, але вас турбують напади болю за грудиною та минущі порушення серцевого ритму, які спостерігаються епізодично і не можуть бути виявленими у лікаря на прийомі. Метод Холтера дає змогу виявити всілякі розлади роботи серця, які виникли протягом одного дня. Такі порушення не можливо визначити при діагностуванні захворювань серця за допомогою інших методів. Отже, це дає можливість провести аналіз інформації про серцеву роботу не тільки в періоди різноманітної активності пацієнта тоді, коли він не спить, а ще й під час сну.

Холтерівський моніторинг показує послідовність та частоту скорочень серцевого м`язу, а також його кровопостачання. Завдяки цьому є можливість виявлення та своєчасного попередження розвитку хвороб серцево-судинної системи, а саме:

 • аритмій (порушення скоротливої функції серця);

 • блокад (розлади провідності);

 • стенокардії;

 • ішемічної хвороби серця.

Холтерівський моніторинг може надати більш детальну інформацію про:

 • локалізацію зони, яка отримує найменше кровопостачання;

 • взаємозв'язок проявів стенокардії, а також безсимптомної ішемічної хвороби серця зі змінами показників ЕКГ і умовами виникнення патологій.

Покази до проведення холтерівського моніторування

Слід звернутися до кардіолога для проведення добового холтерівського моніторування при:

 • постійних або періодичних болях в ділянці серця, що раптово виникають чи супроводжують певні фізичні навантаження;

 • болях і тяжкості в грудях;

 • випадках непритомності чи запаморочення;

 • ранковій в`ялості, сонливому стану під час дня;

 • задишки;

 • відхиленнях в роботі серця під час емоційного навантаження.

Моніторинг по Холтеру може застосовуватися комплексно разом з лікувальними схемами при аритміях та інших захворюваннях серця і судин для того, щоб оцінити ефективність призначених препаратів.

Протипоказів для того, щоб провести холтерівський моніторинг ЕКГ немає.

Підготовка до холтерівського моніторингу

Для проведення ЕКГ з використанням методу Холтера не потрібно серйозної підготовки. У певних випадках лікар попередньо може запропонувати вам зробити кардіограму.

Чоловікам, які мають волосяний покрив на грудях, рекомендується видалити волосся, оскільки електроди від холтерівського реєстратора встановлюють на грудній клітці. Ця умова необхідна для того, щоб отримати інформативний і якісний запис ЕКГ.

Як проводиться холтерівське моніторування?

Процедура холтер-моніторування проста. Лікар-кардіолог оглядає вас і прикріплює датчики невеликого портативного реєстратора ЕКГ на груди. Прилад, який амостійно фіксує серцеву діяльність, зазвичай розташовується на поясі. У МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» це дослідження проводять амбулаторно. Після закінчення доби прилад знімають. Далі ви можете повернутися до активної життєдіяльності.

Процедура холтер-моніторингу автоматизована.

Результати холтерівського моніторингу

Після того як ви віддали реєстратор, кардіолог знімає дані з приладу і вводить інформацію в комп'ютер. Цифрова система проаналізовує дані і виводить добову електрокардіограму. На основі цієї інформації і буде написано висновок.

У МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» працюють фахівці-кардіологи з великим практичним досвідом. Після вивчення отриманої електрокардіограми лікар напише і видасть вам висновок. При необхідності буде призначено ефективне лікування.

Записатись попередньо ви можете за номерами (0352) 52 52 52 та (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар кардіолог : Вівчар Вячеслав Петрович

інформація про лікаря

2009 - 2015 рр. – навчання у Тернопільському державному медичному університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».

2013 р.  – стажування вкардіологічному відділенніВроцлавського університетського клінічного госпіталю (Польща).

2015 - 2017 рр. - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільської університетської лікарні. Магістерська робота на тему: «Стан мінерального обміну у хворих на хронічну хворобу нирок V стадії та його зв’язок із кальцинацією судин й клапанного аппарату серця».

2017 р. - отримав сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Кардіологія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України.

2017 рік - участь у ХVІІІ національному конгресі кардіологів України.

2018 р.- проходження циклу тематичного удосконалення «Сучасні технології в інтервенційній кардіології».

2018 рік - участь у Стражесківських читаннях "Актуальні питання сучасної кардіології".
2018 рік - учасник XVII Київського курсу з коронарних реваскуляризацій.
2018 рік - участь у ХІХ національному конгресі кардіологів України.

2018 р. – лікар-кардіолог в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».

2019 р. – учасник XVIII Київського курсу з коронарних реваскуляризацій.

2019 р. – учасник ХХ національного конгресу кардіологів України. 

2021 р. – учасник науково-практичної конференції «Від діагностики до клінічних стратегій»

2021 р. – учасник «ХІХ Київського курсу з коронарних реваскуляризацій»

2021 р. – учасник ХХІІ Національного конгресу кардіологів України.

показати повний текст
Лікар кардіолог вищої категорії<br>Медичний директор: Годько Галина Михайлівна
Годько Галина Михайлівна Лікар кардіолог вищої категорії
Медичний директор
Лікар кардіолог вищої категорії<br>Медичний директор: Годько Галина Михайлівна
Годько Галина МихайлівнаЛікар кардіолог вищої категорії
Медичний директор
Відео-візитка

інформація про лікаря

1992 р. - з відзнакою закінчила Тернопільський державний медичний інститут по спеціальності лікувальна справа.

Інтернатуру проходила на базі Дніпропетровської державної медичної академії. В 1995 році отримала спеціалізацію по кардіології.

2006 р. -  на базі КЗ «Дніпропетровський обласний клінічний діагностичний центр» пройшла курси стажування та оволоділа методиками клінічної ехокардіографії.

2008 р. - обласною Атестаційною комісією при Дніпропетровському головному управлінні охорони здоров'я присвоєна вища кваліфікаційна категорія по спеціальності кардіологія.

Професійний рівень вдосконалювала на базі факультетів післядипломної освіти вищих навчальних медичних закладів Дніпропетровська, Харкова, Запоріжжя, Тернополя.

2010-2021 рр. - працювала лікарем кардіологом в лікарні (з поліклінікою) ДУ «ТМО МВС України по Тернопільській області».

2016-2021 рр. - перебувала на посаді начальника лікарні (з поліклінікою), поєднуючи лікувальну діяльність з адміністративною. 

Нагороджена відзнаками Міністерства внутрішніх справ України, міжнародної громадської організації «Спілка генералів органів Внутрішніх справ України».

Досконало володіє методами функціональної діагностики в кардіології (ЕКГ, холтерівське моніторування з аналізом варіабельності серцевого ритму по Баєвському, добовий моніторинг АТ, всі режими ехокардіографії на сучасних діагностичних сканерах).

Має практичний досвід роботи по амбулаторному та стаціонарному лікування пацієнтів кардіологічного профілю. Використовує виключно методи доказової медицини та сучасні рекомендації по лікуванню серцево-судинних захворювань.

«Кардіологія для мене – це не тільки професія, але й улюблене заняття з великими можливостями для постійного вдосконалення».

показати повний текст
Лікар-кардіолог, <br>лікар-функціональної діагностики: Прокопович Олена Анатоліївна
Прокопович Олена Анатоліївна Лікар-кардіолог,
лікар-функціональної діагностики
Лікар-кардіолог, <br>лікар-функціональної діагностики: Прокопович Олена Анатоліївна
Прокопович Олена АнатоліївнаЛікар-кардіолог,
лікар-функціональної діагностики

інформація про лікаря

Кваліфікація, вчений ступінь:

вища категорія, кандидат медичних наук, доцент

 

У 2003 році закінчила Тернопільську державну медичну академію імені І.Я.Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».

Кандидат медичних наук з 2012 року.

Кандидатська дисертація на тему «Порушення функціонального стану печінки та його корекція у хворих на інфаркт міокарда» за спеціальністю «Кардіологія» - 14.01.11.

Напрямки наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

Порушення фунціонування печінки, зміни антиоксидантної та імунної системи у хворих на інфаркт міокарда.

Є співавтором підручника «Екстрена та невідкладна медична допомога», посібників «Екстренамедична допомога», «Екстрена та невідкладна медична допомогав запитаннях і відповідях», «Екстрена та невідкладна медична допомога посібник для лікарів-інтернів з підготовки до складання ліцензійного іспиту «Крок 3». Є науковим керівником трьох магістранських робіт медсестер-магістрів дистанційної форми навчання.

 

показати повний текст

відгуки
Марія 26-10-2021 Дуже сподобалось обслуговування і якісна медична допомога лікаря кардіолога Годько Г. М та лікаря уролога Кук Р. Лікарі високо кваліфіковані добре знають свою справу дуже чуйні і ввічливі. Я дуже дякую лікарям і раджу звертатися за медичною допомогою

відділення: Кардіологія

Жанна Мудра 10-12-2020 Відвідували клініку разом із матір'ю. Їй потрібно було обстежити серце. Маму записала на прийом до лікаря кардіолога В'ячеслава Петровича. Лікар досвідчений і приємний, уважно вислухав скарги, на місці зробили кардіограму, все пояснив і призначив лікування. Після першого тижня прийому ліків мамі стало краще, а через місяць ситуація змінилась ще у кращу сторону, маму зовсім перестало колоти у серці і майже повністю нормалізувався тиск. Я дуже щаслива що ми обрали саме вас, дякуємо за те, що у вас працюють такі хороші лікарі.

відділення: Кардіологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про кардіолога

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • ідгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відеовідгук про кардіолога МЦ "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • ідгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відеовідгук про кардіолога МЦ "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом