записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

-19% на збільшення губ та плазмоліфтинг!

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто
Гінекологія

Огляд гінеколога, консультація, відеокольпоскопія, винесення попереднього діагнозу, направлення на дообстеження (при необхідності) ВСЬОГО 320 грн!!!

 

Збільшення точки G

Збільшення точки GПочаток XXI століття славиться появою публікацій звітів американських і європейських лікарів про альтернативне використання відомих у косметології «уколів краси». Ін'єкції філерів в точку G є досить ефективною процедурою, що дає змогу жінці підсилити відчуття власного задоволення під час сексу.

анатомія точки G

Точка Грефенберга (точка G) була виявлена німецьким гінекологом в 50-х роках минулого століття, і пізніше була названа в його честь. Доктор стверджував, що ця зона розташована на передній стінці піхви позаду лобкової кістки і уретри, на відстані від 3 до 8 см від входу. При цьому, її розміри і точне розташування різні в кожної жінки. Сьогодні вчені впевнені, що вся справа в нервових пучках, які йдуть від клітора до спинного мозку і на певній ділянці проходять близько від стінки піхви. Залежно від близькості до поверхні цих нервів у кожної жінки індивідуальний і розмір «чарівної» точки, і ступінь її сексуальної чутливості. А оргазм від її стимуляції вважається змішаним, а тому особливо сильним і нерідко множинним.

Проведення ін’єкцій в точку G

У процедури є доволі простий принцип дії: допомога філерів у цю ерогенну зону дозволяє тимчасово збільшити цю ділянку більш ніж на четвертину в обсязі та діаметрі. В результаті її стимуляція стає більш чутливою, а це, відповідно доволі сильно підвищує загальну якість сексуального життя. Препарат, який вводиться в цю інтимну зону, повністю виключає можливість виникнення будь-яких алергічних реакцій.

 

Проведені в минулому десятилітті опитування вказують такі дані: 89% осіб жіночої статі повідомляють, що збільшення точки G дало позитивні результати на загальній задоволеності від сексу та відчуттях.

 

Спочатку лікар-гінеколог знаходить місце розташування «чарівної точки». Далі використовується місцеве знеболення та, коли воно подіє, здійснюється сама ін’єкція. Маніпуляція займає лише декілька хвилин, включаючи підготовку. Відразу ж після цього можна повертатися додому, а тампон дістається приблизно через 4 години. Реабілітаційного періоду як такого не існує, однак протягом 2-3 днів необхідно утриматися від:

  • статевого життя;
  • відвідування саун, лазень, басейнів, водойм;
  • прийому гарячих ванн.

Це необхідно для збереження стерильності та запобігання міграції (зміщення) філлера.

 

 

Сама процедура абсолютно не впливає на планування майбутньої дитини та допомагає зробити жіночі статеві органи більш чутливими. За кілька днів після пластики жінка може самостійно перевірити ефективність: опущення точки G дає максимум повноти сексуальних відчуттів. Окрім цього процедура також є профілактичною: зменшує ризик опущення статевих органів та позбавляє від запальних процесів.

 

 

Також великим плюсом є те, що не потрібно погоджуватись на оперативне втручання, яке веде за собою тривалу передопераційну підготовку та післяопераційне відновлення. Це усуває ризик виникнення ускладнень та побічних реакцій.

 

Детальнішу інформацію про інтимну контурну пластику ви можете отримати, зателефонувавши консультанту клініки за номером (068) 752 52 52, або заповнивши форму, яка висвітлюється на нашому сайті.

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки