(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Видалення анальних папілом в Тернополі

Анальні папіломи, або іншими словами анальні кондиломи – це невеликі нарости розміром з головку шпильки, які з часом можуть збільшитися в кілька разів. На першій стадії вони проявляються у вигляді плям невеликих розмірів.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ АНАЛЬНИХ КОНДИЛОМ (ПАПІЛОМ)

Основною причиною виникнення анальних кондилом являється вірус папіломи людини. Скорочено медики дають йому назву ВПЛ. Передається таке захворювання від людини до людини статевим шляхом, та безпосереднім контактом.

Видалення анальних папілом ТернопільПереважно папіломи утворюються в прямій кишці або з’являються у великій кількості у задньому проході. У області анального отвору, як правило, кондиломи найбільше ранять слизову оболонку всередині та навколишню шкіру. Бувають випадки коли анальні папіломи поширюються та вражають ділянку шкіри навколо геніталій.

У пацієнтів, що інфіковані вірусом папіломи людини, шкірні нарости мають дуже різну форму, вони мають здатність до дуже швидкого росту та поширення. Іноді за кілька днів кондиломи досягають величезних розмірів, розростаються та зливаються між собою. Це відбувається, переважно, через ігнорування симптомів, рясних утворень та невчасного лікування. Кондиломи у анальному отворі викликають важкі симптоми. Це можуть бути:

 • слизові виділення;
 • сильна сверблячка у задньому проході;
 • відчуття дискомфорту та новоутворення;
 • часті кровотечі із анального отвору.

Варто знати, що інкубаційний період ВПЛ (вірусу папіломи людини)  у кожної людини буває різним і з проявами різної інтенсивності. Тому інколи людина, може навіть не підозрювати, що є носієм такого захворювання.


ВИДАЛЕННЯ АНАЛЬНИХ КОНДИЛОМ (ПАПІЛОМ) У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» працюють спеціалісти проктологи, які зможуть допомогти у лікуванні та видаленні анальних кондилом. В залежності від стадії розвитку захворювання та розташування анальних кондилом (папілом), позбутися такої неприємної проблеми можна за допомогою двох методів. Перший - це місцеве лікування рідким азотом , а друге видалення папілом хірургічним методом.

Видалення папілом, тим чи іншим способом - обов’язкове, адже  якщо ігнорувати ці кондиломи, є ризик що вони збільшаться і людина буде отримувати больові відчуття під час і після дефекації, кровотечу та дискомфорт. Щоб захворювання не прогресувало і зникло, потрібно лікувати не тільки місця де є наявні кондиломи, а й самий вірус  папіломи людини. Для цього у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль», проктологи назначають курс терапії, що спрямований для зміцнення імунітету та підвищення захисту усього організму.

Лікарі - проктологи проводять лікування та видалення кондилом апаратом радіохвильової хірургії «Сургітрон». Цей прилад спрямований лише на уражені ділянки, та ніяк не зачіпає інші здорові тканини. Позбавлення папілом – є абсолютно безпечним, безболісним та не викликає кровотеч. Після видалення кондилом, не залишається рубців та шрамів. Лікування займає мінімальний термін, що дозволяє пацієнту не відриватись від звичайного ритму життя.

Для більш докладної інформації варто зателефонувати у «Оксфорд Медікал» за телефоном (0352) 52 52 52, або (068) 752 52 52

( Рейтинг: 4.60, голосів: 25 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістилікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійович лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії
лікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії: Паршин Володимир Анатолійович
Паршин Володимир Анатолійовичлікар-хірург, лікар-уролог, лікар-проктолог ІІ кваліфікаційної категорії Відео-візитка

Качали, 5;

інформація про лікаря

 • 1996-2002 рр. -  Тернопільська державна медична академія ім. І. Я. Горбачевського, спеціальність “Лікувальна справа”.
 • 2002-2005 рр. - Українська військово-медична академія м. Київ за фахом хірургія, де здобув кваліфікацію магістра медицини та офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.
 • 2005-2007 рр. - старший ординатор урологічного відділення Харківського центрального військового госпіталя.
 • 2007-2015 рр. -  лікар уролог в  ДЗ " ВКЛ ст. Тернопіль ДТГО ЛЗ"
 • 2010-2014 рр.- учасник "ІІ прикарпатський хірургічний форум".
 • 2010 р. – присвоєно додаткову ІІ кваліфікаційну категорію – лікар-хірург, хірург-проктолог.
 • 2012 р. - ІІ-а всеукраїнська конференція з міжнародною участю " Питання надання медичної  та соціальної допомоги підліткам та молоді. Перспективи розвитку "дружніх до молоді"  медичних послуг підліткам та молоді України; науково-практична конференції сексологів, андрологів та урологів України " Фармакотерапія в сексології, андрології та урології" (м. Київ); "Урологічна науково-практична конференція" (м. Трускавець); учасник  "4-й з’їзд судинних хірургів та ангіологів України"
 • 2012 р. – отримав І кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Лікар-хірург».
 • 2013 р. – "Школа тромбопрофілактики" (м. Тернопіль); "Сучасні аспекти медикаментозної терапії ДГПЗ" (м. Трускавець); учасник "З’їзд  урологів України"  (м. Трускавець).
 • З 2015 р. – лікар хірург-уролог, хірург-проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал».
 • 2015 р. – учасник науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної колопроктології», м. Черкаси.
 • 2015 р. – учасник конференції «Особливості реабілітації стомованих хворих».
 • 2015 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
 • 2016 р. - учасник IV з’їзду колопроктологів України з міжнародною участю, м. Київ.
 • 2017 р. – учасник конференції «Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичній та реконструктивній хірургії сечовивідних шляхів», м. Київ.
 • 2016 р. – учасник конференції «Сучасні технології в урології», м. Львів.
 • 2017 р. – учасник конференції «Малоінвазивні технології в урології», м. Яремче.
показати повний текст
Лікар хірург-проктолог вищої категорії: Гриценко Йосип Мирославович
Гриценко Йосип Мирославович Лікар хірург-проктолог вищої категорії
Лікар хірург-проктолог вищої категорії: Гриценко Йосип Мирославович
Гриценко Йосип МирославовичЛікар хірург-проктолог вищої категорії

інформація про лікаря

1963 - 1967 рр. - закінчив Золочівське медичне училище.

1967 - 1973 рр.- закінчив Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського.

1980 - 1982 рр. - навчання в клінічній ординатурі по онкохірургії.

1982- 1986 рр. - працював на посаді ординатора хірургічного відділення ТОКОД.

1986 - 2001 рр. - завідувач проктологічного відділення Тернопільської обласної клінічної лікарні.

З 2001 - 2023 рр. - хірург-проктолог хірургічного відділення КНП "ТОКЛ" ТОР

З вересня 2023 р. - лікар хірург-проктолог МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль"

показати повний текст

відгуки
Діана 23-09-2021 Проходила лікування у проктолога Інни Анатоліївни. Дуже задоволена. Мою проблему вирішено швидко, спілкування комфортне і приємне. Дуже сподобався сервіс взагалі. Буду рекомендувати близьким.

відділення: Проктологія

Анастасія Якимець 19-01-2021 У цьому медичному центрі я вперше. Мені терміново потрібно було вирішити проблему ,отож знайшла в інтернеті цей мед.центр подзвонила і записалась на прийом . Чесно я вражене наскільки приємно зі мною спілкувались дівчата в реєстратурі ,плюс передзвонюють щодо наступного прийому, щоб не забути і запитують чи все пройшло добре . Отож мала можливість познайомитись ну з дуже приємним лікарем Ненашко Інною Анатоліївною , по розмові і огляді я зрозуміла ,що вона професіонал своєї справи . Я дуже вдячна їй за допомогу і нагальне вирішення проблеми ,адже відтягувати не було коли. Рекомендую

відділення: Проктологія

Roman Halamaha 19-01-2021 Був у Тернополі проїздом у неділю. Як на зло, стара болячка дала знати про себе у найделікатніший момент. Дякую силі гуглу за те, що побачив цю клініку. Подзвонив до них, приїхав, мене правильно підготували (процедура не вау, але лікар був дуже уважний і акуратний)Мені швидко допомогли за лояльну ціну. Велике дякую лікарю Зваричу!!!

відділення: Проктологія

Ольга Дунаєвська 09-12-2020 Дуже довго наважувалася і соромилася прийти до лікаря, бо у свої 26 маю таку проблему, як геморой. Чесно, з сучасними анекдотами і ставленням лікарів не хочеться навіть думати про таке. На сайті цієї клініки побачила, що працює проктолог жінка. Зібралась, записалась, зробила всю підготовку, за яку казали по телефону. Ви знаєте, тільки коли зайшла в кабінет, то страхи зразу зникли. Лікар дуже приємна, акуратна, постйіно питалась чи мені комфортно, чи не болить. Дуже гарно розписала лікування, процедури і дієту, а не впихувала одразу всі найдорожчі курси лікувань. Через два тижні йтиму на контрольний огляд. І чесно жалію, що не звернулась до вас раніше. Дякую!!!

відділення: Проктологія

Юрій Сопільняк 23-11-2020 Великий респект за те, що ви працюєте в неділю! Знайшов в інтернеті, подзвонив, записався і через півгодини я вже в кабінеті у лікаря. І головне, що призначення не писані рукою нерозбірливим почерком, а друковані на документі. Лікування помогло. Рекомендую!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

 • Відгук про лікаря "Оксфорд Медікал"

  відділення: Проктологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом