(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Лікування анального свербіння в Тернополі

Анальний свербіж - це досить розповсюджене та неприємне явище. Відчуття свербежу у задньому проході, призводить до розчісування та утворення анальних тріщин, а згодом і занесення інфекції.

СИМПТОМИ ТА ПРИЧИНИ АНАЛЬНОГО СВЕРБІННЯ

Розрізняють два види такої проблеми . Первинний і вторинний.  Первинний не має основної причини виникнення. А вторинний виникає при геморої, хронічній анальній тріщині, запалені області анального проходу. В таких ситуаціях анальний свербіж не є самостійним захворюванням, а являється  симптомом. Він може виникати у нічну пору та викликати безсоння. Через інтенсивну, раптову сверблячку людина розчісує область заднього проходу, і це згодом призводить до утворення відкритої рани, яка може інфікуватися.

Серед причин виникнення анального свербежу можна виділити:

 • Лікування анального свербіння Тернопільпідвищене потовиділення;
 • підвищена сухість шкіри;
 • різні запалення та захворювання сечостатевих органів;
 • запор, або наявність глистів;
 • недостатня особиста гігієна;
 • цукровий діабет та захворювання печінки;
 • неправильне харчування, зловживання гострою їжею, міцною кавою і алкоголем;
 • надлишкова вага, вузький одяг, надмірна фізична активність.

Крім вище перечислених причин виникнення анального свербежу, містить своє місце і алергічні реакції на різні продукти (шоколад, спеції, лікарські засоби тощо). Вони також являються частими факторами.

Не варто уникати симптоматику анального свербежу та ігнорувати його часті прояви, адже будь - яка проблема може мати свої ускладнення. Під час занесення на відкриту рану інфекції може утворитися екзема, виразка та інтенсивна кровотеча.

ЛІКУВАННЯ АНАЛЬНОГО СВЕРБІННЯ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ»

Так як анальне свербіння є просто симптомом, а не захворюванням, люди  часто ігнорують його. Проте з часом, лікування запущеного анального свербежу може скласти певні труднощі і стати набагато тривалішим. У медичному центрі «Оксфорд Медікал», лікарі - проктологи перш за все шукають причини анального свербежу. Протягом цього часу, фахівці можуть допомогти пацієнту, позбавитись дискомфорту за допомогою певних медикаментозних препаратів.


Усе лікування, спеціалістів - проктологів «Оксфорд Медікал», спрямоване на позбавлення основної патології. Лікарі, за допомогою точної і швидкої діагностики, шукають проблему  і причину анального свербіння. Під час огляду, береться до уваги багато можливих факторів, що спричиняють цей симптом. Це все використовується для того, щоб визначити і підібрати індивідуальну схему лікування, яка підійде особисто вам.

В «Оксфорд Медікал» використовують найсучасніші у Тернополі методики медикаментозного лікування та діагностики причин анального свербіння. Усі схеми підбирається індивідуально, для кожного пацієнта, беручи до уваги усі скарги хворого.

Звертайтеся до нашого медичного центру «Оксфорд Медікал», якщо вас турбує свербіння анального каналу, чи інші проктологічні захворювання. Ми знаходимося по вулиці Степана Качали 5, навпроти банку «Хрещатик», а також записуйтесь по телефону (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.76, голосів: 33 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійович лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії
лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійовичлікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії Відео-візитка

Качали, 5;

інформація про лікаря

 • 1996-2002 рр. -  Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність “Лікувальна справа”.
 • 2002-2005 рр. - Українська військово-медична академія м. Київ за фахом хірургія, де здобув кваліфікацію магістра медицини та офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.
 • 2005-2007 рр. - старший ординатор урологічного відділення Харківського центрального військового госпіталя.
 • 2007-2015 рр. -  лікар уролог в  ДЗ " ВКЛ ст. Тернопіль ДТГО ЛЗ"
 • 2010-2014 рр.- учасник "ІІ прикарпатський хірургічний форум".
 • 2010 р. – присвоєно додаткову ІІ кваліфікаційну категорію – лікар-хірург, хірург-проктолог.
 • 2012 р. - ІІ-а всеукраїнська конференція з міжнародною участю " Питання надання медичної  та соціальної допомоги підліткам та молоді. Перспективи розвитку "дружніх до молоді"  медичних послуг підліткам та молоді України; науково-практична конференції сексологів, андрологів та урологів України " Фармакотерапія в сексології, андрології та урології" (м. Київ); "Урологічна науково-практична конференція" (м. Трускавець); учасник  "4-й з’їзд судинних хірургів та ангіологів України"
 • 2012 р. – отримав І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікар-хірург».
 • 2013 р. – "Школа тромбопрофілактики" (м. Тернопіль); "Сучасні аспекти медикаментозної терапії ДГПЗ" (м. Трускавець); учасник "З’їзд  урологів України"  (м. Трускавець).
 • З 2015 р. – лікар хірург-уролог, хірург-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал».
 • 2015 р. – учасник науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної колопроктології», м. Черкаси.
 • 2015 р. – учасник конференції «Особливості реабілітації стомованих хворих».
 • 2015 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
 • 2016 р. - учасник IV з’їзду колопроктологів України з міжнародною участю, м. Київ.
 • 2017 р. – учасник конференції «Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичній та реконструктивній хірургії сечовивідних шляхів», м. Київ.
 • 2016 р. – учасник конференції «Сучасні технології в урології», м. Львів.
 • 2017 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
показати повний текст

відгуки
Діана 23-09-2021 Проходила лікування у проктолога Інни Анатоліївни. Дуже задоволена. Мою проблему вирішено швидко, спілкування комфортне і приємне. Дуже сподобався сервіс взагалі. Буду рекомендувати близьким.

відділення: Проктологія

Анастасія Якимець 19-01-2021 У цьому медичному центрі я вперше. Мені терміново потрібно було вирішити проблему ,отож знайшла в інтернеті цей мед.центр подзвонила і записалась на прийом . Чесно я вражене наскільки приємно зі мною спілкувались дівчата в реєстратурі ,плюс передзвонюють щодо наступного прийому, щоб не забути і запитують чи все пройшло добре . Отож мала можливість познайомитись ну з дуже приємним лікарем Ненашко Інною Анатоліївною , по розмові і огляді я зрозуміла ,що вона професіонал своєї справи . Я дуже вдячна їй за допомогу і нагальне вирішення проблеми ,адже відтягувати не було коли. Рекомендую

відділення: Проктологія

Roman Halamaha 19-01-2021 Був у Тернополі проїздом у неділю. Як на зло, стара болячка дала знати про себе у найделікатніший момент. Дякую силі гуглу за те, що побачив цю клініку. Подзвонив до них, приїхав, мене правильно підготували (процедура не вау, але лікар був дуже уважний і акуратний)Мені швидко допомогли за лояльну ціну. Велике дякую лікарю Зваричу!!!

відділення: Проктологія

Ольга Дунаєвська 09-12-2020 Дуже довго наважувалася і соромилася прийти до лікаря, бо у свої 26 маю таку проблему, як геморой. Чесно, з сучасними анекдотами і ставленням лікарів не хочеться навіть думати про таке. На сайті цієї клініки побачила, що працює проктолог жінка. Зібралась, записалась, зробила всю підготовку, за яку казали по телефону. Ви знаєте, тільки коли зайшла в кабінет, то страхи зразу зникли. Лікар дуже приємна, акуратна, постйіно питалась чи мені комфортно, чи не болить. Дуже гарно розписала лікування, процедури і дієту, а не впихувала одразу всі найдорожчі курси лікувань. Через два тижні йтиму на контрольний огляд. І чесно жалію, що не звернулась до вас раніше. Дякую!!!

відділення: Проктологія

Юрій Сопільняк 23-11-2020 Великий респект за те, що ви працюєте в неділю! Знайшов в інтернеті, подзвонив, записався і через півгодини я вже в кабінеті у лікаря. І головне, що призначення не писані рукою нерозбірливим почерком, а друковані на документі. Лікування помогло. Рекомендую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом