(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Видалення поліпів прямої кишки в Тернополі

Поліп прямої кишки – доброякісне новоутворення, що належить до розряду передракових захворювань.

Чим більший розмір самих поліпів, чим глибше вони розташовані, і чим ширша зона їх поширення, тим вища ймовірність переродження в онкологію. Тому лікарі рекомендують позбавлятися поліпів якомога раніше.

У деяких людей може бути тільки один поліп, але також часто зустрічаються люди, у яких виявляють два і більше поліпів одночасно. 

Причини поліпів анального каналу

Найчастіше поліпи утворюються у людей старшого віку, але наразі ми все частіше спостерігаємо їх наявність і раніше. Серед людей старше 50 років приблизно кожен четвертий має як мінімум один поліп у кишці. Таким чином, можна зробити висновок, що поліпи - це стан, що дуже часто зустрічається. Причина появи поліпів не зовсім зрозуміла. Поліп є місцевим потовщенням або розростанням слизової оболонки товстої кишки. Що причиною початку такого розростання досі незрозуміло.

Товстокишковий поліп може мати "ніжку" та "головку" і нагадувати грибочок, що росте зсередини кишечника. Існують інші види поліпів, які мають більш плоску форму - як "наріст" на внутрішній поверхні кишки.

Симптоми анальних поліпів

Більшість людей, які мають один або два поліпи, не мають жодних симптомів взагалі. Таким чином, люди старшого віку, тобто ті, хто найбільш схильний до утворення поліпів, можуть навіть і не здогадуватися про те, що у них є поліпи.

Запідозрити наявність поліпів слід, якщо у вас з'явилися:

 • слиз, мокнуття у задньому проході;

 • кров із прямої кишки при дефекації або після;

 • відчуття присутності стороннього тіла в анусі;

 • біль, свербіж, печіння в ректальній ділянці - у поєднанні з болем, кров'ю або випинанням.

Симптоми можуть проявлятися по одному або у поєднанні.

Перелічені стани можуть бути ознаками як поліпів, так і безлічі інших проктологічних захворювань, включаючи рак прямої кишки.

Рекомендуємо пройти обстеження у проктолога при появі навіть одного з симптомів.

Діагностика та лікування поліпів заднього проходу 

Найчастіше поліпи товстої кишки виявляють під час огляду, особливо за допомогою аноскопа чи ректороманоскопа. При проведенні ректороманоскопії є можливість вивчити нижній відділ товстої кишки - пряму кишку і початок сигмовидної кишки, тобто кінцеві 15-20 сантиметрів товстої кишки.

Також іноді потрібно обстежувати увесь товстий кишківник. Для цього застосовують таке обстеження, як колоноскопія.

Найефективніший спосіб позбавитися поліпа — видалити його. Поліпи не можуть розсмоктатися. Тому спроби консервативного лікування (мазі, свічки, гелі, примочки, ванни, компреси, таблетки), як правило, тільки посилюють проблему. Вони можуть лише тимчасово зняти симптоми.

Методи лікування, що застосовуються в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль», дозволяють видаляти поліпи за 1 процедуру. За необхідності можна залишитись у палаті денного стаціонару для відновлення сил після візиту до проктолога.

Лікування проходить в максимально комфортних умовах: без болю, без госпіталізації, в зручній позі. Після процедури пацієнт самостійно залишає медичний центр та продовжує вести звичний спосіб життя, без додаткових обмежень.

Це стало можливим завдяки використанню передових методів лікування. Головні особливості даних методик - безболісність, точність та малотравматичність. Всі застосовувані апарати дають лікарю можливість налаштовувати датчики таким чином, щоб вони впливали виключно на поліпи. А це означає, що:

 • видалення проводиться швидко та без болю;

 • здорові тканини не зачіпаються і не пошкоджуються;

 • судини та тканини моментально «запаюються» (склеюються), що виключає можливість крововтрат;

 • загоєння тканин у місці видалення поліпа відбувається у максимально короткі терміни.

Для запису на попередню консультацію до лікаря звертайтесь за номерами (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52. Подаруйте собі шанс на здоров’я.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург-проктолог вищої категорії: Гриценко Йосип Мирославович
Гриценко Йосип Мирославович Лікар хірург-проктолог вищої категорії
Лікар хірург-проктолог вищої категорії: Гриценко Йосип Мирославович
Гриценко Йосип МирославовичЛікар хірург-проктолог вищої категорії

інформація про лікаря

1963 - 1967 рр. - закінчив Золочівське медичне училище.

1967 - 1973 рр.- закінчив Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського.

1980 - 1982 рр. - навчання в клінічній ординатурі по онкохірургії.

1982- 1986 рр. - працював на посаді ординатора хірургічного відділення ТОКОД.

1986 - 2001 рр. - завідувач проктологічного відділення Тернопільської обласної клінічної лікарні.

З 2001 - 2023 рр. - хірург-проктолог хірургічного відділення КНП "ТОКЛ" ТОР

З вересня 2023 р. - лікар хірург-проктолог МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль"

показати повний текст

відгуки
Діана 23-09-2021 Проходила лікування у проктолога Інни Анатоліївни. Дуже задоволена. Мою проблему вирішено швидко, спілкування комфортне і приємне. Дуже сподобався сервіс взагалі. Буду рекомендувати близьким.

відділення: Проктологія

Анастасія Якимець 19-01-2021 У цьому медичному центрі я вперше. Мені терміново потрібно було вирішити проблему ,отож знайшла в інтернеті цей мед.центр подзвонила і записалась на прийом . Чесно я вражене наскільки приємно зі мною спілкувались дівчата в реєстратурі ,плюс передзвонюють щодо наступного прийому, щоб не забути і запитують чи все пройшло добре . Отож мала можливість познайомитись ну з дуже приємним лікарем Ненашко Інною Анатоліївною , по розмові і огляді я зрозуміла ,що вона професіонал своєї справи . Я дуже вдячна їй за допомогу і нагальне вирішення проблеми ,адже відтягувати не було коли. Рекомендую

відділення: Проктологія

Roman Halamaha 19-01-2021 Був у Тернополі проїздом у неділю. Як на зло, стара болячка дала знати про себе у найделікатніший момент. Дякую силі гуглу за те, що побачив цю клініку. Подзвонив до них, приїхав, мене правильно підготували (процедура не вау, але лікар був дуже уважний і акуратний)Мені швидко допомогли за лояльну ціну. Велике дякую лікарю Зваричу!!!

відділення: Проктологія

Ольга Дунаєвська 09-12-2020 Дуже довго наважувалася і соромилася прийти до лікаря, бо у свої 26 маю таку проблему, як геморой. Чесно, з сучасними анекдотами і ставленням лікарів не хочеться навіть думати про таке. На сайті цієї клініки побачила, що працює проктолог жінка. Зібралась, записалась, зробила всю підготовку, за яку казали по телефону. Ви знаєте, тільки коли зайшла в кабінет, то страхи зразу зникли. Лікар дуже приємна, акуратна, постйіно питалась чи мені комфортно, чи не болить. Дуже гарно розписала лікування, процедури і дієту, а не впихувала одразу всі найдорожчі курси лікувань. Через два тижні йтиму на контрольний огляд. І чесно жалію, що не звернулась до вас раніше. Дякую!!!

відділення: Проктологія

Юрій Сопільняк 23-11-2020 Великий респект за те, що ви працюєте в неділю! Знайшов в інтернеті, подзвонив, записався і через півгодини я вже в кабінеті у лікаря. І головне, що призначення не писані рукою нерозбірливим почерком, а друковані на документі. Лікування помогло. Рекомендую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом