записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Огляд проктолога, консультація, відеоаноскопія, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!!

 

Відеоаноскопія

Відеоаноскопія Оксфорд МедікалВідеоаноскопія – це дослідження прямої кишки, методом огляду її внутрішньої слизової оболонки через задній прохід. Обстеження проводиться за допомогою інструменту під назвою аноскоп.

Показання для відеоаноскопії

Основними показаннями для проведення відеоаноскопії, являється болі у області заднього проходу, слизові, гнійні, кров’янисті виділення з анального каналу, розлади травної системи (запори, часта діарея) та підозра  на проктологічні захворювання.

Дослідження за допомогою аноскопа використовують переважно для діагностики та уточнення діагнозу – «геморой»,виявлення  новоутворення на стінках прямої кишки та при запальних процесах слизової оболонки анального каналу. Відеоанаскопію використовують як доповнення до пальцевого обстеження під час первинного огляду у лікаря проктолога.

Проведення відеоанаскопії у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» проводять відеоаноскопію досвідчені фахівці з великим досвідом роботи.

Під час проведення обстеження лікар проктолог використовує аноскоп. Це спеціальний інструмент, що має невеликий розмір і дає можливість обстежувати слизову прямої кишки на глибині до десяти сантиметрів. Відеоаноскопію застосовують вже після пальцевого обстеження.

Попередньо для такого огляду варто підготуватись. Обов’язково рекомендується зробити очисну клізму спеціальним розчином, за одну або дві години до первинного прийому проктолога. Цю процедуру можна зробити безпосередньо самостійно у домашніх умовах, використовуючи кип’ячену воду,чи аптечним розчином, або ж у нашому медичному центрі.

За один день до прийому варто виключити з раціону:

  • кисломолочні продукти (кефір, ряжанка, творог, тощо);
  • сирі овочі та фрукти;
  • газовані та слабогазовані напої;
  • алкоголь.

Якщо візит до проктолога запланований на другу половину дня, то варто припинити вживання їжі за три години до приходу у медичний центр.

Техніка проведення відеоаноскопії відбувається у кілька етапів.

Пацієнт займає зручне положення на спеціальному кріслі, після цього лікар вводить змащений аноскоп круговими рухами. Це все відбувається легко, без будь якого дискомфорту для пацієнта.Огляд проводиться швидко, усі зображення лікар виводить на монітор, для того, щоб пацієнт пересвідчився у наявності захворювання.

Відеоаноскопія є абсолютно безпечною процедурою, яка проводиться без шкоди. Багато пацієнтів хвилюється, щодо болючості процедури, хоча для людей з нормальним больовим порогом обстеження є зовсім не болючим.

Лікарі проктологи «Оксфорд Медікал» рекомендують ввести тенденцію огляду за допомогою відеоаноскопії людям, що досягли сорока років з метою профілактики раку прямої кишки та визначення проктологічних захворювань, не рідше чим раз у рік.

Щоб записатись на обстеження до лікаря проктолога, варто зателефонувати за номером (0352) 52 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки