Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Оперативне лікування водянки яєчка у чоловіків в Тернополі

Водянка яєчка у представників чоловічої статі виникає у наслідок накопичення рідини в мошонці навколо яєчка. Медичним терміном водянка яєчка називається гідроцеле.


СИМПТОМИ ТА ПРИЧИНИ ВОДЯНКИ ЯЄЧКА У ЧОЛОВІКІВ

Оперативне лікування водянки яечкаНайчастіше гідроцеле розвивається лише з одного боку мошонки, але бувають випадки скуплення рідини з обох боків. За статистикою водянкою яєчка у чоловіків хворіють чоловіки старше сорока років, хоча бувають і винятки. Основними причинами появи гідроцеле є:

  • травми яєчка;
  • запалення яєчка;
  • новоутворення.

Такі стани провокують закупорку протоків, що виводять  рідину з мошонки до її нормального стану. Закупорка можлива часткова, або навіть повна, що стає наслідком накопичення та застою рідини.

Симптоми гідроцеле у чоловіка має невиражений характер і бувають зовсім непомітні. Накопичення зайвої рідини у мошонці протікає безболісно, завдаючи лише дискомфорту через надмірне збільшення. Під час зниження імунітету , гострих інфекційних захворювань, об’єми рідини може стрімко збільшуватися.

Мошонка чоловіка може збільшуватися до десяти сантиметрів, що стає причинами:

  • труднощі при сечовипусканні;
  • дискомфорт при ходьбі;
  • неприємні відчуття при інтимній близькості;
  • неможливість знайти контури розташування яєчка в мошонці.

При перших симптомах водянки яєчка у чоловіків, варто негайно звертатись до лікаря – уролога. Доволі часто при  не своєчасному лікуванні, це захворювання може спричинити і ряд ускладнень, серед яких може бути розвиток грижі в мошонці, кровотечі спричинені трісканням судин, розриви зовнішньої частини мошонки при надмірній кількості рідини.

ЛІКУВАННЯ ВОДЯНКИ ЯЄЧКА У ЧОЛОВІКІВ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ»

Лікування водянки яєчка у чоловіків проводять лікарі – урологи. При розвитку такого захворювання, основне точно і ефективно визначити причину гідроцеле, та усунути хворобу. Щоб уточнити діагноз та розпочати необхідне лікування, лікар – уролог медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» назначає ряд досліджень. Перш за все це пальпація сечостатевих органів.

Найбільш об’єктивним являється дослідження методом ультразвукової діагностики. Це обстеження дозволить спеціалісту встановити назву проблеми, адже запорукою успіху у лікуванні захворювання – це точно поставлений діагноз. У медичному центрі таке захворювання лікують оперативним методом втручання.

Післяопераційний період не потребує занадто багато витраченого часу. В той самий день пацієнт може відправитись додому і не відриватись від звичного способу життя. Час від часу необхідно звертатись до лікаря – уролога, для подальшого огляду.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль», оперативне втручання проводиться під місцевою анестезією, проконсультуватись з лікарем – урологом у зручний для вас час. Основною перевагою медичного центру є абсолютна конфіденційність. Аналізи, які при необхідності може назначити спеціаліст можна здати прямо на місці.

Ми гарантуємо вам повну анонімність. Записатись на прийом до лікаря – уролога можна по телефону (0352) 52 52 52 або (068) 752 52 52

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом