(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок
Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

9 порад як зберегти чоловіче здоров'я

Погана екологічна обстановка, неправильний і не збалансований поживний раціон, хімічні речовини, консерванти, випромінювання від різних електронно-побутових приладів, нерегулярне статеве життя та часта зміна партнерів – все це згубно впливає на організм людини.

В останні роки все більше чоловіків спантеличені збереженням свого здоров'я та продовженням молодості та фізичної привабливості. Саме для таких сучасних та цілеспрямованих чоловіків ми пропонуємо перелік основних правил для підтримання молодості душі та тіла.


1. Фізична активність

Регулярно займайтеся спортом, більше ходіть пішки, намагайтеся рухатися якнайчастіше протягом дня. Бажано робити вранці хоча б невелику зарядку, що зарядить вас енергією на цілий день.

Від руху залежить інтенсивність кровообігу та обміну речовин у передміхуровій залозі. Крім того, скорочення тазової мускулатури здійснюють на залозу масажуючий ефект. Також фізичні вправи регулюють внутрішньочеревний тиск, що позитивно впливає на сечостатеву систему чоловіка.


2. Збалансоване харчування

Чоловікові необхідно збалансовано харчуватись для нормальної роботи всіх органів і, зокрема, статевої системи. Разом із правильним харчуванням чоловік отримує будівельний матеріал для чоловічих статевих гормонів. Ось чому в їжі має бути адекватна кількість жирів, білків і вуглеводів, завдяки яким синтезується і головний чоловічий гормон - тестостерон.

Для нормального функціонування нирок, сечового міхура, сечівника та інших систем організму потрібно випивати необхідну кількість рідини, від двох літрів на день.


3. Підтримка рівня тестостерону

Чоловічий гормон тестостерон має вкрай важливе значення для здоров'я людини. Його нестача впливає не тільки на нервову та вегетосудинну системи (безсоння, дратівливість, погіршення пам'яті, стрибки тиску, пітливість), а й на загальний інтерес до життя та працездатність. Дефіцит тестостерону призводить до зменшення м'язової маси та зниження загального тонусу тканин, а також до збільшення кількості жиру та розвитку остеопорозу.

На додаткове зниження рівня цього гормону впливає надмірне вживання міцних напоїв та хронічні захворювання.

Стежити за рівнем тестостерону і, при необхідності, регулювати його дозволять регулярні візити до терапевта, уролога та ендокринолога.


4. Регулярне статеве життя та захищений секс

Для кожного чоловіка поняття норми у сексі суворо індивідуальне. Бажано дотримуватися певної частоти інтимних відносин, що підходить саме вам. Не варто ставити рекорди, але тривалі перерви не принесуть користі.

Пам'ятайте, що регулярний секс є профілактикою багатьох застійних явищ у чоловічому організмі і набагато корисніший за масаж простати.

І зрозуміло, будь-який сумнівний статевий зв'язок – це привід негайного звернення до лікаря! Відсутність симптомів не виключає інфікування.


5. Регулярні огляди уролога

Здоров'я чоловіка насамперед залежить від злагодженої та ефективної роботи його сечостатевої системи, тому відвідування чоловічого спеціаліста (уролога) мають бути регулярними.

Багато захворювань протікають майже безсимптомно і можуть не турбувати чоловіка. Тільки своєчасна діагностика та лікування хвороб на ранніх термінах дозволяють повністю вилікувати недуги і до похилого віку насолоджуватися усіма радощами життя.

На жаль, більшість чоловіків віддає перевагу самолікуванню за порадою друзів або агресивної реклами. Але запам’ятайте, якісне та результативне лікування може забезпечити лише індивідуальний підхід грамотного спеціаліста.


6. Відмова від куріння

Про шкоду нікотину не знає лише лінивий. Проте багато хто ніяк не може зібрати всю свою волю і кинути палити.

Затягуючись щоразу черговою сигаретою пам'ятайте, що нікотин спазмує кровоносні судини, не лише погіршуючи харчування життєво важливих органів, а й знижуючи кровонаповнення статевого члена.


7. Обмеження вживання алкогольних напоїв

У всьому треба знати міру. Надмірне вживання міцного алкоголю не спроможне сприяти збереженню ні чоловічого, ні жіночого здоров'я. Однак келих сухого вина, як наполягають французи, можуть бути навіть корисними.


8. Регулярне (один раз на рік) здавання крові на онкомаркери після 45 років

Найнебезпечнішим і найпоширенішим урологічним захворюванням є рак передміхурової залози, що загрожує життю. Сучасна діагностика дозволяє виявляти пухлинні процеси або схильність до них на ранніх стадіях. 


9. Насолода життям

Людське щастя менше залежить від зовнішніх умов, ніж від внутрішнього світовідчуття. Давно доведено, що людина, яка має хобі або захоплюється чим би там не було, значно усвідомленіше і щасливіше проживає своє життя, та й почувається зазвичай набагато краще за однолітків.

Постарайтеся знайти собі заняття до душі, не важливо, це спорт або виховання дітей, колекціонування предметів або приготування їжі. Найважливіше – насолоджуватися самим процесом, отримувати задоволення не лише від результату, а й поступового наближення до нього.

Будьте щасливі та будьте здорові! Для запису на консультацію до лікаря уролога телефонуйте за номерами 0352 52 52 52 чи 068 752 52 52.


( Рейтинг: 4.50, голосів: 2 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом