записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Хірургія

Консультація хірурга, огляд, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 250 грн!!!

Радіохвильова ексцизія утворень м’яких тканин

Радіохвильова ексцизіяРадіохвильова ексцизія - це нетравматичний метод розтинання та коагулювання м'яких тканин, використовуючи високочастотні хвилі. Тканина ж здійснює опір їхньому проникненню всередину та виділяє тепло при цьому, під впливом якого клітини, котрі розташовані на шляху хвилі розсуваються в сторони.

 

Радіохвильова ексцизія або радіохвильова коагуляція переважно використовується в хірургії м'яких тканин. В основі інноваційного методу лежить спрямований вплив високочастотних радіохвиль на змінені клітини, з яких випаровується зайва волога внаслідок утворення молекулярного тепла.

Покази до радіохвильової ексцизії

Апарат, що генерує радіохвилі, не здійснює механічного руйнування клітин через відсутність травматичного контакту з тканинами, не впливає на нервові закінчення, добре коагулює дрібні судини, сприяє першокласному знезараженню і швидкому загоєнню післяопераційних ран. Застосування цієї техніки дає можливість проводити безболісне, безкровне, безрубцеве лікування:

 • доброякісних новоутворень шкіри (атерома, ліпома);

 • бородавок, гострих кондилом та інших видів папілом;

 • невусів;

 • себорейного кератозу (кератоми);

 • контагіозного молюска;

 • гінекологічних захворювань.

Тобто ця методика знайшла широкий спектр застосування не лише у хірургічній, а й інших медичних практиках.

Як проходить радіохвильова ексцизія м’яких тканин

Радіохвильова ексцизія і розріз здійснюються без руйнування тканин, а загоєння - без післяопераційного періоду та утворення рубця.

 

Отже, радіохвильова ексцизія значно покращує, полегшує і прискорює хірургічні маніпуляції. Коагулятор виключає виникнення опіків. Після даної маніпуляції не виникають такі неприємні післяопераційні наслідки, як біль, запалення, набряк, зазвичай з'являються після використання звичайних методів, які використовуються у хірургічних втручаннях, а це призводить до швидкого загоєння.

 

Використання радіохірургічної техніки (прилад "Сургітрон") дає можливість здійснювати будь-які розрізи у певних шарах тканин. При видаленні новоутворень м'яких тканин не спостерігається геморагічних та гнійних ускладнень.

Переваги радіохвильової ексцизії

Перевагою радіохвильової ексцизії є широке використання в амбулаторній хірургії через відсутність ускладнень, що дозволяє виписати пацієнта додому вже через кілька годин після виконання втручання. До плюсів методики відносять також:

 • відсутність больових відчуттів;

 • відсутність рецидивів;

 • відсутність рубцювання;

 • стерилізуюча дія високих температур;

 • зниження крововтрати;

 • швидкість операції (3-4 хвилини).

 • можливість одночасного забору матеріалу на гістологію під час маніпуляції.

Коагуляція виконуються без порушення структури тканин, що створюються при застосуванні інших електрохірургічних низькочастотних приладів. Радіохвильова ексцизія значно покращує, полегшує і прискорює хірургічні процедури.

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» ви можете видалити новоутворення м’яких тканин за допомогою радіохвильової ексцизії. Для запису необхідно зателефонувати за номером (0680 752 52 52.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки