(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Кардіограма в Тернополі

ЕлектрокардіографіяЕлектрокардіографія  – це метод реєстрації електричних потенціалів активності серця.

Навіть не зважаючи на те, що сьогодні існує безліч інших та більш потужних методів діагностики серцево-судинних захворювань, ЕКГ залишається найпопулярнішим. Усі лікувальні заклади та навіть бригади швидкої медичної допомоги мають цей апарат та постійно ним користуються. Ми – не виняток!

СУТЬ МЕТОДУ

Наше серце – це великий порожнистий орган, який має три стінки і зверху оточений ще й четвертою – серцевою сумкою. Якщо пам’ятаєте зі шкільної програми, воно чотирикамерне, тобто має два шлуночки та два передсердя, які постійно перебувають в тонусі, то скорочуючись, то розслабляючись. Внаслідок такої будови венозна та артеріальна кров не змішується, і організм постійно отримує необхідну кількість кисню.

 

Під час проведення електрокардіографії отримується спеціальне графічне зображення серцевої діяльності. Являє воно собою п’ять зубців – P, Q, R, S та T. Кожен з них відповідає за певне скорочення. От наприклад, зубець Р може вказати на порушення роботи передсердь, а так званий комплекс QRS розповість про діяльність шлуночків.

ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Після того, як пацієнт займає горизонтальне положення, медичний працівник накладає спеціальні електроди. Вони є різними і кріпляться на певні місця після змащення необхідних ділянок гелем, котрий покращує провідність струму. Ділянки, на які кріпляться електроди, включають в себе руки, ноги, а також грудну клітку.

ПОКАЗИ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЕКГ-ОБСТЕЖЕННЯ

Показаннями до проведення ЕКГ-обстеження є наступне:

 • біль у ділянці спини, живота, неприємні відчуття у серцевій ділянці слабкість;

 • порушення ритму серця, задишка, шум у серці, підвищення артеріального тиску;

 • цукровий діабет, ревматизм;

 • підвищення рівня холестерину у біохімічному аналізі крові;

 • щороку з профілактичною метою людям після 40 років та перед оперативним втручанням;

 • паління цигарок.

На сьогоднішній день лікарі призначають ЕКГ-обстеження в рамках звичайних аналізів. Це дозволяє діагностувати проблеми у роботі серця ще задовго до появи перших симптомів.

ЕКГЕКГ діагностує:

 • порушення ритму серця, регулярності та частоти скорочень;

 • розлади обміну мікроелементів, таких як калій, кальцій, магній;

 • ураження міокарду при ішемічній хворобі;

 • гіпертрофію (збільшення) будь-якого відділу серця;

 • склеротичні процеси;

 • токсичний вплив деяких речовин та ліків.

У деяких випадках одного лиш ЕКГ-обстеження може бути недостатньо. В такому випадку лікар призначає додаткове проходження УЗД серця.

ПЕРЕВАГИ ЕКГ-ОБСТЕЖЕННЯ

Процедура ЕКГ-обстеження має безліч переваг, серед яких виділяють наступні:

 • проведення обстеження у будь-яких умовах, оскільки пристрій є переносним;

 • відсутність протипоказань до проведення процедури;

 • безболісність та нешкідливість;

 • час проведення процедури дуже короткий;

 • можливість використання обстеження у вигляді холтерівського моні торування – тобто цілодобове спостереження за активністю серця;

 • реєстрація показників на паперовій стрічці.

Електрокардіограма використовується часто і в профілактичних цілях. Боятись цієї процедури не варто. Велика кількість переваг та відсутність побічних ефектів роблять її «золотим стандартом» діагностики.

У Медичному Центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» процедура ЕКГ-обстеження проводиться на сучасному американському 12-канальному електрокардіографі «Welch Allyn CP 50».

Фахівці медичного центру допоможуть вам та зорієнтують у необхідності певних процедур. Будьте впевнені – Вашому здоров’ю нічого не загрожує. Профілактичні огляди – це важливий крок до довголіття та щасливого життя без захворювань.

Пройдіть процедуру ЕКГ-обстеження на апараті «Welch Allyn CP 50» у нас швидко, безболісно та уникнувши будь-яких черг.

Записатись на прийом до лікаря-терапевта та пройти ЕКГ-обстеження Ви можете за номером телефону: (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.50, голосів: 22 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар кардіолог : Вівчар Вячеслав Петрович

інформація про лікаря

2009 - 2015 рр. – навчання у Тернопільському державному медичному університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».

2013 р.  – стажування вкардіологічному відділенніВроцлавського університетського клінічного госпіталю (Польща).

2015 - 2017 рр. - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільської університетської лікарні. Магістерська робота на тему: «Стан мінерального обміну у хворих на хронічну хворобу нирок V стадії та його зв’язок із кальцинацією судин й клапанного аппарату серця».

2017 р. - отримав сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Кардіологія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України.

2017 рік - участь у ХVІІІ національному конгресі кардіологів України.

2018 р.- проходження циклу тематичного удосконалення «Сучасні технології в інтервенційній кардіології».

2018 рік - участь у Стражесківських читаннях "Актуальні питання сучасної кардіології".
2018 рік - учасник XVII Київського курсу з коронарних реваскуляризацій.
2018 рік - участь у ХІХ національному конгресі кардіологів України.

2018 р. – лікар-кардіолог в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».

2019 р. – учасник XVIII Київського курсу з коронарних реваскуляризацій.

2019 р. – учасник ХХ національного конгресу кардіологів України. 

2021 р. – учасник науково-практичної конференції «Від діагностики до клінічних стратегій»

2021 р. – учасник «ХІХ Київського курсу з коронарних реваскуляризацій»

2021 р. – учасник ХХІІ Національного конгресу кардіологів України.

показати повний текст
Лікар кардіолог вищої категорії<br>Медичний директор: Годько Галина Михайлівна
Годько Галина Михайлівна Лікар кардіолог вищої категорії
Медичний директор
Лікар кардіолог вищої категорії<br>Медичний директор: Годько Галина Михайлівна
Годько Галина МихайлівнаЛікар кардіолог вищої категорії
Медичний директор
Відео-візитка

інформація про лікаря

1992 р. - з відзнакою закінчила Тернопільський державний медичний інститут по спеціальності лікувальна справа.

Інтернатуру проходила на базі Дніпропетровської державної медичної академії. В 1995 році отримала спеціалізацію по кардіології.

2006 р. -  на базі КЗ «Дніпропетровський обласний клінічний діагностичний центр» пройшла курси стажування та оволоділа методиками клінічної ехокардіографії.

2008 р. - обласною Атестаційною комісією при Дніпропетровському головному управлінні охорони здоров'я присвоєна вища кваліфікаційна категорія по спеціальності кардіологія.

Професійний рівень вдосконалювала на базі факультетів післядипломної освіти вищих навчальних медичних закладів Дніпропетровська, Харкова, Запоріжжя, Тернополя.

2010-2021 рр. - працювала лікарем кардіологом в лікарні (з поліклінікою) ДУ «ТМО МВС України по Тернопільській області».

2016-2021 рр. - перебувала на посаді начальника лікарні (з поліклінікою), поєднуючи лікувальну діяльність з адміністративною. 

Нагороджена відзнаками Міністерства внутрішніх справ України, міжнародної громадської організації «Спілка генералів органів Внутрішніх справ України».

Досконало володіє методами функціональної діагностики в кардіології (ЕКГ, холтерівське моніторування з аналізом варіабельності серцевого ритму по Баєвському, добовий моніторинг АТ, всі режими ехокардіографії на сучасних діагностичних сканерах).

Має практичний досвід роботи по амбулаторному та стаціонарному лікування пацієнтів кардіологічного профілю. Використовує виключно методи доказової медицини та сучасні рекомендації по лікуванню серцево-судинних захворювань.

«Кардіологія для мене – це не тільки професія, але й улюблене заняття з великими можливостями для постійного вдосконалення».

показати повний текст
Лікар-кардіолог, <br>лікар-функціональної діагностики: Прокопович Олена Анатоліївна
Прокопович Олена Анатоліївна Лікар-кардіолог,
лікар-функціональної діагностики
Лікар-кардіолог, <br>лікар-функціональної діагностики: Прокопович Олена Анатоліївна
Прокопович Олена АнатоліївнаЛікар-кардіолог,
лікар-функціональної діагностики

інформація про лікаря

Кваліфікація, вчений ступінь:

вища категорія, кандидат медичних наук, доцент

 

У 2003 році закінчила Тернопільську державну медичну академію імені І.Я.Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».

Кандидат медичних наук з 2012 року.

Кандидатська дисертація на тему «Порушення функціонального стану печінки та його корекція у хворих на інфаркт міокарда» за спеціальністю «Кардіологія» - 14.01.11.

Напрямки наукових досліджень та сфера наукових інтересів:

Порушення фунціонування печінки, зміни антиоксидантної та імунної системи у хворих на інфаркт міокарда.

Є співавтором підручника «Екстрена та невідкладна медична допомога», посібників «Екстренамедична допомога», «Екстрена та невідкладна медична допомогав запитаннях і відповідях», «Екстрена та невідкладна медична допомога посібник для лікарів-інтернів з підготовки до складання ліцензійного іспиту «Крок 3». Є науковим керівником трьох магістранських робіт медсестер-магістрів дистанційної форми навчання.

 

показати повний текст

відгуки
Марія 26-10-2021 Дуже сподобалось обслуговування і якісна медична допомога лікаря кардіолога Годько Г. М та лікаря уролога Кук Р. Лікарі високо кваліфіковані добре знають свою справу дуже чуйні і ввічливі. Я дуже дякую лікарям і раджу звертатися за медичною допомогою

відділення: Кардіологія

Жанна Мудра 10-12-2020 Відвідували клініку разом із матір'ю. Їй потрібно було обстежити серце. Маму записала на прийом до лікаря кардіолога В'ячеслава Петровича. Лікар досвідчений і приємний, уважно вислухав скарги, на місці зробили кардіограму, все пояснив і призначив лікування. Після першого тижня прийому ліків мамі стало краще, а через місяць ситуація змінилась ще у кращу сторону, маму зовсім перестало колоти у серці і майже повністю нормалізувався тиск. Я дуже щаслива що ми обрали саме вас, дякуємо за те, що у вас працюють такі хороші лікарі.

відділення: Кардіологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про кардіолога

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • ідгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відеовідгук про кардіолога МЦ "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • ідгук про кардіолога "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

 • Відеовідгук про кардіолога МЦ "Оксфорд Медікал"

  відділення: Кардіологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом