(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Біопсія щитовидної залози в Тернополі

Гормони щитовидної залози відіграють важливу роль у правильній роботі організму людини. За їх участі відбувається підтримка температури тіла та вироблення енергії в клітинах, обмінні процеси в тканинах та органах людини, утворення нових клітин, а також генетично запрограмована загибель старих. Гормони впливають на імунну систему, розумовий, психічний та фізичний стан людини. Коли з'являються порушення в роботі щитовидної залози, відбуваються негативні зміни в організмі, тому важливо стежити за станом цього важливого органу.

Біопсія щитовидної залози в ТернополіПоказання до біопсії щитовидної залози

Показаннями до пункційної біопсії щитоподібної залози є:

 • вузол щитовидної залози розміром понад 10 мм;

 • підозрілі вузли розмірами більше 5 мм (за показаннями лікаря-ендокринолога).

Пункція (пункційна біопсія вузлів) використовується для того, щоб виключити у щитовидній залозі наявність злоякісної пухлини, кісти або вузлових новоутворень.

Як відбувається пункція щитоподібної залози?

Пункційна біопсія вузлів щитовидної залози здійснюється під ультразвуковим контролем, що дозволяє провести забір матеріалу з максимальною точністю. Суть процедури полягає у використанні тонкої голки (канюлі). Спеціалізованої підготовки щодо дослідження не потрібно.

Пацієнта укладають на спину, під плечі йому підкладають валик (при необхідності), щоб було зручніше відкинути голову назад і розтягнути шию.

Місце на шиї, куди вводитиметься голка, обробляють спеціальним антисептичним розчином.

Коли пацієнт повністю спокійний, вводять голку в потрібну ділянку щитовидного вузла. 

У процесі процедури категорично не можна ворушитися, ковтати, говорити, кашляти та ін. Дихання не затримувати, дихати рівно, спокійно. Тривалість процедури займає кілька хвилин, після процедури область біопсії накладається стерильна пов'язка (зняти яку можна через 10-15 хвилин).

Після процедури кілька днів може турбувати незначний болісний дискомфорт в області проколу. У першу добу після дослідження необхідно уникати важких фізичних навантажень, відвідування лазні/сауни.

Результати та розшифровка біопсії щитоподібної залози

Отриманий біоматеріал відправляють на цитологічне дослідження, де його вивчає під мікроскопом лікар-цитолог і відправляє результати лікареві для постановки остаточного діагнозу. Точність цитологічного діагнозу становить 93-95%. Дослідження може показати:

 • відсутність патології (негативні результати дослідження);

 • наявність вузла доброякісної природи;

 • наявність сумнівної чи проміжної стадії із змінами, притаманними неоплазії;

 • наявність злоякісних клітин у щитовидному вузлі;

 • неінформативну пункцію.

Негативні результати біопсічного дослідження ще не означають, що ендокринна патологія відсутня. Найчастіше подібне трапляється, коли уражена зона не потрапляє в область дослідження.

Переваги біопсії щитовидної залози в «Оксфорд Медікал»

Пункція щитовидної залози проводиться під контролем сучасного ультразвукового апарату. Така процедура має значно більшу точність, ніж біопсія, що проводиться під контролем пальпації (обмацування) щитовидної залози. 

Під час забору матеріалу фахівець використовує шприц ємністю 5; 10 або 20 мл з голкою, яка вважається найбільш тонкою. Це дозволяє знизити вираженість больових відчуттів при проведенні пункції, а також покращити якість цитологічного препарату, що отримується при біопсії за рахунок зниження кількості крові, що потрапляє в мазок.

Для запису на процедуру телефонуйте за номером (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наталія Вонс 30-12-2021 Велика вдячність лікарю Узд Головатому В.З. за його професіоналізм. Під час обстеження органів внутрішньої порожнини лікар запідозрив можливі проблеми в статевій системі. Таки дійсно вони підтвердились і вчасно було видалено поліпи. Процвітання!
Юліана Попелишин 07-11-2021 Бувала у Оксфорді кілька разів.Роботою гінеколога та УЗД фахівців залишилась задоволеною.Привітна атмосфера, завжди усі ввічливі та намагаються допомогти.У Тернополі є два відділення, в центрі та на Бандери, що дійсно зручно.Цьогоріч відвідувала їх із метою базового скринінгу (чекапу організму). Усі аналізи та відвідування лікарів зайняли до двох годин, із такою швидкістю ще жоден медогляд не проходила, тому рекомендуюВартість, як для приватної клініки, оптимальна. Але потрібно розуміти, що буде значно дорожче ніж у державних установах. (Наприклад, базовий скринінг зі знижкою - 2135 грн., прийом гінеколога - 420 грн. Із розцінками можна попередньо ознайомитись на сайті)З позитивного також те, що наявні електронні кабінети. Подобається те, що можу переглядати усі аналізи та свої записи вдома у зручний час із комп'ютера.Планую записати і усю сім'ю на перевірки. Ще якби знижки передбачалася для таких випадків, то було б чудово!
Ольга 02-10-2021 Знавець своїй справи! У мене скалась така ситуація, що потрібно було протягом декількох місяців щотижня робити узд. Так от, після прийому пані Мілян, я зрозуміла, що моїм лікарем буле лише вона, оскільки володіє багатими знаннями у різних областях медицини, має чудовий характер, прекрасний спеціаліст, а ще дуже уважна, вічлива і турботлова! Я дуже тішусь, що маю змогу бути в надійних руках
Ольга 02-10-2021 Лікарі Мілян - узд та Назарко - мамолог: якщо вам потрібна якісна медична допомога - вам до них. Надвичайно розумні спеціалісти, а ще чудові люди, що дуже важливо, для нас, пацієнтів! Мої рекомендації!
Юра Юра 02-06-2021 Зробив Узд у Мілян, бо дуже болів живіт. Знайшла апендицит. Викликала швидку. Мене прооперували і все добре.Дякую .Рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом