(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок
Медіа Центр

Підписуйтесь на наші новини на каналі FACEBOOK

Підписатися

Чоловіче здоров’я: 7 важливих запитань урологу

Представники сильної статі соромляться, бояться і деколи тягнуть до останнього з походом до лікаря. А даремно. Урологи МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» готові проконсультувати з різних питань і підказати, як вчинити в тому чи іншому випадку. 

У цій статті ми детальніше розглянемо найбільш поширені питання чоловіків лікарю-урологу.

1.З чого почати? З якими симптомами варто йти до уролога і з якими скаргами?

Скарги можуть бути обширними, а причини їх виникнення різноманітними. Загалом це болі внизу живота, в області зовнішніх статевих органів, промежини, прискорене або утруднене сечовипускання. Можуть бути виділення зі статевих органів, неприємні відчуття під час сечовипускання чи сім'явиверження. Це основні питання, з якими потрібно обов'язково йти до уролога.

2.Профогляд? Чи варто звертатися до лікаря з метою профілактики та діагностики, проходження УЗД обстеження?

Урологічні захворювання молодшають.  Часто звертаються молоді люди, яким тільки 20-25 років, але вони вже приходять з якимись проблемами. Тому консультація уролога актуальна навіть в молодому віці.

3.Аденома передміхурової залози: вирок чи ні? Як себе вести?

У сучасному світі аденома передміхурової залози - це вже не вирок. Головне, звернутися до лікаря при найменших скаргах: на часті, нічні сечовипускання, утруднення при сечовипусканні. Не потрібно соромитися візиту до лікаря-уролога.

4.Як часто варто перевірятися для профілактики цього захворювання?

На жаль, ця проблема зараз актуальна. Рак молодшає. За наказом ВООЗ рекомендовано здавати аналіз на ПСА (простат специфічний антиген) після 45 років щорічно - це є діагностикою раку передміхурової залози. Це питання вирішується при здачі первинних аналізів. Якщо є якісь сумніви і питання, потрібно обов'язково звертатися до фахівця за консультацією.

5.Як часто чоловікам варто звертатися до лікаря-уролога? З якою періодичністю?

Потрібно не зволікати з візитом при будь-яких скаргах: кров у сечі, в еякуляті, при ріжучих болях при сечовипусканні і т.д. Знову ж порада фахівців: після 40 років чоловікам потрібно звертатися до лікаря щорічно для профілактики різних захворювань. Це повинно бути також регулярно для чоловіків, як для жінок - відвідування лікаря-гінеколога. За своїм здоров'ям потрібно стежити!

6.Часто запитують про захворювання, що передаються статевим шляхом. Чи займається їх лікуванням лікар-уролог?

Ця тема на сьогодні теж актуальна. Симптоматика різна. При частій зміні статевих партнерів у молодої людини можуть виникнути проблеми при сечовипусканні, різі, виділення - в таких випадках потрібно обстежитися у фахівця. Уролог підкаже, які необхідно здати аналізи, можливо, знадобляться і мікроскопічні дослідження, ПЛР, після чого лікар зможе призначити лікування.

7.Про захворювання, що передаються статевим шляхом і чоловіче безпліддя

Все позначається не кращим чином: екологія, харчування, спосіб життя. Діагностика чоловічого безпліддя проводиться лікарем-урологом, тому він теж може проконсультувати і почати діагностику. Бувають випадки, коли сімейна пара живе регулярним статевим життя рік і більше, а вагітність не наступає. Партнеру, а не тільки жінці, теж варто пошукати в собі причину, багато зараз так і роблять. Лікар призначає в такому випадку спермограмму секрету передміхурової залози, УЗД-сечостатевих органів і передміхурової залози.


У разі, якщо Вас тривалий час турбують симптоми урологічного характеру варто звернутись до фахівця за професійною допомогою!

Лікар-уролог проведе діагностику, точно встановить діагноз і призначить ефективне лікування.



( Рейтинг: 0, голосів: 0 )


Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом