(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Первинна консультація проктолога в Тернополі

Первинний прийом проктологаБольові відчуття, кров’янисті виділення, дискомфорт під час дефекації, лише невеликий перелік симптомів, які вже є приводом прийти до лікаря -  проктолога. Первинна консультація спеціаліста – це перший крок до міцного здоров’я.

ПІДГОТОВКА ДО ПРИЙОМУ ПРОКТОЛОГА

Візит до лікаря - проктолога потребує попередньої підготовки. Перед консультацією, пацієнту потрібно обов’язково зробити очисну клізму, для того, щоб проктолог зміг оглянути слизову оболонку прямої кишки. Спеціалісти рекомендують робити таку процедуру безпосередньо за одну – дві години до початку прийому. Якщо запис до проктолога відбудеться на наступний день, тоді очисну клізму потрібно провести два рази, напередодні ввечері та перед  прийомом. Після неї можна не уникати прийому їжі та вести звичайний режим свого дня.


Бувають випадки, коли просто не має умов для того, щоб поставити клізму, або больові відчуття в області анального каналу провокують кровотечу. Можна скористатися послугами нашого медичного центру і зробити таку процедуру прямо на місці. Для цього варто перед записом попередити працівників «Оксфорд Медікал», щодо цієї послуги, та прийти у медичний центр на кілька хвилин раніше.

ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД ПРОКТОЛОГА У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ

Для початку, лікар - проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал», проводить бесіду із пацієнтом. Це невід’ємний етап у первинному огляді. Спеціаліст намагається визначити усі проблеми зв’язані із вашим захворюванням та усі симптоми. Після запису у особисту картку усіх скарг, лікар - проктолог переходить безпосередньо до обстеження. У «Оксфорд Медікал Тернопіль» проводять:

 • збір анамнезу захворювання;
 • пальцеве обстеження;
 • відеодослідження (відеоаноскопія);
 • відеоректороманоскопію.

На спеціальному, дуже зручному кріслі, спеціаліст проктолог проводить пальцеве обстеження. Під час цього, фахівцем оцінюється стан оболонки слизової анального каналу, стан шкіри навкруги області заднього проходу, наявність чи відсутність ознак гемороїдальних вузлів або інших патологій зв’язаних з проктологічними захворюваннями.

Відеодослідження, за допомогою аноскопа, дозволяє лікарю провести огляд на глибині до десяти сантиметрів. За допомогою такого обстеження, можна встановити діагноз і навіть провести лігування латексними кільцями, якщо у пацієнта виражені гемороїдальні вузли.

При необхідності, на первинній консультації у проктолога медичного центру, можна провести обстеження прямої кишки - ректороманоскопом. Даний апарат дозволяє побачити в якому стані знаходиться пряма кишка на глибині двадцяти сантиметрів і виявити різні патології, такі як поліпи. Таким чином легко провести діагностику раку прямої кишки.

Лікарі - проктологи рекомендують проводити ректоманоскопію кожен рік, всім людям до 50 років, для своєчасного визначення онкологічних захворювань прямої кишки.

Жіночий проктолог у Тернополі

Тенденція не відвідувати лікаря при появі тривожних проктологічних симптомів є серйозною проблемою для чоловіків та жінок у рівній мірі. Дискомфорт при обстеженні змушують відкладати візит до проктолога та довіряти свою проблему співробітнику аптеки, який рекомендує ті чи інші свічки.

Як правило, у жінок до проблем естетичного характеру додається неприйняття лікаря-чоловіка, адже професію проктолога по всьому світу обирають переважно представники чоловічої статі.

У МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» веде прийом лікар-проктолог, яка спеціалізується на безопераційному лікуванні проктологічних захворювань у жінок. 

Первинний огляд проктологом включає пальцеве дослідження анального каналу, огляд слизової аноскопом. Всі дослідження безболісні, проводяться в «гінекологічній», звичній для жінки позі та є абсолютно безпечними.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ» У ТЕРНОПОЛІ

Медичний центр турбується про своїх пацієнтів, наші основні переваги:

 • ефективне та швидке лікування;
 • комфорт під час проведення процедури;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • анонімність та конфіденційність наданої інформації;
 • кваліфікований персонал закладу;
 • сучасне обладнання.

Записатися на прийом до лікаря – проктолога  можна по телефону: (0352) 52-52-52, або  (068) 752-52-52.

( Рейтинг: 4.87, голосів: 23 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійович лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії
лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійовичлікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії Відео-візитка

Качали, 5;

інформація про лікаря

 • 1996-2002 рр. -  Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність “Лікувальна справа”.
 • 2002-2005 рр. - Українська військово-медична академія м. Київ за фахом хірургія, де здобув кваліфікацію магістра медицини та офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.
 • 2005-2007 рр. - старший ординатор урологічного відділення Харківського центрального військового госпіталя.
 • 2007-2015 рр. -  лікар уролог в  ДЗ " ВКЛ ст. Тернопіль ДТГО ЛЗ"
 • 2010-2014 рр.- учасник "ІІ прикарпатський хірургічний форум".
 • 2010 р. – присвоєно додаткову ІІ кваліфікаційну категорію – лікар-хірург, хірург-проктолог.
 • 2012 р. - ІІ-а всеукраїнська конференція з міжнародною участю " Питання надання медичної  та соціальної допомоги підліткам та молоді. Перспективи розвитку "дружніх до молоді"  медичних послуг підліткам та молоді України; науково-практична конференції сексологів, андрологів та урологів України " Фармакотерапія в сексології, андрології та урології" (м. Київ); "Урологічна науково-практична конференція" (м. Трускавець); учасник  "4-й з’їзд судинних хірургів та ангіологів України"
 • 2012 р. – отримав І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікар-хірург».
 • 2013 р. – "Школа тромбопрофілактики" (м. Тернопіль); "Сучасні аспекти медикаментозної терапії ДГПЗ" (м. Трускавець); учасник "З’їзд  урологів України"  (м. Трускавець).
 • З 2015 р. – лікар хірург-уролог, хірург-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал».
 • 2015 р. – учасник науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної колопроктології», м. Черкаси.
 • 2015 р. – учасник конференції «Особливості реабілітації стомованих хворих».
 • 2015 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
 • 2016 р. - учасник IV з’їзду колопроктологів України з міжнародною участю, м. Київ.
 • 2017 р. – учасник конференції «Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичній та реконструктивній хірургії сечовивідних шляхів», м. Київ.
 • 2016 р. – учасник конференції «Сучасні технології в урології», м. Львів.
 • 2017 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
показати повний текст

відгуки
Діана 23-09-2021 Проходила лікування у проктолога Інни Анатоліївни. Дуже задоволена. Мою проблему вирішено швидко, спілкування комфортне і приємне. Дуже сподобався сервіс взагалі. Буду рекомендувати близьким.

відділення: Проктологія

Анастасія Якимець 19-01-2021 У цьому медичному центрі я вперше. Мені терміново потрібно було вирішити проблему ,отож знайшла в інтернеті цей мед.центр подзвонила і записалась на прийом . Чесно я вражене наскільки приємно зі мною спілкувались дівчата в реєстратурі ,плюс передзвонюють щодо наступного прийому, щоб не забути і запитують чи все пройшло добре . Отож мала можливість познайомитись ну з дуже приємним лікарем Ненашко Інною Анатоліївною , по розмові і огляді я зрозуміла ,що вона професіонал своєї справи . Я дуже вдячна їй за допомогу і нагальне вирішення проблеми ,адже відтягувати не було коли. Рекомендую

відділення: Проктологія

Roman Halamaha 19-01-2021 Був у Тернополі проїздом у неділю. Як на зло, стара болячка дала знати про себе у найделікатніший момент. Дякую силі гуглу за те, що побачив цю клініку. Подзвонив до них, приїхав, мене правильно підготували (процедура не вау, але лікар був дуже уважний і акуратний)Мені швидко допомогли за лояльну ціну. Велике дякую лікарю Зваричу!!!

відділення: Проктологія

Ольга Дунаєвська 09-12-2020 Дуже довго наважувалася і соромилася прийти до лікаря, бо у свої 26 маю таку проблему, як геморой. Чесно, з сучасними анекдотами і ставленням лікарів не хочеться навіть думати про таке. На сайті цієї клініки побачила, що працює проктолог жінка. Зібралась, записалась, зробила всю підготовку, за яку казали по телефону. Ви знаєте, тільки коли зайшла в кабінет, то страхи зразу зникли. Лікар дуже приємна, акуратна, постйіно питалась чи мені комфортно, чи не болить. Дуже гарно розписала лікування, процедури і дієту, а не впихувала одразу всі найдорожчі курси лікувань. Через два тижні йтиму на контрольний огляд. І чесно жалію, що не звернулась до вас раніше. Дякую!!!

відділення: Проктологія

Юрій Сопільняк 23-11-2020 Великий респект за те, що ви працюєте в неділю! Знайшов в інтернеті, подзвонив, записався і через півгодини я вже в кабінеті у лікаря. І головне, що призначення не писані рукою нерозбірливим почерком, а друковані на документі. Лікування помогло. Рекомендую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом