Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Видалення новоутворень шкіри в Тернополі

Шкіра людини - це природний живий бар'єр, що оберігає організм від впливу несприятливих екологічних і професійних факторів.

 

Новоутворення шкіри і підшкірно-жирової клітковини явище досить поширене серед людей. Новоутворення виникають в результаті надмірного поділу специфічної групи клітин організму.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ ШКІРИ

Лікування новоутворень шкіри ТернопільІз факторів ризику розвитку можна виділити наступні:

  • надмірна інсоляція (тобто надмірна дія сонячних променів на шкіру);

  • вірусні ураження організму;

  • травматизація шкіри;

  • генетична схильність.

Причини виникнення багатьох новоутворень на сьогоднішній день до кінця не з'ясовані. Ні одного конкретного фактора, який впливає на виникнення і зростання утворень, досі не знайдено. Найчастіше - це мультифакторний (багатокомпонентний) стан.

КЛАСИФІКАЦІЯ НОВОУТВОРЕНЬ

Новоутворення бувають доброякісними і злоякісними. Доброякісні не мають ніякої шкоди для організму і не є небезпечними для життя, проте можуть приносити естетичний і психологічний дискомфорт. Злоякісні новоутворення можуть нести шкоду здоров'ю і навіть життю. Лікуванням злоякісних утворень займаються онкологи.

 

Також існує поділ новоутворів на вроджені та набуті. До вроджених відносять невуси, родимки, бородавки, вітиліго тощо.

Методи лікування новоутворень шкіри

Існують наступні методи лікування доброякісних новоутворень:

  • хірургічне видалення;
  • лазерна вапоризация;
  • електрокоагуляція;
  • кріодеструкція.

   Хірургічне видалення або висічення - найрадикальніший метод лікування. Як правило - це невелика операція, яка передбачає розріз шкіри, видалення новоутвору та зашивання рани. При використанні спеціальних технік закриття ран і атравматичного шовного матеріалу - залишається тонкий (як ниточка), малопомітний рубець.

 

   Лазерна вапоризация - видалення за допомогою медичного лазера. Вважається «еталоном» видалення доброякісних новоутворень шкіри. Відразу після лазерної вапоризації на шкірі залишається невелика плямочка діаметром з розмір новоутвору. Через кілька тижнів на шкірі практично не залишається слідів.

 

   Електрокоагуляція - метод видалення новоутворень за допомогою спеціального радіочастотного приладу електрокоагулятора. При використанні спеціальних наконечників і проведення навченим фахівцем - залишає малопомітні сліди.

 

   Кріодеструкція - видалення новоутворень за допомогою дуже низьких температур, які забезпечуються шляхом нанесення рідкого азоту.

Видалення доброякісних новоутворень проводиться в амбулаторних умовах, тобто перебування в клініці не потрібно. Для знеболювання використовується місцева анестезія.

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ ШКІРИ

Дискомфорту і больових відчуттів немає. Певні види лікування потребують оброблення ділянки спеціальними антисептичними розчинами протягом 5-10 днів. При хірургічному видаленні необхідно зняти шви через 5-7 днів.

 

Медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль» проводить видалення новоутворень швидко, безболісно та в амбулаторних умовах. Вам не потрібно затрачати свій час на тривалий відновний період та очікування у черзі. Для отримання детальнішої інформації, а також запису на консультацію до лікаря-хірурга телефонуйте за номером (068) 752 52 52.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом