записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

-19% на збільшення губ та плазмоліфтинг!

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Огляд проктолога, консультація, відеоаноскопія, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!!

 

Лікування гемороїдальних вузлів латексними кільцями

Лікування гемороїдальних вузлів латексними кільцями – одна з небагатьох методик, що дозволяє позбавитись від геморою на першій, другій та третій стадії.

Методика лікування латексними кільцями

Лікування гемороюЛігування латексними кільцями – це абсолютно безпечна процедура. Вона вирізняється високими показниками ефективності, в деяких випадках від вісімдесяти п’яти до дав’яносто відсотків позитивних результатів у боротьбі з гемороїдальними вузлами. Ця процедура проводиться у кілька етапів в амбулаторних умовах, при цьому пацієнт перебуває мінімальну кількість часу у медичному центрі.

На першому етапі лікар проктолог після огляду – відеоаноскопії, накладає за допомогою лігатора латексне кільце підвищеної жорсткості на гемороїдальний вузол. Це процедура проводиться без анестезії. Відбувається здавлення і гемороїдальний вузол припиняє отримувати кров.

На іншому етапі, відбувається відторгнення вузла. Через два – три тижні після лігування латексними кільцями  на місці гемороїдального вузла утворюється з’єднувальна тканина та відбувається повне загоювання.

Методика лікування геморою латексними кільцями виконується тільки на 1-3 стадіях. На четвертій стадії, гемороїдальний вузол являється занадто великим і проведення процедури латексним кільцем ускладнюється. Бувають випадки коли процедуру можна провести, вони бувають тільки в таких випадках, якщо кінці вузлів мають чіткі контури та межі.

Лікування латексними кільцями у медичному центрі «Оксфорд Медікал»

Лікарі проктологи медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» пропонують лікування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець.

http://img.youtube.com/vi/lV352eNiD04/hqdefault.jpg

Процедура триває в максимально швидкий термін, приблизно 10 -20 хвилин, та не віднімає багато сил у пацієнта. Післяопераційний період триває в залежності від стадії гемороїдальних вузлів. Незначні неприємні відчуття після лігування латексними кільцями, як правило, проходить упродовж доби.

Накладання латексних кілець не можлива, якщо у пацієнта є:

  • тромбоз гемороїдального вузла;
  • кровотеча з анального отвору;
  • інфекційні або запальні ускладнення;
  • гостра тріщина анального каналу;
  • комбінований геморой.

Спеціалісти медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль»  проведуть процедуру накладання латексних кілець в амбулаторних умовах, при цьому пацієнт з може перебувати в медичному центрі максимально короткий термін. Після цього легко можна повернутися до звичного способу життя, не відриватися від роботи, особистого та навчання.

Лікування латексними кільцями – це малоінвазивна європейська методика, яка не залишає ні шрамів, ні рубців. Вона не призводить до набрякання тканин та практично не викликає кровотечі. Максимально комфортна, не болюча, ефективна і з позитивним результатом у 85 – 90 відсотках лікування.

Якщо брати до уваги досвід лікарів – проктологів медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль», лігування латексними кільцями є однією з найпопулярніших методик  лікування гемороїдальних вузлів у відділенні проктології на сучасному рівні.

Для того, щоб пройти консультацію, щодо методики лікування латексними кільцями, зверніться до медичного центру «Оксфорд Медікал» у місті Тернополі, за телефоном (068) 7 52 – 52 -52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки