Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Видалення контагіозного молюска в Тернополі

Видалення контагіозного молюска ТернопільКонтагіозний молюск – це вірусне захворювання шкірних покривів, котре характеризується появою одиничних чи множинних висипань, що нагадують вузлики. У деяких випадках захворювання може поширюватись і на слизові оболонки.

 

Згідно статистики, найбільш часто хвороба виникає в осіб старшого віку. Та варто пам’ятати, що захворіти має шанс кожен.

 

Збудником виступає вірус – контагіозний молюск. Він поширюється до здорової людини від хворої контактно-побутовим шляхом. Найбільш часто проблема проявляється після використання особистих речей вже інфікованих осіб та при інтимній близькості. Передача вірусу в побуті є найчастішою причиною зараження всієї сім’ї водночас.

СИМПТОМИ КОНТАГІОЗНОГО МОЛЮСКА

Перші прояви хвороби зазвичай проявляються через два тижні після контакту. Заражені особи скаржаться на наступне:

  • неболюча висипка на шкірі розміром до 3 мм, що має вигляд вузликів (поодиноких чи множинних, спаяних між собою) тілесного кольору;
  • висип розміщений на будь-якій ділянці шкіри, за винятком стоп та долоней;
  • іноді може бути присутнім свербіння шкіри.

Найчастіше спочатку з’являється один вузлик, який має тенденцію до поширення та росту. Вузлики зближуються, зливаються та перетворюються у вузли з розмірами навіть до 2 см. У кожному вузлі є невеличка заглибина, при натисканні на яку виділяється кашкоподібна сирниста маса, яка містить частинки вірусу. В осіб старшого віку висип найчастіше локалізується на стегнах (внутрішня поверхня) а також у ділянці статевих органів. На відміну від них, у діток висип може з’являтись будь-де. Найчастішою локалізацією вузликоутворення є шия, обличчя, руки, тулуб та пахвові заглибини.

 

Якщо за якихось певних причин відбувається травмування висипу, то швидко може приєднатись інфекція бактеріального характеру. Симптоматика погіршується, з’являється почервоніння, припухлість, больові відчуття та нагнійні ділянки.

УСКЛАДНЕННЯ КОНТАГІОЗНОГО МОЛЮСКА

Зазвичай перебіг захворювання сприятливий, але не потрібно забувати про те, що ускладнення може виникнути у будь-який момент:

  • дерматит – запалення шкірних покривів через приєднання бактеріальної інфекції;
  • множинні висипання, які мають зливний характер з утворенням величезних вузлів – це відбувається через ослаблення імунітету.

Часто причиною появи ускладнень є запальні захворювання організму.

ЛІКУВАННЯ КОНТАГІОЗНОГО МОЛЮСКА

У медичному центрі «Оскфорд Медікал Тернопіль» лікуванням контагіозного молюска займаються лікарі-хірурги. Застосовуються різноманітні техніки – хімічні, термічні та інші. До хімічних відносять застосування йоду, чистотілу, перекису водню тощо, а до термічних – кріотерапія, діатермокоагуляція, лазерна терапія. Як і всі інші вірусні захворювання, контагіозний молюск нечутливий до дії антисептичних речовин. Варто пам’ятати, що утвори контагіозного молюска не можна підсушувати та пошкоджувати. Якщо ж це трапилось – варто продезінфікувати уражену поверхню шкіри чи добре промити водою з милом.

Не варто зволікати з цим захворюванням та чекати поширення процесу на інші ділянки тіла. Кваліфіковані спеціалісти знають вихід. Звертайтесь за медичною допомогою у медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль» за номером (068) 752 52 52.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом