Запитайте у нас
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш Email - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
Передзвоніть мені
Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами
Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
Відіслати
Записатись на прийом
Дякуємо, що скористались нашою формою контактів. Найближчим часом наш співробітник зв`яжеться з вами.
Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
Відіслати
МЦ Оксфорд Медікал Тернопіль
(0352) 52 52 52
 • Передзвоніть мені
  Передзвоніть мені Введіть Ваше ім`я та номер телефону і наші співробітники з Вами зв`яжуться в самий найближчий час.
  Відіслати
 • Записатись на прийом
  Записатись на прийом Оберіть клініку, введіть ваш номер телефону - наші співробітники зв`яжуться з вами найближчим часом.
  Відіслати

Лікування ерозії шийки матки

Деякі жіночі захворювання на початкових стадіях можуть проходити непомітно, не супроводжуючись виділеннями, болями, порушенням циклу. Відтак і виявити їх можна лише завдяки регулярному обстеженню у гінеколога.

Причини ерозії шийки матки

Захворювання шийки матки – прихована хвороба, яка виникає в 10-15% випадків у представниць жіночої статі, що досягли репродуктивного віку. До поширених причин виникнення ерозії шийки матки відносять:

 • травми, пов'язані з пологами;
 • інфекції різного типу;
 • розлади гормонального типу.

Важливо пам’ятати, що більше 80% випадків ураження шийки матки – це доброякісні процеси. Через їх невідповідне лікування, а також через незадовільну діагностику, зросла частота захворювання на рак шийки матки у молодих жінок.

Діагностика ерозії шийки матки

Турбота про жіноче здоров'я в медичному центрі «Оксфорд Медікал» полягає у комплексному підході до лікування жіночих захворювань, що включає такі етапи:

 • дослідження епітелію шийки матки і цервікального каналу (цитоморфологія);
 • проводиться розширена кольпоскопія;
 • патологістичним методом досліджується матеріал, що отримано в процесі біопсії шийки матки.

Доброякісні процеси не призводять до малігнізації (перетворення в рак). Це фон, на якому можуть розпочатися передракові процеси в епітеліальній тканині (дисплазія шийки матки) за умови, що лікування було несвоєчасним і неадекватним.

Завдяки діагностичному комплексу досліджень, який проводять у медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль», підбирається ефективний метод лікування процесів патологічного типу шийки матки. На даному етапі враховуються такі показники, як:

 • вік;
 • зміни в епітелії (вид, характер і ступінь вираженості);
 • флора піхви, а також цервікального каналу;
 • рівень гормонів у крові;
 • супутні патології.

Будь-яка із лікувальних процедур в «Оксфорд Медікал» призначаються тільки після ретельного обстеження лікарем-гінекологом, після чого він зможе встановити точний діагноз, а також визначити шляхи лікування захворювання.

Лікування ерозії шийки матки в «Оксфорд Медікал Тернопіль»

Професійний персонал медичного центру «Оксфорд Медікал» за допомогою сучасного медичного обладнання допоможе вам вчасно виявити захворювання, встановити її причини, а також визначити оптимальні шляхи для швидкого та ефективного лікування. В медичному центрі використовують новітній радіохвильовий метод лікування ерозії шийки матки – апаратом «Сургітрон».

Для попередньої консультації лікаря «Оксфорд Медікал» записуйтеся за телефоном (0352) 52-52-52, або ж заходьте за адресою м. Тернопіль, вул. Качали, 5.

Рейтинг страницы:
9.19 из 10 , на основании 21 голосов
Вы не ввели ваше имя Имя может содержать только буквы Вы не ввели номер телефона Телефон слишком короткий Вы не заполнили капчу Вы не правильно заполнили капчу Вы не заполнили поле сообщения Вы не ввели email Вы не правильно ввели email Спасибо, наши менеджеры с вами свяжуться в ближайшее время