(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ректороманоскопія в Тернополі

Ректороманоскопія – це самий популярний та найбільш поширений метод обстеження прямої  та нижнього відділу сигмовидної кишки. Цю процедуру використовують лікарі – проктологи, як доповнення до пальцевого обстеження та відеоаноскопії.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ РЕКТОРОМАНОСКОПІЇ

Ректороманоскопія – це мотод дослідження внутрішньої оболонки прямої кишки, за допомогою спеціального інструмента, який вводиться через задній прохід. Цей інструмент називається – ректороманоскоп. Основними показаннями для проведення такого обстеження являється:

 • підозра щодо пухлин, або інших новоутворень у анальному каналі;
 • діагностування гемороїдальних вузлів під час хронічного геморою;
 • хронічні запалення (хронічний парапроктит);
 • при наявності порушення стільця (запор, діарея, зміни у калових масах);
 • при діагностиці новоутворення в передміхуровій залозі (чоловіки), в області малого тазу (жінки).

Якщо у пацієнта наявні профузні кровотечі з прямої кишки, є гострі запальні процеси в області анального каналу та черевної порожнини, завуження анального отвору та його просвіт, що носить вроджений або набутий характер, він обов’язково має попередити лікаря - проктолога про наявні проблеми.

У такому випадку до пацієнта застосовують курс консервативної  терапії, або обстеження ректороманоскопом проводять  з великою обережністю при зручному положенні пацієнта, з використанням знеболювального.

ПРОВЕДЕННЯ РЕКТОРОМАНОСКОПІЇ У «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ»

У практиці лікарів - проктологів медичного центру, ректороманоскопія є обов’язковим компонентом проктологічного огляду. Це обстеження дозволяє оцінити стан слизової оболонки прямої та сигмовидної  кишки на глибині двадцяти п’яти сантиметрів.

Як і до відеоанаскопії, до цього обстеження також варто попередньо підготуватися. Відвідувачу перед прийомом, у межах однієї – двох годин, рекомендується зробити звичайну очисну клізму спеціальним розчином, або кип’яченою водою. Можна також використати проносний засіб.  Проктологи медичного центру рекомендують, утримуватись від прийому їжі протягом трьох годин перед візитом. Також, за день до відвідування не варто зловживати:

 • кисломолочними продуктами;
 • газованими та слабогазованими напоями;
 • алкогольними напоями;
 • сирими овочами та фруктами.

Сама процедура  починається зі займання пацієнтом комфортного положення, після цього проктолог вводить ректороманоскоп, оглядає колір, еластичність та пошкодження слизової оболонки. Обстежує всі патологічні зміни, стан судин та рельєф кишки. Цей метод обстеження є абсолютно безпечним та практично не болючим.

Переважно ректорпоманоскопію використовують з профілактичними цілями для людей які перетнули вікову межу сорока років. Спеціалісти проктологи особливо наголошують, що таке дослідження варто проводити мінімум одного разу у рік.

Якщо ви відчуваєте болі, чи у вас з’явились симптоми проктологічних захворювань, вам необхідно звернутись до спеціаліста проктолога, який допоможе вам позбавитись цього.

Звертайтесь у медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль» по телефону: (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.83, голосів: 36 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійович лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії
лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійовичлікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії Відео-візитка

Качали, 5;

інформація про лікаря

 • 1996-2002 рр. -  Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність “Лікувальна справа”.
 • 2002-2005 рр. - Українська військово-медична академія м. Київ за фахом хірургія, де здобув кваліфікацію магістра медицини та офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.
 • 2005-2007 рр. - старший ординатор урологічного відділення Харківського центрального військового госпіталя.
 • 2007-2015 рр. -  лікар уролог в  ДЗ " ВКЛ ст. Тернопіль ДТГО ЛЗ"
 • 2010-2014 рр.- учасник "ІІ прикарпатський хірургічний форум".
 • 2010 р. – присвоєно додаткову ІІ кваліфікаційну категорію – лікар-хірург, хірург-проктолог.
 • 2012 р. - ІІ-а всеукраїнська конференція з міжнародною участю " Питання надання медичної  та соціальної допомоги підліткам та молоді. Перспективи розвитку "дружніх до молоді"  медичних послуг підліткам та молоді України; науково-практична конференції сексологів, андрологів та урологів України " Фармакотерапія в сексології, андрології та урології" (м. Київ); "Урологічна науково-практична конференція" (м. Трускавець); учасник  "4-й з’їзд судинних хірургів та ангіологів України"
 • 2012 р. – отримав І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікар-хірург».
 • 2013 р. – "Школа тромбопрофілактики" (м. Тернопіль); "Сучасні аспекти медикаментозної терапії ДГПЗ" (м. Трускавець); учасник "З’їзд  урологів України"  (м. Трускавець).
 • З 2015 р. – лікар хірург-уролог, хірург-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал».
 • 2015 р. – учасник науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної колопроктології», м. Черкаси.
 • 2015 р. – учасник конференції «Особливості реабілітації стомованих хворих».
 • 2015 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
 • 2016 р. - учасник IV з’їзду колопроктологів України з міжнародною участю, м. Київ.
 • 2017 р. – учасник конференції «Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичній та реконструктивній хірургії сечовивідних шляхів», м. Київ.
 • 2016 р. – учасник конференції «Сучасні технології в урології», м. Львів.
 • 2017 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
показати повний текст

відгуки
Діана 23-09-2021 Проходила лікування у проктолога Інни Анатоліївни. Дуже задоволена. Мою проблему вирішено швидко, спілкування комфортне і приємне. Дуже сподобався сервіс взагалі. Буду рекомендувати близьким.

відділення: Проктологія

Анастасія Якимець 19-01-2021 У цьому медичному центрі я вперше. Мені терміново потрібно було вирішити проблему ,отож знайшла в інтернеті цей мед.центр подзвонила і записалась на прийом . Чесно я вражене наскільки приємно зі мною спілкувались дівчата в реєстратурі ,плюс передзвонюють щодо наступного прийому, щоб не забути і запитують чи все пройшло добре . Отож мала можливість познайомитись ну з дуже приємним лікарем Ненашко Інною Анатоліївною , по розмові і огляді я зрозуміла ,що вона професіонал своєї справи . Я дуже вдячна їй за допомогу і нагальне вирішення проблеми ,адже відтягувати не було коли. Рекомендую

відділення: Проктологія

Roman Halamaha 19-01-2021 Був у Тернополі проїздом у неділю. Як на зло, стара болячка дала знати про себе у найделікатніший момент. Дякую силі гуглу за те, що побачив цю клініку. Подзвонив до них, приїхав, мене правильно підготували (процедура не вау, але лікар був дуже уважний і акуратний)Мені швидко допомогли за лояльну ціну. Велике дякую лікарю Зваричу!!!

відділення: Проктологія

Ольга Дунаєвська 09-12-2020 Дуже довго наважувалася і соромилася прийти до лікаря, бо у свої 26 маю таку проблему, як геморой. Чесно, з сучасними анекдотами і ставленням лікарів не хочеться навіть думати про таке. На сайті цієї клініки побачила, що працює проктолог жінка. Зібралась, записалась, зробила всю підготовку, за яку казали по телефону. Ви знаєте, тільки коли зайшла в кабінет, то страхи зразу зникли. Лікар дуже приємна, акуратна, постйіно питалась чи мені комфортно, чи не болить. Дуже гарно розписала лікування, процедури і дієту, а не впихувала одразу всі найдорожчі курси лікувань. Через два тижні йтиму на контрольний огляд. І чесно жалію, що не звернулась до вас раніше. Дякую!!!

відділення: Проктологія

Юрій Сопільняк 23-11-2020 Великий респект за те, що ви працюєте в неділю! Знайшов в інтернеті, подзвонив, записався і через півгодини я вже в кабінеті у лікаря. І головне, що призначення не писані рукою нерозбірливим почерком, а друковані на документі. Лікування помогло. Рекомендую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом