(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Рання діагностика раку прямої кишки в Тернополі

На сьогоднішній день, рак прямої кишки складає приблизно чотири відсотки усіх онкологічних захворювань. Ця статистика приходиться на вік людей 40-60 років.

СИМПТОМИ ТА ПРИЧИНИ РАКУ ПРЯМОЇ КИШКИ

Рак прямої кишки проявляється в залежності від стадії захворювання, характеру наросту пухлини та її розміщення. Основними симптомами, що можуть свідчити про рак прямої кишки такі:

 • Діагностика раку Тернопільслизові виділення з анального отвору;
 • болі та дискомфорт при дефекації,та після неї;
 • часті порушення у роботі кишечника, запори, рвота;
 • кровотечі з заднього проходу з частинками пухлини.

Часто люди плутають симптоми раку прямої кишки з гемороєм, вони дуже схожі між собою. При кров’янистих виділеннях під час геморою варто враховувати, що кров з’являється на калових масах вже у кінці дефекації, а от при пухлинах, вона змішується з калом, тому що пошкоджується новоутворення.

Причинами раку прямої кишки можуть стати:

 • хронічні запальні захворювання (анальні тріщини, виразкові коліти, поліпи);
 • спадкова генетика (сімейний анамнез пухлин прямої чи товстої кишки);
 • неправильне харчування, зайва вага, куріння.

Самостійно визначити, чи є у вас пухлина – неможливо. Тому при подібних симптомах огляд у лікаря  проктолога просто необхідний.

РАННЯ ДІАГНОСТИКА РАКУ ПРЯМОЇ КИШКИ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ»

Наші лікарі – проктологи рекомендують проходити обстеження, як мінімум один раз у рік, для того, щоб уникнути будь яких проктологічних захворювань, в тому числі діагностувати рак прямої кишки. Рання діагностика – запорука швидкого лікування.

У нашому медичному центрі, при підозрі наявності пухлини у пацієнта, проктологи «Оксфорд Медікал Тернопіль» проводять такі процедури:

 • пальцеве обстеження анального каналу;
 • відеоаноскопія;
 • ультразвукова діагностика;
 • ректороманоскопія;
 • збір аналізів (аналіз калу, загальний аналіз крові,біохімічний аналіз).

Щоб попередити захворювання раку прямої кишки, кожна людина повинна дотримуватись профілактики такої хвороби.

Потрібно пам’ятати золоте правило, що чим швидше діагностується захворювання, тим легше його лікувати. Просто необхідно проходити обстеження, не рідше ніж один раз у рік, слідкувати за симптомами хвороби, вчасно реагувати на їх прояви. Також потрібно дотримуватись правильного харчування, уникати запорів, вести здоровий та активний спосіб життя. Особливо, звертати увагу, на своє самопочуття, людям, які досягли віку від сорока до шести десяти років, незважаючи на стать. Адже з однаковим відсоткам, на наявність пухлини у анальному каналі страждають як жінки так і чоловіки.

У нашому медичному центрі, ви отримаєте ефективне та швидке лікування на найсучаснішому обладнанні у Тернополі. Наш кваліфікований персонал  з великим досвідом роботи потурбується про комфорт та самопочуття кожного пацієнта. Тут  ви знайдете індивідуальний підхід, анонімність, та консультацію щодо лікування, підібрану спеціально для вас.

Приходьте в медичний центр «Оксфорд Медікал» та отримайте усі консультації від фахівців за адресою: вул. С. Качали 5, або за телефоном (0352) 52 52 52

( Рейтинг: 4.79, голосів: 39 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійович лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії
лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійовичлікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії Відео-візитка

Качали, 5;

інформація про лікаря

 • 1996-2002 рр. -  Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність “Лікувальна справа”.
 • 2002-2005 рр. - Українська військово-медична академія м. Київ за фахом хірургія, де здобув кваліфікацію магістра медицини та офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.
 • 2005-2007 рр. - старший ординатор урологічного відділення Харківського центрального військового госпіталя.
 • 2007-2015 рр. -  лікар уролог в  ДЗ " ВКЛ ст. Тернопіль ДТГО ЛЗ"
 • 2010-2014 рр.- учасник "ІІ прикарпатський хірургічний форум".
 • 2010 р. – присвоєно додаткову ІІ кваліфікаційну категорію – лікар-хірург, хірург-проктолог.
 • 2012 р. - ІІ-а всеукраїнська конференція з міжнародною участю " Питання надання медичної  та соціальної допомоги підліткам та молоді. Перспективи розвитку "дружніх до молоді"  медичних послуг підліткам та молоді України; науково-практична конференції сексологів, андрологів та урологів України " Фармакотерапія в сексології, андрології та урології" (м. Київ); "Урологічна науково-практична конференція" (м. Трускавець); учасник  "4-й з’їзд судинних хірургів та ангіологів України"
 • 2012 р. – отримав І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікар-хірург».
 • 2013 р. – "Школа тромбопрофілактики" (м. Тернопіль); "Сучасні аспекти медикаментозної терапії ДГПЗ" (м. Трускавець); учасник "З’їзд  урологів України"  (м. Трускавець).
 • З 2015 р. – лікар хірург-уролог, хірург-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал».
 • 2015 р. – учасник науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної колопроктології», м. Черкаси.
 • 2015 р. – учасник конференції «Особливості реабілітації стомованих хворих».
 • 2015 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
 • 2016 р. - учасник IV з’їзду колопроктологів України з міжнародною участю, м. Київ.
 • 2017 р. – учасник конференції «Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичній та реконструктивній хірургії сечовивідних шляхів», м. Київ.
 • 2016 р. – учасник конференції «Сучасні технології в урології», м. Львів.
 • 2017 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
показати повний текст

відгуки
Діана 23-09-2021 Проходила лікування у проктолога Інни Анатоліївни. Дуже задоволена. Мою проблему вирішено швидко, спілкування комфортне і приємне. Дуже сподобався сервіс взагалі. Буду рекомендувати близьким.

відділення: Проктологія

Анастасія Якимець 19-01-2021 У цьому медичному центрі я вперше. Мені терміново потрібно було вирішити проблему ,отож знайшла в інтернеті цей мед.центр подзвонила і записалась на прийом . Чесно я вражене наскільки приємно зі мною спілкувались дівчата в реєстратурі ,плюс передзвонюють щодо наступного прийому, щоб не забути і запитують чи все пройшло добре . Отож мала можливість познайомитись ну з дуже приємним лікарем Ненашко Інною Анатоліївною , по розмові і огляді я зрозуміла ,що вона професіонал своєї справи . Я дуже вдячна їй за допомогу і нагальне вирішення проблеми ,адже відтягувати не було коли. Рекомендую

відділення: Проктологія

Roman Halamaha 19-01-2021 Був у Тернополі проїздом у неділю. Як на зло, стара болячка дала знати про себе у найделікатніший момент. Дякую силі гуглу за те, що побачив цю клініку. Подзвонив до них, приїхав, мене правильно підготували (процедура не вау, але лікар був дуже уважний і акуратний)Мені швидко допомогли за лояльну ціну. Велике дякую лікарю Зваричу!!!

відділення: Проктологія

Ольга Дунаєвська 09-12-2020 Дуже довго наважувалася і соромилася прийти до лікаря, бо у свої 26 маю таку проблему, як геморой. Чесно, з сучасними анекдотами і ставленням лікарів не хочеться навіть думати про таке. На сайті цієї клініки побачила, що працює проктолог жінка. Зібралась, записалась, зробила всю підготовку, за яку казали по телефону. Ви знаєте, тільки коли зайшла в кабінет, то страхи зразу зникли. Лікар дуже приємна, акуратна, постйіно питалась чи мені комфортно, чи не болить. Дуже гарно розписала лікування, процедури і дієту, а не впихувала одразу всі найдорожчі курси лікувань. Через два тижні йтиму на контрольний огляд. І чесно жалію, що не звернулась до вас раніше. Дякую!!!

відділення: Проктологія

Юрій Сопільняк 23-11-2020 Великий респект за те, що ви працюєте в неділю! Знайшов в інтернеті, подзвонив, записався і через півгодини я вже в кабінеті у лікаря. І головне, що призначення не писані рукою нерозбірливим почерком, а друковані на документі. Лікування помогло. Рекомендую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом