Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування гемороїдальних вузлів латексними кільцями в Тернополі

Лікування гемороїдальних вузлів латексними кільцями – одна з небагатьох методик, що дозволяє позбавитись від геморою на першій, другій та третій стадії.

МЕТОДИКА ЛІКУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ

Лікування гемороюЛігування латексними кільцями – це абсолютно безпечна процедура. Вона вирізняється високими показниками ефективності, в деяких випадках від вісімдесяти п’яти до дав’яносто відсотків позитивних результатів у боротьбі з гемороїдальними вузлами. Ця процедура проводиться у кілька етапів в амбулаторних умовах, при цьому пацієнт перебуває мінімальну кількість часу у медичному центрі.

На першому етапі лікар проктолог після огляду – відеоаноскопії, накладає за допомогою лігатора латексне кільце підвищеної жорсткості на гемороїдальний вузол. Це процедура проводиться без анестезії. Відбувається здавлення і гемороїдальний вузол припиняє отримувати кров.

На іншому етапі, відбувається відторгнення вузла. Через два – три тижні після лігування латексними кільцями  на місці гемороїдального вузла утворюється з’єднувальна тканина та відбувається повне загоювання.

Методика лікування геморою латексними кільцями виконується тільки на 1-3 стадіях. На четвертій стадії, гемороїдальний вузол являється занадто великим і проведення процедури латексним кільцем ускладнюється. Бувають випадки коли процедуру можна провести, вони бувають тільки в таких випадках, якщо кінці вузлів мають чіткі контури та межі.

ЛІКУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Лікарі проктологи медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» пропонують лікування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець.


Процедура триває в максимально швидкий термін, приблизно 10 -20 хвилин, та не віднімає багато сил у пацієнта. Післяопераційний період триває в залежності від стадії гемороїдальних вузлів. Незначні неприємні відчуття після лігування латексними кільцями, як правило, проходить упродовж доби.

Накладання латексних кілець не можлива, якщо у пацієнта є:

  • тромбоз гемороїдального вузла;
  • кровотеча з анального отвору;
  • інфекційні або запальні ускладнення;
  • гостра тріщина анального каналу;
  • комбінований геморой.

Спеціалісти медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль»  проведуть процедуру накладання латексних кілець в амбулаторних умовах, при цьому пацієнт з може перебувати в медичному центрі максимально короткий термін. Після цього легко можна повернутися до звичного способу життя, не відриватися від роботи, особистого та навчання.

Лікування латексними кільцями – це малоінвазивна європейська методика, яка не залишає ні шрамів, ні рубців. Вона не призводить до набрякання тканин та практично не викликає кровотечі. Максимально комфортна, не болюча, ефективна і з позитивним результатом у 85 – 90 відсотках лікування.

Якщо брати до уваги досвід лікарів – проктологів медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль», лігування латексними кільцями є однією з найпопулярніших методик  лікування гемороїдальних вузлів у відділенні проктології на сучасному рівні.

Для того, щоб пройти консультацію, щодо методики лікування латексними кільцями, зверніться до медичного центру «Оксфорд Медікал» у місті Тернополі, за телефоном (068) 7 52 – 52 -52

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом