(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

УЗД органів малого тазу в Тернополі

УЗД ОМТ в ТернополіУльтразвукове обстеження – це швидкий, сучасний та безпечний метод уточнення стану внутрішніх органів. Він абсолютно безболісний і практично не має протипоказань, може виконуватись за наявності показань неодноразово пацієнтам будь-якого віку.

Що покаже УЗД малого тазу?

За допомогою ультразвуку можна отримати точну картину внутрішніх органів області малого тазу. Це матка та яєчники у жінок, передміхурова залоза та сім’яні міхурці у чоловіків. 

Обстеження дозволяє виявити:

 • утвори будь-якого характеру в матці, яєчниках;

 • запальні процеси у жінок та чоловіків.

Показання до ультразвукового дослідження малого тазу відрізняються у жінок та чоловіків. 

Причини пройти ультразвукове дослідження у чоловіків:

 • болюче, утруднене чи прискорене сечовипускання;

 • наявність крові у спермі чи сечі;

 • дискомфорт та біль у промежині, нижній частині живота, ділянці прямої кишки.

Ультразвукове дослідження малого тазу може виконуватися як профілактична процедура – ​​його рекомендовано проходити щорічно всім незалежно від початку статевого життя та його активності. Це обстеження доповнить огляд та консультацію в уролога та гінеколога при зверненні пацієнта як з плановою перевіркою, так і за наявності скарг.

Під контролем УЗД проходять деякі лікарські маніпуляції, оцінюється ефективність лікування чи динаміка змін.

Обстеження виконується необмежену кількість разів за наявності показань.

Проведення УЗД малого тазу

Процедура може проходити двома способами.

Трансабдомінальне УЗД – вважається традиційним та універсальним методом. У такому випадку датчик УЗ-сканера переміщається нижньою частиною живота. Процедура абсолютно безболісна.

Трансвагінальне УЗД - спеціальний датчик у вигляді стрижня невеликого діаметру вводиться в піхву для більш інформативного зображення. Це дозволяє максимально наблизити датчик до матки та інших органів та уникнути таких перешкод для гарного поширення ультразвуку, як підшкірно-жировий прошарок, здуття кишечника.

Вся процедура триватиме близько 10-15 хвилин. Отримані результати записуються та пізніше будуть записані у висновку, який видасть лікар.

Великий досвід роботи лікарів, які проводять діагностику, та сучасне обладнання клініки унеможливлюють помилки у висновку. Результати лікар пояснює пацієнту після закінчення процедури, а для встановлення або уточнення діагнозу, призначення лікування пацієнту рекомендується звернутися на консультацію до лікаря-гінеколога, уролога або фахівця іншого напрямку.

Правила підготовки до УЗД органів малого тазу

Для того, щоб зробити УЗД малого тазу трансабдомінальним способом, потрібно мати наповнений сечовий міхур. Для цього за одну годину перед процедурою потрібно випити біля одного літру негазованої води чи не ходити в туалет 3-4 години.

Всім пацієнтам рекомендується подбати про зниження газоутворення в кишечнику, щоб накопичення газів не знизили інформативність результату. Для цього варто виключити з раціону бобові, капусту, кисломолочні продукти, що підвищують утворення газів.

Ультразвукове дослідження у клініці може бути проведене у зручний для пацієнта час. У медичному центрі є великий перелік діагностичних послуг, можна отримати консультацію лікарів різних спеціальностей. У нас можна швидко та комфортно пройти будь-які необхідні обстеження, щоб отримати точний діагноз та розпочати лікування без затримок. Дізнатись більше, уточнити ціну УЗД, записатися на обстеження можна за телефоном кол-центру клініки: +38 (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наталія Вонс 30-12-2021 Велика вдячність лікарю Узд Головатому В.З. за його професіоналізм. Під час обстеження органів внутрішньої порожнини лікар запідозрив можливі проблеми в статевій системі. Таки дійсно вони підтвердились і вчасно було видалено поліпи. Процвітання!
Юліана Попелишин 07-11-2021 Бувала у Оксфорді кілька разів.Роботою гінеколога та УЗД фахівців залишилась задоволеною.Привітна атмосфера, завжди усі ввічливі та намагаються допомогти.У Тернополі є два відділення, в центрі та на Бандери, що дійсно зручно.Цьогоріч відвідувала їх із метою базового скринінгу (чекапу організму). Усі аналізи та відвідування лікарів зайняли до двох годин, із такою швидкістю ще жоден медогляд не проходила, тому рекомендуюВартість, як для приватної клініки, оптимальна. Але потрібно розуміти, що буде значно дорожче ніж у державних установах. (Наприклад, базовий скринінг зі знижкою - 2135 грн., прийом гінеколога - 420 грн. Із розцінками можна попередньо ознайомитись на сайті)З позитивного також те, що наявні електронні кабінети. Подобається те, що можу переглядати усі аналізи та свої записи вдома у зручний час із комп'ютера.Планую записати і усю сім'ю на перевірки. Ще якби знижки передбачалася для таких випадків, то було б чудово!
Ольга 02-10-2021 Знавець своїй справи! У мене скалась така ситуація, що потрібно було протягом декількох місяців щотижня робити узд. Так от, після прийому пані Мілян, я зрозуміла, що моїм лікарем буле лише вона, оскільки володіє багатими знаннями у різних областях медицини, має чудовий характер, прекрасний спеціаліст, а ще дуже уважна, вічлива і турботлова! Я дуже тішусь, що маю змогу бути в надійних руках
Ольга 02-10-2021 Лікарі Мілян - узд та Назарко - мамолог: якщо вам потрібна якісна медична допомога - вам до них. Надвичайно розумні спеціалісти, а ще чудові люди, що дуже важливо, для нас, пацієнтів! Мої рекомендації!
Юра Юра 02-06-2021 Зробив Узд у Мілян, бо дуже болів живіт. Знайшла апендицит. Викликала швидку. Мене прооперували і все добре.Дякую .Рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом