записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Огляд проктолога, консультація, відеоаноскопія, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!!

 

Лікування анального свербіння

Анальний свербіж - це досить розповсюджене та неприємне явище. Відчуття свербежу у задньому проході, призводить до розчісування та утворення анальних тріщин, а згодом і занесення інфекції.

http://img.youtube.com/vi/bYyoA7sEFWs/hqdefault.jpg

Симптоми та причини анального свербіння

Розрізняють два види такої проблеми . Первинний і вторинний.  Первинний не має основної причини виникнення. А вторинний виникає при геморої, хронічній анальній тріщині, запалені області анального проходу. В таких ситуаціях анальний свербіж не є самостійним захворюванням, а являється  симптомом. Він може виникати у нічну пору та викликати безсоння. Через інтенсивну, раптову сверблячку людина розчісує область заднього проходу, і це згодом призводить до утворення відкритої рани, яка може інфікуватися.

Лікування анального свербіння ТернопільСеред причин виникнення анального свербежу можна виділити:

  • підвищене потовиділення;
  • підвищена сухість шкіри;
  • різні запалення та захворювання сечостатевих органів;
  • запор, або наявність глистів;
  • недостатня особиста гігієна;
  • цукровий діабет та захворювання печінки;
  • неправильне харчування, зловживання гострою їжею, міцною кавою і алкоголем;
  • надлишкова вага, вузький одяг, надмірна фізична активність.

Крім вище перечислених причин виникнення анального свербежу, містить своє місце і алергічні реакції на різні продукти (шоколад, спеції, лікарські засоби тощо). Вони також являються частими факторами.

Не варто уникати симптоматику анального свербежу та ігнорувати його часті прояви, адже будь - яка проблема може мати свої ускладнення. Під час занесення на відкриту рану інфекції може утворитися екзема, виразка та інтенсивна кровотеча.

Лікування анального свербіння у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Так як анальне свербіння є просто симптомом, а не захворюванням, люди  часто ігнорують його. Проте з часом, лікування запущеного анального свербежу може скласти певні труднощі і стати набагато тривалішим. У медичному центрі «Оксфорд Медікал», лікарі - проктологи перш за все шукають причини анального свербежу. Протягом цього часу, фахівці можуть допомогти пацієнту, позбавитись дискомфорту за допомогою певних медикаментозних препаратів.

http://img.youtube.com/vi/bYyoA7sEFWs/hqdefault.jpg

Усе лікування, спеціалістів - проктологів «Оксфорд Медікал», спрямоване на позбавлення основної патології. Лікарі, за допомогою точної і швидкої діагностики, шукають проблему  і причину анального свербіння. Під час огляду, береться до уваги багато можливих факторів, що спричиняють цей симптом. Це все використовується для того, щоб визначити і підібрати індивідуальну схему лікування, яка підійде особисто вам.

В «Оксфорд Медікал» використовують найсучасніші у Тернополі методики медикаментозного лікування та діагностики причин анального свербіння. Усі схеми підбирається індивідуально, для кожного пацієнта, беручи до уваги усі скарги хворого.

Звертайтеся до нашого медичного центру «Оксфорд Медікал», якщо вас турбує свербіння анального каналу, чи інші проктологічні захворювання. Ми знаходимося по вулиці Степана Качали 5, навпроти банку «Хрещатик», а також записуйтесь по телефону (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки