записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Проктологія

Огляд проктолога, консультація, відеоаноскопія, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!!

 

Видалення анальних папілом

Анальні папіломи, або іншими словами анальні кондиломи – це невеликі нарости розміром з головку шпильки, які з часом можуть збільшитися в кілька разів. На першій стадії вони проявляються у вигляді плям невеликих розмірів.

Причини виникнення анальних кондилом (папілом)

Основною причиною виникнення анальних кондилом являється вірус папіломи людини. Скорочено медики дають йому назву ВПЛ. Передається таке захворювання від людини до людини статевим шляхом, та безпосереднім контактом.

Видалення анальних папілом ТернопільПереважно папіломи утворюються в прямій кишці або з’являються у великій кількості у задньому проході. У області анального отвору, як правило, кондиломи найбільше ранять слизову оболонку всередині та навколишню шкіру. Бувають випадки коли анальні папіломи поширюються та вражають ділянку шкіри навколо геніталій.

У пацієнтів, що інфіковані вірусом папіломи людини, шкірні нарости мають дуже різну форму, вони мають здатність до дуже швидкого росту та поширення. Іноді за кілька днів кондиломи досягають величезних розмірів, розростаються та зливаються між собою. Це відбувається, переважно, через ігнорування симптомів, рясних утворень та невчасного лікування. Кондиломи у анальному отворі викликають важкі симптоми. Це можуть бути:

  • слизові виділення;
  • сильна сверблячка у задньому проході;
  • відчуття дискомфорту та новоутворення;
  • часті кровотечі із анального отвору.

Варто знати, що інкубаційний період ВПЛ (вірусу папіломи людини)  у кожної людини буває різним і з проявами різної інтенсивності. Тому інколи людина, може навіть не підозрювати, що є носієм такого захворювання.

Видалення анальних кондилом (папілом) у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» працюють спеціалісти проктологи, які зможуть допомогти у лікуванні та видаленні анальних кондилом. В залежності від стадії розвитку захворювання та розташування анальних кондилом (папілом), позбутися такої неприємної проблеми можна за допомогою двох методів. Перший - це місцеве лікування рідким азотом , а друге видалення папілом хірургічним методом.

Видалення папілом, тим чи іншим способом - обов’язкове, адже  якщо ігнорувати ці кондиломи, є ризик що вони збільшаться і людина буде отримувати больові відчуття під час і після дефекації, кровотечу та дискомфорт. Щоб захворювання не прогресувало і зникло, потрібно лікувати не тільки місця де є наявні кондиломи, а й самий вірус  папіломи людини. Для цього у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль», проктологи назначають курс терапії, що спрямований для зміцнення імунітету та підвищення захисту усього організму.

Лікарі - проктологи проводять лікування та видалення кондилом апаратом радіохвильової хірургії «Сургітрон». Цей прилад спрямований лише на уражені ділянки, та ніяк не зачіпає інші здорові тканини. Позбавлення папілом – є абсолютно безпечним, безболісним та не викликає кровотеч. Після видалення кондилом, не залишається рубців та шрамів. Лікування займає мінімальний термін, що дозволяє пацієнту не відриватись від звичайного ритму життя.

Для більш докладної інформації варто зателефонувати у «Оксфорд Медікал» за телефоном (0352) 52 52 52, або (068) 752 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки