(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Лікування гемороїдальних вузлів латексними кільцями в Тернополі

Лікування гемороїдальних вузлів латексними кільцями – одна з небагатьох методик, що дозволяє позбавитись від геморою на першій, другій та третій стадії.

МЕТОДИКА ЛІКУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ

Лікування гемороюЛігування латексними кільцями – це абсолютно безпечна процедура. Вона вирізняється високими показниками ефективності, в деяких випадках від вісімдесяти п’яти до дав’яносто відсотків позитивних результатів у боротьбі з гемороїдальними вузлами. Ця процедура проводиться у кілька етапів в амбулаторних умовах, при цьому пацієнт перебуває мінімальну кількість часу у медичному центрі.

На першому етапі лікар проктолог після огляду – відеоаноскопії, накладає за допомогою лігатора латексне кільце підвищеної жорсткості на гемороїдальний вузол. Це процедура проводиться без анестезії. Відбувається здавлення і гемороїдальний вузол припиняє отримувати кров.

На іншому етапі, відбувається відторгнення вузла. Через два – три тижні після лігування латексними кільцями  на місці гемороїдального вузла утворюється з’єднувальна тканина та відбувається повне загоювання.

Методика лікування геморою латексними кільцями виконується тільки на 1-3 стадіях. На четвертій стадії, гемороїдальний вузол являється занадто великим і проведення процедури латексним кільцем ускладнюється. Бувають випадки коли процедуру можна провести, вони бувають тільки в таких випадках, якщо кінці вузлів мають чіткі контури та межі.

ЛІКУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Лікарі проктологи медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» пропонують лікування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець.


Процедура триває в максимально швидкий термін, приблизно 10 -20 хвилин, та не віднімає багато сил у пацієнта. Післяопераційний період триває в залежності від стадії гемороїдальних вузлів. Незначні неприємні відчуття після лігування латексними кільцями, як правило, проходить упродовж доби.

Накладання латексних кілець не можлива, якщо у пацієнта є:

 • тромбоз гемороїдального вузла;
 • кровотеча з анального отвору;
 • інфекційні або запальні ускладнення;
 • гостра тріщина анального каналу;
 • комбінований геморой.

Спеціалісти медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль»  проведуть процедуру накладання латексних кілець в амбулаторних умовах, при цьому пацієнт з може перебувати в медичному центрі максимально короткий термін. Після цього легко можна повернутися до звичного способу життя, не відриватися від роботи, особистого та навчання.

Лікування латексними кільцями – це малоінвазивна європейська методика, яка не залишає ні шрамів, ні рубців. Вона не призводить до набрякання тканин та практично не викликає кровотечі. Максимально комфортна, не болюча, ефективна і з позитивним результатом у 85 – 90 відсотках лікування.

Якщо брати до уваги досвід лікарів – проктологів медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль», лігування латексними кільцями є однією з найпопулярніших методик  лікування гемороїдальних вузлів у відділенні проктології на сучасному рівні.

Для того, щоб пройти консультацію, щодо методики лікування латексними кільцями, зверніться до медичного центру «Оксфорд Медікал» у місті Тернополі, за телефоном (068) 7 52 – 52 -52

( Рейтинг: 4.70, голосів: 40 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійович лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії
лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійовичлікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії Відео-візитка

Качали, 5;

інформація про лікаря

 • 1996-2002 рр. -  Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність “Лікувальна справа”.
 • 2002-2005 рр. - Українська військово-медична академія м. Київ за фахом хірургія, де здобув кваліфікацію магістра медицини та офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.
 • 2005-2007 рр. - старший ординатор урологічного відділення Харківського центрального військового госпіталя.
 • 2007-2015 рр. -  лікар уролог в  ДЗ " ВКЛ ст. Тернопіль ДТГО ЛЗ"
 • 2010-2014 рр.- учасник "ІІ прикарпатський хірургічний форум".
 • 2010 р. – присвоєно додаткову ІІ кваліфікаційну категорію – лікар-хірург, хірург-проктолог.
 • 2012 р. - ІІ-а всеукраїнська конференція з міжнародною участю " Питання надання медичної  та соціальної допомоги підліткам та молоді. Перспективи розвитку "дружніх до молоді"  медичних послуг підліткам та молоді України; науково-практична конференції сексологів, андрологів та урологів України " Фармакотерапія в сексології, андрології та урології" (м. Київ); "Урологічна науково-практична конференція" (м. Трускавець); учасник  "4-й з’їзд судинних хірургів та ангіологів України"
 • 2012 р. – отримав І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікар-хірург».
 • 2013 р. – "Школа тромбопрофілактики" (м. Тернопіль); "Сучасні аспекти медикаментозної терапії ДГПЗ" (м. Трускавець); учасник "З’їзд  урологів України"  (м. Трускавець).
 • З 2015 р. – лікар хірург-уролог, хірург-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал».
 • 2015 р. – учасник науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної колопроктології», м. Черкаси.
 • 2015 р. – учасник конференції «Особливості реабілітації стомованих хворих».
 • 2015 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
 • 2016 р. - учасник IV з’їзду колопроктологів України з міжнародною участю, м. Київ.
 • 2017 р. – учасник конференції «Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичній та реконструктивній хірургії сечовивідних шляхів», м. Київ.
 • 2016 р. – учасник конференції «Сучасні технології в урології», м. Львів.
 • 2017 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
показати повний текст
Лікар хірург-проктолог вищої категорії: Гриценко Йосип Мирославович
Гриценко Йосип Мирославович Лікар хірург-проктолог вищої категорії
Лікар хірург-проктолог вищої категорії: Гриценко Йосип Мирославович
Гриценко Йосип МирославовичЛікар хірург-проктолог вищої категорії

інформація про лікаря

1963 - 1967 рр. - закінчив Золочівське медичне училище.

1967 - 1973 рр.- закінчив Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського.

1980 - 1982 рр. - навчання в клінічній ординатурі по онкохірургії.

1982- 1986 рр. - працював на посаді ординатора хірургічного відділення ТОКОД.

1986 - 2001 рр. - завідувач проктологічного відділення Тернопільської обласної клінічної лікарні.

З 2001 - 2023 рр. - хірург-проктолог хірургічного відділення КНП "ТОКЛ" ТОР

З вересня 2023 р. - лікар хірург-проктолог МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль"

показати повний текст

відгуки
Діана 23-09-2021 Проходила лікування у проктолога Інни Анатоліївни. Дуже задоволена. Мою проблему вирішено швидко, спілкування комфортне і приємне. Дуже сподобався сервіс взагалі. Буду рекомендувати близьким.

відділення: Проктологія

Анастасія Якимець 19-01-2021 У цьому медичному центрі я вперше. Мені терміново потрібно було вирішити проблему ,отож знайшла в інтернеті цей мед.центр подзвонила і записалась на прийом . Чесно я вражене наскільки приємно зі мною спілкувались дівчата в реєстратурі ,плюс передзвонюють щодо наступного прийому, щоб не забути і запитують чи все пройшло добре . Отож мала можливість познайомитись ну з дуже приємним лікарем Ненашко Інною Анатоліївною , по розмові і огляді я зрозуміла ,що вона професіонал своєї справи . Я дуже вдячна їй за допомогу і нагальне вирішення проблеми ,адже відтягувати не було коли. Рекомендую

відділення: Проктологія

Roman Halamaha 19-01-2021 Був у Тернополі проїздом у неділю. Як на зло, стара болячка дала знати про себе у найделікатніший момент. Дякую силі гуглу за те, що побачив цю клініку. Подзвонив до них, приїхав, мене правильно підготували (процедура не вау, але лікар був дуже уважний і акуратний)Мені швидко допомогли за лояльну ціну. Велике дякую лікарю Зваричу!!!

відділення: Проктологія

Ольга Дунаєвська 09-12-2020 Дуже довго наважувалася і соромилася прийти до лікаря, бо у свої 26 маю таку проблему, як геморой. Чесно, з сучасними анекдотами і ставленням лікарів не хочеться навіть думати про таке. На сайті цієї клініки побачила, що працює проктолог жінка. Зібралась, записалась, зробила всю підготовку, за яку казали по телефону. Ви знаєте, тільки коли зайшла в кабінет, то страхи зразу зникли. Лікар дуже приємна, акуратна, постйіно питалась чи мені комфортно, чи не болить. Дуже гарно розписала лікування, процедури і дієту, а не впихувала одразу всі найдорожчі курси лікувань. Через два тижні йтиму на контрольний огляд. І чесно жалію, що не звернулась до вас раніше. Дякую!!!

відділення: Проктологія

Юрій Сопільняк 23-11-2020 Великий респект за те, що ви працюєте в неділю! Знайшов в інтернеті, подзвонив, записався і через півгодини я вже в кабінеті у лікаря. І головне, що призначення не писані рукою нерозбірливим почерком, а друковані на документі. Лікування помогло. Рекомендую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом