(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

УЗД судин шиї

УЗД судин шиї ТернопільНа шиї людини знаходиться велика кількість судин, що мають важливе значення у кровоносній системі людини, і не тільки в ній. Адже ці судини несуть кров до головного мозку, і таким чином впливають на багато процесів у нашому організмі. Проблеми у функціонуванні судин шиї можуть впливати на загальний стан та самопочуття людини.

Відтак дуже важливо проводити вчасне їхнє обстеження – робити ультразвукову діагностику судин шиї.

НАВІЩО РОБИТИ УЗД СУДИН ШИЇ?

Будь-яке ультразвукове дослідження, насамперед, полягає у тому, що кожній тканині тіла людини притаманний різний ступінь акустичного опору, відтак не всі направлені ультразвукові промені мають здатність відбиватися. Завдяки цьому утворюється чорно-біле зображення, яке і допомогає проаналізувати становище даного органу чи ділянки тіла.

УЗД судин шиї дозволяє оцінити стан шийних судин, присутність звужень, тромбозів, швидкість і направлення руху крові по судині, а також дізнатися про можливі місця, що заважають нормальному плину крові.

Діагностика шийних судин може проходити у лежачому або ж сидячому положенні, залежно від ділянки шиї, яку вам треба дослідити. Перед самим УЗД лікар наносить на шкіру прозорий гель задля забезпечення тіснішого контакту шкіри і датчика ультразвукового приладу. Під час самої процедури лікар вивчає чорно-білі картинки, що відображаються на моніторі. Ці зображення називаються «зрізи». Опісля цього всі дані УЗД судин шиї зберігаються в лікарні, а одна копія роздруковується для вас.

УЗД СУДИН ШИЇ В «ОКСФОРД МЕДІКАЛ ТЕРНОПІЛЬ»

Під час ультразвукової діагностики лікар медичного центру збере всю необхідну інформацію для того, щоб дізнатися точну картину про стан вашого здоров'я, визначити можливі захворювання та ефективні шляхи їх лікування.

Лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» радять проходити УЗД шийних судин людям:

 • які страждають цукровим діабетом;
 • у яких були травми шиї;
 • котрі відчувають дискомфорт у шийному відділі хребта (біль, хрускотіння), або ж ті, хто страждає від остеохондрозу шийного відділу;
 • пацієнтам, що отримали інфаркт чи інсульт;
 • тим, у кого виявлено підвищений рівень холестерину;
 • гіпертонікам;
 • тим, у кого проявляється значна пульсація на шиї.

Також варто пам’ятати, що якщо у вас чи у ваших рідних спостерігається головний біль, запаморочення, важкість голови зранку, погіршення пам’яті, то у таких випадках обов’язково потрібно пройти ультразвукову діагностику судин шиї.

Заходьте в медичний центр «Оксфорд Медікал» за адресою м. Тернопіль, вул. Качали, 5, або ж записуйтеся на консультацію за телефоном: 52-52-52.

Дозвольте собі та своїм близьким бути здоровими!

( Рейтинг: 4.58, голосів: 31 )

відгуки
Наталія Вонс 30-12-2021 Велика вдячність лікарю Узд Головатому В.З. за його професіоналізм. Під час обстеження органів внутрішньої порожнини лікар запідозрив можливі проблеми в статевій системі. Таки дійсно вони підтвердились і вчасно було видалено поліпи. Процвітання!
Юліана Попелишин 07-11-2021 Бувала у Оксфорді кілька разів.Роботою гінеколога та УЗД фахівців залишилась задоволеною.Привітна атмосфера, завжди усі ввічливі та намагаються допомогти.У Тернополі є два відділення, в центрі та на Бандери, що дійсно зручно.Цьогоріч відвідувала їх із метою базового скринінгу (чекапу організму). Усі аналізи та відвідування лікарів зайняли до двох годин, із такою швидкістю ще жоден медогляд не проходила, тому рекомендуюВартість, як для приватної клініки, оптимальна. Але потрібно розуміти, що буде значно дорожче ніж у державних установах. (Наприклад, базовий скринінг зі знижкою - 2135 грн., прийом гінеколога - 420 грн. Із розцінками можна попередньо ознайомитись на сайті)З позитивного також те, що наявні електронні кабінети. Подобається те, що можу переглядати усі аналізи та свої записи вдома у зручний час із комп'ютера.Планую записати і усю сім'ю на перевірки. Ще якби знижки передбачалася для таких випадків, то було б чудово!
Ольга 02-10-2021 Знавець своїй справи! У мене скалась така ситуація, що потрібно було протягом декількох місяців щотижня робити узд. Так от, після прийому пані Мілян, я зрозуміла, що моїм лікарем буле лише вона, оскільки володіє багатими знаннями у різних областях медицини, має чудовий характер, прекрасний спеціаліст, а ще дуже уважна, вічлива і турботлова! Я дуже тішусь, що маю змогу бути в надійних руках
Ольга 02-10-2021 Лікарі Мілян - узд та Назарко - мамолог: якщо вам потрібна якісна медична допомога - вам до них. Надвичайно розумні спеціалісти, а ще чудові люди, що дуже важливо, для нас, пацієнтів! Мої рекомендації!
Юра Юра 02-06-2021 Зробив Узд у Мілян, бо дуже болів живіт. Знайшла апендицит. Викликала швидку. Мене прооперували і все добре.Дякую .Рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом