записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування короткої вуздечки

Лікування короткої вуздечкиКоротка вуздечка статевого члена є доволі частою проблемою у чоловіків різного віку. Якщо представник сильної статті веде активне статеве життя, коротка вуздечка органа може спричинити неабиякий дискомфорт.

Ознаки короткої вуздечки статевого органу

Коротка вуздечка статевого члена, у чоловіків  може виникати внаслідок травматичних пошкоджень складки шкіри або голівки органа. Часто причиною такого захворювання може стати вроджена патологія. Про те, що ця проблема існує у чоловіка ясно не зразу, переважно дискомфорт відчувається після досягнення репродуктивного періоду життя.

Основними ознаками наявності короткої вуздечки крайньої плоті є:

  • больові відчуття під час інтимної близькості;
  • передчасне сім’явиверження;
  • дискомфорт підчас повноцінного статевого акту;
  • кровотеча при інтенсивному розтягненні.

Варто розуміти, що чим більше буде розтягуватися вуздечка статевого органу, тим сильніший та яскравіший біль буде відчувати чоловік. Такі страждання не вирішуються самостійно. Щоб усунути проблему короткої вуздечки варто звертатись лише до спеціаліста.

Ускладнення при відсутності лікування короткої вуздечки

Ігнорувати проблему короткої вуздечки статевого члена – це перш за все шкодити самому собі. Під час активної статевої близькості може статися надрив крайньої плоті, що може стати причиною інтенсивної кровотечі. Не зважаючи на такі маленьку розміри вуздечки, її розрив може привести до різких больових відчуттів та потоку крові, що важко зупинити.

http://img.youtube.com/vi/PerukPlN5mQ/hqdefault.jpg

До лікарів – урологів звертаються з проблемою короткої вуздечки, доволі часто. Адже кровотеча при розриві та сильні больові ознаки, не основні проблеми. Якщо вчасно не лікувати цю проблему наслідком короткої вуздечки крайньої плоті буде і передчасна еякуляція та навіть еректильна дисфункція.

Лікування короткої вуздечки в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Лікарі – урологи медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль», можуть легко виправити коротку вуздечку статевого члена у чоловіків, за допомогою неважкої пластичної операції. Це втручання проводиться під місцевим наркозом. За допомогою сучасного обладнання, європейського стандарту, ця пластика є абсолютно безпечною. Спеціалісти урологічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль», неодноразово проводили лікування короткої вуздечки статевого органа у чоловіків. Усі пацієнти, що проходили таке лікування залишилися задоволені результатом та не мали ускладнень.

На первинній консультації у спеціаліста медичного центру можна проконсультуватись щодо всіх питань, які вас турбують. Також лікар  – уролог розкаже про всі необхідні підготовчі процедури перед операцією та відповість на усі питання, що вас хвилюють.

Уся пластична операція триває близько години, після цього пацієнт зможе повернутися додому, до свого звичного способу життя.  Основною перевагою візиту у медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль» є  виконання пластичної операції за допомогою радіохвильового апарату «Сургітрон». Апарат «Сургітрон» є абсолютно безпечним та запобігає виникненню кровотеч.

Якщо ви бажаєте анонімності , завітайте в медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль». Запис можна здійснити за телефоном : (068) 7 52 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки