записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Огляд проктолога, консультація, відеоаноскопія, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!!

 

Радіохвильове лікування геморою в МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль"

Апарат «Сургітрон» - це прилад, що дозволяє проводити лікування атравматичним методом, завдяки високочастотним хвилям. Прилад «Сургітрон»  є абсолютно безпечною знахідкою для хірургічного втручання.

Радіохвильова хірургія з апаратом  «Сургітрон»

Радіохвильова хірургія – це не травматична методика втручання і коагуляції мязових тканин за допомогою впливу високочастотних хвиль. Розріз радіохвильовим апаратом проводиться без фізичного мануального тиску, під час нього не подрібнюється клітини тканини. Високочастотні хвилі імітуються за допомогою хірургічного електроду. Його виготовлено з матеріалу під назвою – вольфрам. Основними перевагами використання апарату «Сургітрон» є:

  • відсутність відкритої рани;
  • швидке загоєння;
  • не має післяопераційного болю;
  • відсутність рубців;
  • відсутнє набрякання та запалення;
  • відбувається стерилізуючий ефект.

Тому втручання радіохвильовим апаратом неабияк полегшує, покращує та пришвидшує хірургічні процедури. Радіокоагулятор виключає будь – які опіки. Апарат «Сургітрон» є достойним замінником  «традиційних» засобів, що використовують при  хірургічних втручаннях.

Лікування радіохвильовим апаратом «Сургітрон» у медичному центрі «Оксфорд Медікал»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль», апаратом «Сургітрон» безболісно усувають:

  • гемороїдальні вузли на всіх стадіях;
  • хронічні тріщини анального каналу;
  • папіломи та анальні бахромки.

Спеціалісти відділення проктології медичного центру «Оксфорд Медікал» в Тернополі, призначають лікування апаратом радіохвильової хірургії на будь  -  якій стадії утворення гемороїдальних вузлів. Лікування відбувається як на першій, другій, третій, так і на четвертій ступені. Втручання проводиться амбулаторно і не потребує госпіталізації. У підсумку, людина може продовжувати вести звичайний спосіб життя.

Кожна людина може позбутися хронічних тріщин анального каналу легко, безболісно та ефективно. Радіохвильові високочастотні імпульси, зводять до нуля будь - який ризик, або можливість занесення інфекції в рану, адже під час операції апаратом «Сургітрон», знищуються будь - які не бажані мікроорганізми. Такий ефект стерилізації, утворюється за рахунок хірургічного електроду, що зроблений із вольфраму.

Також відвідувачі медичного центру, мають змогу позбавитись цим приладом анальних папілом, анальних поліпів та анальних бахромок. Радіохвильова хірургія апаратом «Сургітрон» дозволяє акуратно видалити новоутворення без шрамів, набряків, отікання та рубців з хорошим косметичним результатом. Лікарі - проктологи здійснюють цю процедуру з надзвичайно великою точністю, що зводить ризик пошкодження здорових клітин до мінімуму, та пришвидшує їх регенерацію.

Якщо пацієнт страждає на глаукому, епілепсію, онкологічні захворювання, цукровий діабет, запалення промежини та захворювання анального каналу, варто обов’язково наголосити про це лікарю - проктологу.

Якщо, ви бажаєте позбавитись гемороїдальних вузлів, захворювання хронічної тріщини прямої кишки та видалити новоутворення в анальному каналі та на задньому проході, записуйтесь по номерам телефонів: (068) 7 52 52 52, (0352) 52 52 52.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки