записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Огляд проктолога, консультація, відеоаноскопія, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!!

 

Інфрачервона коагуляція

Незважаючи на високу ефективність радикальних методів лікування геморою, пацієнти намагаються уникнути їх, вибираючи альтернативні способи - консервативна терапія, малоінвазивні методи, і т.д. Результат подібного лікування полягає в знятті основних симптомів хвороби, які доставляють значний дискомфорт пацієнту, але, на жаль, вони не здатні повноцінно позбавити людину від геморою, особливо якщо спостерігаються ознаки 2, 3 або 4 стадії патологічного процесу.

 

Серед всіх малоінвазивних методів лікування геморою фахівці частіше радять вибирати метод інфрачервоної коагуляції. Його суть полягає у впливі особливих інфрачервоних променів на основу (ніжку) гемороїдального вузла, в результаті чого судини, що живлять його, порожніють, склеюються. Ефективність методу виражається в тому, що вузли втрачають здатність до випадання, кровотеча припиняється, а відсутність їхнього харчування з часом призводить до самоусунення вузлових форм в просвіті кишки.

Порядок виконання процедури

Інфрачервона коагуляція при геморої проводиться амбулаторно в умовах спеціалізованих центрів. Процедура виконується з попередньою місцевою анестезією. Хід процедури складається з наступних етапів:

  • введення в анальний отвір аноскопа;

  • введення коагулятора (наконечника приладу);

  • безпосередньо малоінвазивне втручання.

Наконечником коагулятора притискається ніжка гемороїдального вузла і утримується в такому положенні декілька секунд. Для забезпечення кращого результату ніжка припікає з декількох сторін. При особливо складних випадках, коли вузли великі, припікатися можуть і вони.

 

За одну процедуру припікають найчастіше один вузол (можливо кілька дрібних). Проведення наступної процедури рекомендовано через 10-14 днів.

Наслідки процедури

Після проведення даної маніпуляції пацієнти можуть відчувати певний дискомфорт в області заднього проходу (свербіж, роздратування). Ці симптоми турбують пацієнтів всього кілька годин, при цьому больовий синдром виявляється вкрай рідко. З огляду на те, що в сучасних медичних центрах використовується тільки сучасне обладнання, можна з упевненістю говорити про те, що дана маніпуляція безболісна як під час її проведення, так і після її закінчення.

Покази до проведення коагуляції

Інфрачервона коагуляція показана при наступних станах:

  • геморой внутрішнього типу 1-2 стадії з тенденцією до кровотечі;

  • дрібні кровоточиві вузли, що залишилися після виконання таких маніпуляцій, як лігування або видалення великих вузлів;

  • циркуляторний геморой комбінованого типу 1-2 стадії.

Інфрачервона коагуляція при геморої може бути призначена і на 3, і на 4 стадії патологічного процесу, але в цьому випадку дану маніпуляцію використовують з метою зупинки кровотечі в складі комплексної терапії.

 

Інфрачервона коагуляція може дати дійсно хороші результати в початковій стадії захворювання з обов'язковим подальшим дотриманням дієти і зміною звичок, які сприяють утворенню геморою.

 

Медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль» надає широкий спектр послуг, спрямованих на лікування геморою. Ми рекомендуємо своїм пацієнтам оперативні методи лікування, виконання яких здійснюється із застосуванням високотехнологічного обладнання. Всі можливі ризики в даному випадку мінімізовані, а результат - повноцінне одужання. Ознаки геморою зникають назавжди!

Для запису телефонуйте за номером (068) 752 52 52.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки