(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

УЗД простати в Тернополі

"Друге серце чоловіка" - так справедливо називають передміхурову залозу (простату). Вона відчутно впливає на здоров'я та самопочуття, а порушення в ній призводять до значного дискомфорту та порушень у статевому житті.

Контролювати стан простати, щоб помітити ранні ознаки патологій, допомагає таке дослідження, як УЗД передміхурової залози.

Покази до УЗД простати

УЗД дослідження передміхурової залози дозволяє оцінити:

 • розміри простати та чіткість контурів;

 • структуру та однорідність її тканин;

 • наявність запальних процесів, пухлин та інших патологічних процесів;

 • особливості кровопостачання.

Це швидка, нешкідлива, безболісна процедура, що призначається під час планових, профілактичних обстежень або для діагностики причин скарг пацієнта.

Основні симптоми, при яких лікар запропонує зробити УЗД передміхурової залози:

 • часті позиви до сечовипускання, біль у процесі;

 • ослаблення нормального потоку сечі - струмінь стає слабким, уривчастим;

 • відхилення від норми показників у спермограмі, аналізах крові, сечі;

 • болі, почуття дискомфорту в промежині;

 • збільшення розмірів залози під час пальцевого обстеження.

УЗД простати необхідне при діагностиці гострих та хронічних захворювань передміхурової залози інших органів сечостатевої системи та як щорічне профілактичне обстеження (особливо для чоловіків старше 40 років). Обстеження може проводитися як самостійна процедура, так і в комплексі з УЗД сечового міхура, щоб уточнити причину порушень і як далеко поширився запальний процес.

Методи УЗД простати

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» обстеження можливе двома способами:

 • трансабдомінально – звичайним датчиком, що переміщається животом;

 • трансректально – спеціальним датчиком у вигляді стрижня з невеликим діаметром, що поміщається у пряму кишку.

Хоча трансректальне УЗД (ТРУЗД) і менш комфортне для пацієнта, в деяких випадках обійтися без нього складно. ТРУЗД дає більш чітку і докладну картину області дослідження за рахунок максимально близького наближення до простати та відсутності перешкод у вигляді підшкірно-жирової клітковини. Метод абсолютно безпечний – на наконечник одягається індивідуальний захист, а глибина проникнення всього 5-7 см.

Як проходить УЗД простати?

Для проведення обстеження потрібна підготовка:

 • очищення кишечника в день процедури за допомогою клізми при ТРУЗД;

 • випити 1-1,5 л води без газу при трансабдомінальному способі;

 • за 1-2 дні дотримуватися раціону харчування зниження газоутворення кишечника (скупчення газів погіршують проходження ультразвуку і впливають результати обстеження);

 • не курити за кілька годин перед УЗД.

Обстеження проходить лежачи, положення пацієнта на спині (при абдомінальному доступі) та на боці та зі зігнутими колінами – при трансректальному доступі.

Вся процедура займе 10-15 хвилин, після чого лікар готує висновок із докладним описом анатомічних особливостей простати та виявленими патологіями. До висновку можуть бути додані знімки. За результатами УЗД та проведених аналізів лікар ставить або уточнює діагноз і дає рекомендації з лікування та профілактики.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» можна зробити УЗД передміхурової залози та отримати консультацію уролога у зручний час. Ми працюємо щоденно без вихідних на Качали, 5 та Бандери, 41. Нагадуємо, що у нас діє попередній запис за номерами (068) 752 52 52 та (0352) 52 52 52. 


( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наталія Вонс 30-12-2021 Велика вдячність лікарю Узд Головатому В.З. за його професіоналізм. Під час обстеження органів внутрішньої порожнини лікар запідозрив можливі проблеми в статевій системі. Таки дійсно вони підтвердились і вчасно було видалено поліпи. Процвітання!
Юліана Попелишин 07-11-2021 Бувала у Оксфорді кілька разів.Роботою гінеколога та УЗД фахівців залишилась задоволеною.Привітна атмосфера, завжди усі ввічливі та намагаються допомогти.У Тернополі є два відділення, в центрі та на Бандери, що дійсно зручно.Цьогоріч відвідувала їх із метою базового скринінгу (чекапу організму). Усі аналізи та відвідування лікарів зайняли до двох годин, із такою швидкістю ще жоден медогляд не проходила, тому рекомендуюВартість, як для приватної клініки, оптимальна. Але потрібно розуміти, що буде значно дорожче ніж у державних установах. (Наприклад, базовий скринінг зі знижкою - 2135 грн., прийом гінеколога - 420 грн. Із розцінками можна попередньо ознайомитись на сайті)З позитивного також те, що наявні електронні кабінети. Подобається те, що можу переглядати усі аналізи та свої записи вдома у зручний час із комп'ютера.Планую записати і усю сім'ю на перевірки. Ще якби знижки передбачалася для таких випадків, то було б чудово!
Ольга 02-10-2021 Знавець своїй справи! У мене скалась така ситуація, що потрібно було протягом декількох місяців щотижня робити узд. Так от, після прийому пані Мілян, я зрозуміла, що моїм лікарем буле лише вона, оскільки володіє багатими знаннями у різних областях медицини, має чудовий характер, прекрасний спеціаліст, а ще дуже уважна, вічлива і турботлова! Я дуже тішусь, що маю змогу бути в надійних руках
Ольга 02-10-2021 Лікарі Мілян - узд та Назарко - мамолог: якщо вам потрібна якісна медична допомога - вам до них. Надвичайно розумні спеціалісти, а ще чудові люди, що дуже важливо, для нас, пацієнтів! Мої рекомендації!
Юра Юра 02-06-2021 Зробив Узд у Мілян, бо дуже болів живіт. Знайшла апендицит. Викликала швидку. Мене прооперували і все добре.Дякую .Рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом