(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Доплерографія судин нирок в Тернополі

Методика включає в себе визначення місцезнаходження судин нирок, певні особливості положення вен та артерій відносно нирок, швидкість току крові та діаметр судин.

Можливості доплерографії судин нирок

За допомогою доплерографії ниркових судин є змога:

 • оцінити кількісно швидкість току крові в ниркових судинах;

 • знайти ділянки нирок, де порушене кровопостачання;

 • виявити наявність та відсутність звужень артерій (що є однією з причин підвищення артеріального тиску);

 • побачити ранні порушення в судинній стінці, включно з тими, що викликані атеросклеротичними бляшками та тромбами.

Крім того, УЗДГ (ультразвукова доплерографія) використовується не тільки для діагностики захворювань судин, а й для оцінювання ефекту від проведеного попередньо лікування та для вирішення показань до операції.

Підготовка до доплерографії судин нирок

Правильна підготовка до доплерографії судин нирок дуже важлива, оскільки гази, що знаходяться в кишечнику можуть утруднити візуалізацію, що безпосередньо позначиться на результатах обстеження.

В ідеалі для того, щоб отримати якісну картинку, за декілька днів (2-3) до планового обстеження потрібно усунути з раціону харчування наступні продукти: 

 • сирі овочі і фрукти;

 • квашену капусту;

 • бобові;

 • чорний хліб;

 • торти;

 • соки;

 • молоко;

 • газовані напої. 

Такі звичайні заходи значно мінімізують або й усувають здуття живота. Окрім цього, при схильності до надмірного газоутворення рекомендовано перед обстеженням кілька днів вживати сорбенти.

Допустиме відхилення від рекомендацій, що вказані вище, при хворобах, котрі вимагають регулярного вживання медикаментів та абсолютного дотримання дієтичного харчування (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба).

Оптимальний час для проведення доплерографії судин нирок - вранці натщесерце. У тих випадках, коли дослідження має бути після обіду, вранці допустимий легенький прийом їжі, головне - витримати проміжок між вживанням їжі і ультразвуковим обстеженням не менш, як 6 годин.

Ви також повинні знати, що проведення доплерографії судин нирок після фіброгастроскопії або колоноскопії безглузде, через те, що під час цих досліджень в кишківник потрапляє повітря, а це, в свою чергу,  робить складною візуалізацію.

Як проходить доплерографія судин нирок?

Доплерографія судин нирок, в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль» проводиться в комфортній обстановці, в положенні лежачи. Дані УЗД необхідно оцінювати з урахуванням клінічної картини, тому перед дослідженням лікар може запитати вас про скарги, вивчити історію хвороби.

Далі на шкіру досліджуваної області наноситься спеціальний прозорий гель, який необхідний для забезпечення тісного контакту між шкірою і датчиком УЗД.

Після нанесення на шкіру спеціального прозорого гелю, лікар переміщує над досліджуваними областями ультразвуковий датчик, вивчаючи на моніторі безперервно мінливі зображення ( «зрізи»). Інформація, отримана під час дослідження, вноситься до електронної бази пацієнта з наданням йому роздрукованої копії. Крім того, виявлені зміни, фіксуються у вигляді невеликих знімків і видаються на руки пацієнту.

Після завершення ультразвукового дослідження, гель буде стертий з вашої шкіри. Дослідження безболісне і не перевищує 30 хвилин. Відразу після дослідження ви можете приступити до свого звичайного способу життя.

Переваги доплерографії судин нирок

Серед переваг доплерографії судин нирок виділяють наступні: 

 • дослідження є неінвазивним (без голки або ін'єкції) і безболісним;

 • ультразвук є широкодоступним і дешевшим, ніж інші методи візуалізації;

 • під час УЗД не використовується іонізуюче випромінювання;

 • ультразвукове сканування дає чітке уявлення про м'які тканини, які не відображаються на рентгенівських зображеннях;

 • ультразвукове дослідження проводиться в реальному часі.

Для запису на доплерографію судин нирок телефонуйте за номером (0352) 52 52 52.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар УЗД: Головатий Василь Зеновійович

інформація про лікаря

2009 - 2015 рр. – навчання у Тернопільському державному медичному університет ім.І.Я.Горбачевського (Тернопіль). Лікувальна справа.

2015 - 2017 рр. – проходження інтернатури  за спеціальністю «Загальна практика сімейна медицина» на базі Херсонської міської клінічної лікарні ім.. А. і О. Тропіних

2017 р. - отримав сертифікат за спеціальністю «Ультразвукова діагностика»

2018р. – лікар ультразвукової діагностики у МЦ «Актив-мед», Житомир

2018 р. – участь у міжнародній конференції: «Неінвазійна ультразвукова діагностика онкологічних захворювань»

2018р. - лікар ультразвукової діагностики у МЦ «Vita Sana», Тернопіль

2018р. - лікар ультразвукової діагностики у МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».

2018 р. – участь у науково-практичній конференції «Ультразвукова ангіологія».

2019 р. – участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасний ультразвук в гінекології».

2019 р. – участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю 2Ультразвукова ангіологія. Від простого до складного».

2019 р. – участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «новітні технології ультразвукової та доплерівської діагностики».

показати повний текст

відгуки
Наталія Вонс 30-12-2021 Велика вдячність лікарю Узд Головатому В.З. за його професіоналізм. Під час обстеження органів внутрішньої порожнини лікар запідозрив можливі проблеми в статевій системі. Таки дійсно вони підтвердились і вчасно було видалено поліпи. Процвітання!
Юліана Попелишин 07-11-2021 Бувала у Оксфорді кілька разів.Роботою гінеколога та УЗД фахівців залишилась задоволеною.Привітна атмосфера, завжди усі ввічливі та намагаються допомогти.У Тернополі є два відділення, в центрі та на Бандери, що дійсно зручно.Цьогоріч відвідувала їх із метою базового скринінгу (чекапу організму). Усі аналізи та відвідування лікарів зайняли до двох годин, із такою швидкістю ще жоден медогляд не проходила, тому рекомендуюВартість, як для приватної клініки, оптимальна. Але потрібно розуміти, що буде значно дорожче ніж у державних установах. (Наприклад, базовий скринінг зі знижкою - 2135 грн., прийом гінеколога - 420 грн. Із розцінками можна попередньо ознайомитись на сайті)З позитивного також те, що наявні електронні кабінети. Подобається те, що можу переглядати усі аналізи та свої записи вдома у зручний час із комп'ютера.Планую записати і усю сім'ю на перевірки. Ще якби знижки передбачалася для таких випадків, то було б чудово!
Ольга 02-10-2021 Знавець своїй справи! У мене скалась така ситуація, що потрібно було протягом декількох місяців щотижня робити узд. Так от, після прийому пані Мілян, я зрозуміла, що моїм лікарем буле лише вона, оскільки володіє багатими знаннями у різних областях медицини, має чудовий характер, прекрасний спеціаліст, а ще дуже уважна, вічлива і турботлова! Я дуже тішусь, що маю змогу бути в надійних руках
Ольга 02-10-2021 Лікарі Мілян - узд та Назарко - мамолог: якщо вам потрібна якісна медична допомога - вам до них. Надвичайно розумні спеціалісти, а ще чудові люди, що дуже важливо, для нас, пацієнтів! Мої рекомендації!
Юра Юра 02-06-2021 Зробив Узд у Мілян, бо дуже болів живіт. Знайшла апендицит. Викликала швидку. Мене прооперували і все добре.Дякую .Рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом