(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Нейросонографія в Тернополі

Нейросонографія - це безпечний і високоточний метод ультразвукового дослідження головного мозку малюків. Він є важливою складовою скринінгу, проведеного до року. УЗД головного мозку дитини призначається у віці 1-1,5 місяця, коли не закрите велике тім'ячко. Це дослідження дозволяє зробити оцінку стану і роботи головного мозку і його структур, виключити ризик серйозних захворювань або виявити їх на ранній стадії.

Нейросонографія в Оксфорд Медікал ТернопільЩо таке нейросонографія?

Нейросонографія мозку проводиться через велике тім'ячко за допомогою ультразвукових хвиль, які в спеціальному апараті перетворюються в інформацію на моніторі комп'ютера. На підставі отриманого рухомого зображення і інших показників лікар оцінює будову і роботу головного мозку, стан його структур.

Лікарі-невропатологи високо оцінюють інформативність і точність нейросонографії: її результати дозволяють виробити чіткий план лікування виявлених порушень. Для батьків маленьких пацієнтів важлива безпека дослідження, і УЗД головного мозку повністю відповідає даній вимозі.

Коли і кому показана нейросонографія?

Пройти нейросонографію рекомендується всім малюкам один раз, щоб виключити вроджені порушення в будові і роботі головного мозку. Проводити дослідження потрібно до 12 місяців - поки не заросло тім’ячко. При необхідності оцінки роботи головного мозку в динаміці дослідження може проводитися повторно, з інтервалом в 1-2 місяці.

Наскільки безпечна нейросонографія?

УЗД головного мозку для дітей навіть маленького віку абсолютно безпечне. Ультразвукові хвилі не сприймаються людським слухом, тому дослідження з їх допомогою не робить негативного впливу на мозок дитини. 

Устаткування для проведення нейросонографії проходить при виробництві строгий контроль щодо безпеки. Апарати нового покоління, які застосовуються для досліджень в «Оксфорд Медікал Тернопіль», повністю відповідають вимогам Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Побічних ефектів і протипоказань до УЗД головного мозку немає.

Як проводиться нейорсонографія?

Нейросонографія головного мозку - нескладна процедура, що займає 10-15 хвилин.

Для її проведення необхідно тримати немовляти на руках і зняти з нього головний убір.

Лікар-діагност наносить на тім'ячко спеціальний гель, що поліпшує провідність ультразвукових хвиль, і починає водити датчиком по голівці малюка. Імпульси від мозку повертаються в апарат, де перетворюються в електричні, і створюють на моніторі динамічне зображення.

Маніпуляції лікаря абсолютно безболісні. Нейросонографія дозволяє:

 • оцінити структурні характеристики головного мозку і його стан;

 • виявити гідроцефалію (наявність рідини між півкулями мозку);

 • виявити наявність утворень (кісти, пухлини);

 • виявити пошкодження мозку;

 • дослідити великі судини головного мозку і кровотік;

 • виявити менінгіт.

Після закінчення процедури батькам видається висновок про стан головного мозку та інших внутрішньочерепних структур.

Як підготуватися до нейросонографії?

Нейросонографія не вимагає спеціальної підготовки. Необхідною умовою є тільки спокійна поведінка малюка. Тому рекомендується приблизно за півгодини до дослідження нагодувати його, щоб він відчував себе ситим і задоволеним. Ідеально проводити УЗД головного мозку, коли дитина спить.

Проведення даного обстеження можливе в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль». Попередній запис проводиться за номером (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Наталія Вонс 30-12-2021 Велика вдячність лікарю Узд Головатому В.З. за його професіоналізм. Під час обстеження органів внутрішньої порожнини лікар запідозрив можливі проблеми в статевій системі. Таки дійсно вони підтвердились і вчасно було видалено поліпи. Процвітання!
Юліана Попелишин 07-11-2021 Бувала у Оксфорді кілька разів.Роботою гінеколога та УЗД фахівців залишилась задоволеною.Привітна атмосфера, завжди усі ввічливі та намагаються допомогти.У Тернополі є два відділення, в центрі та на Бандери, що дійсно зручно.Цьогоріч відвідувала їх із метою базового скринінгу (чекапу організму). Усі аналізи та відвідування лікарів зайняли до двох годин, із такою швидкістю ще жоден медогляд не проходила, тому рекомендуюВартість, як для приватної клініки, оптимальна. Але потрібно розуміти, що буде значно дорожче ніж у державних установах. (Наприклад, базовий скринінг зі знижкою - 2135 грн., прийом гінеколога - 420 грн. Із розцінками можна попередньо ознайомитись на сайті)З позитивного також те, що наявні електронні кабінети. Подобається те, що можу переглядати усі аналізи та свої записи вдома у зручний час із комп'ютера.Планую записати і усю сім'ю на перевірки. Ще якби знижки передбачалася для таких випадків, то було б чудово!
Ольга 02-10-2021 Знавець своїй справи! У мене скалась така ситуація, що потрібно було протягом декількох місяців щотижня робити узд. Так от, після прийому пані Мілян, я зрозуміла, що моїм лікарем буле лише вона, оскільки володіє багатими знаннями у різних областях медицини, має чудовий характер, прекрасний спеціаліст, а ще дуже уважна, вічлива і турботлова! Я дуже тішусь, що маю змогу бути в надійних руках
Ольга 02-10-2021 Лікарі Мілян - узд та Назарко - мамолог: якщо вам потрібна якісна медична допомога - вам до них. Надвичайно розумні спеціалісти, а ще чудові люди, що дуже важливо, для нас, пацієнтів! Мої рекомендації!
Юра Юра 02-06-2021 Зробив Узд у Мілян, бо дуже болів живіт. Знайшла апендицит. Викликала швидку. Мене прооперували і все добре.Дякую .Рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗД в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про УЗ-діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук після проходження ультразвукової діагностики

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про лікаря УЗД

  відділення: Ультразвукова діагностика

 • Відгук про ультразвукову діагностику

  відділення: Ультразвукова діагностика

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом