записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Огляд проктолога, консультація, відеоаноскопія, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!!

 

Первинна консультація проктолога

Первинна консультація проктолога

Первинний прийом проктологаБольові відчуття, кров’янисті виділення, дискомфорт під час дефекації, лише невеликий перелік симптомів, які вже є приводом прийти до лікаря -  проктолога. Первинна консультація спеціаліста – це перший крок до міцного здоров’я.

Підготовка до прийому проктолога

Візит до лікаря - проктолога потребує попередньої підготовки. Перед консультацією, пацієнту потрібно обов’язково зробити очисну клізму, для того, щоб проктолог зміг оглянути слизову оболонку прямої кишки. Спеціалісти рекомендують робити таку процедуру безпосередньо за одну – дві години до початку прийому. Якщо запис до проктолога відбудеться на наступний день, тоді очисну клізму потрібно провести два рази, напередодні ввечері та перед  прийомом. Після неї можна не уникати прийому їжі та вести звичайний режим свого дня.

Бувають випадки, коли просто не має умов для того, щоб поставити клізму, або больові відчуття в області анального каналу провокують кровотечу. Можна скористатися послугами нашого медичного центру і зробити таку процедуру прямо на місці. Для цього варто перед записом попередити працівників «Оксфорд Медікал», щодо цієї послуги, та прийти у медичний центр на кілька хвилин раніше.

Первинний огляд проктолога у медичному центрі

Для початку, лікар - проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал», проводить бесіду із пацієнтом. Це невід’ємний етап у первинному огляді. Спеціаліст намагається визначити усі проблеми зв’язані із вашим захворюванням та усі симптоми. Після запису у особисту картку усіх скарг, лікар - проктолог переходить безпосередньо до обстеження. У «Оксфорд Медікал Тернопіль» проводять:

  • збір анамнезу захворювання;
  • пальцеве обстеження;
  • відеодослідження (відеоаноскопія);
  • відеоректороманоскопію.

На спеціальному, дуже зручному кріслі, спеціаліст проктолог проводить пальцеве обстеження. Під час цього, фахівцем оцінюється стан оболонки слизової анального каналу, стан шкіри навкруги області заднього проходу, наявність чи відсутність ознак гемороїдальних вузлів або інших патологій зв’язаних з проктологічними захворюваннями.

Відеодослідження, за допомогою аноскопа, дозволяє лікарю провести огляд на глибині до десяти сантиметрів. За допомогою такого обстеження, можна встановити діагноз і навіть провести лігування латексними кільцями, якщо у пацієнта виражені гемороїдальні вузли.

При необхідності, на первинній консультації у проктолога медичного центру, можна провести обстеження прямої кишки - ректороманоскопом. Даний апарат дозволяє побачити в якому стані знаходиться пряма кишка на глибині двадцяти сантиметрів і виявити різні патології, такі як поліпи. Таким чином легко провести діагностику раку прямої кишки.

Лікарі - проктологи рекомендують проводити ректоманоскопію кожен рік, всім людям до 50 років, для своєчасного визначення онкологічних захворювань прямої кишки.

Основні переваги «Оксфорд Медікал» у Тернополі

Медичний центр турбується про своїх пацієнтів, наші основні переваги:

  • ефективне та швидке лікування;
  • комфорт під час проведення процедури;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • анонімність та конфіденційність наданої інформації;
  • кваліфікований персонал закладу;
  • сучасне обладнання.

Записатися на прийом до лікаря – проктолога  можна по телефону: (0352) 52-52-52, або  (068) 752-52-52.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки