записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Захисний код
Вы не ввели код Неправильный код

Ви знаходитесь на сайті Тернопільської клініки

Вибрати інше місто

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок
Гінекологія

Огляд гінеколога, консультація та відеокольпоскопія всього 250 грн

Лікування ерозії шийки матки

Лікування ерозії шийки маткиЗа статистикою ерозія шийки матки зустрічається майже у кожної третьої жінки. Підступність цього захворювання у відсутності очевидних симптомів, адже у багатьох випадках ерозія шийки матки проходить без очевидних больових відчуттів.

Причини виникнення та симптоми ерозії шийки матки

За останні роки ерозія шийки матки стала найбільш розповсюдженим захворюванням жіночих статевих органів. Лікарі – гінекологи виділяють основні види такої недуги, що вражає шийку матки:

  • народжена;
  • наявна;
  • псевдоерозія.

Народжена ерозія шийки матки діагностується ще у підлітковий період, або у дитячому віці. Це патологія при зсуві цервікального циліндричного епітелію. Наявна ерозія - один різновидів такого захворювання, що часто відзначається кровоточивістю та нагадує утворення округлої форми з яскраво вираженим кольором. Ерозія псевдо характеру є доволі небезпечним типом цього захворювання, адже в більшості випадків має можливість рецидиву.

У більшості випадків, спровокувати виникнення ерозії шийки матки у представниць красивої статі можуть механічні травми. Спеціалісти гінекологи виділяють ряд основних причин появи ерозії шийки матки:

  • запальні захворювання органів малого тазу;
  • інфекції, що вражають сечостатеві органи.

Так як, ерозія шийки матки не викликає ніяких  яскравих змін у самопочутті жінки, ознаки захворювання є нечисленні. Ерозія шийки матки  стає неприємним сюрпризом для представниці прекрасної статті на плановому огляді у свого лікаря – гінеколога. Основною ознакою стає наявність ранової поверхні.

Ерозія шийки матки не викликає больових відчуттів у низу живота. Зазвичай після статевого акту у жінок бувають виділення кров’янистого характеру. Це має стати основним поштовхом, щоб відвідати лікаря – гінеколога. Разом з виділенням кров’янистого характеру можуть з’являтися також і гнійні.

Діагностика та лікування захворювання ерозії шийки матки 

Таке захворювання, як ерозія шийки матки, може бути діагностовано вже при першому огляді у лікаря  - гінеколога медичного центру. Візуальний огляд ерозії не є абсолютним підтвердженням такої недуги.

Правильно встановлений діагноз – це перший крок до ефективного лікування. В медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» можна пройти розширену кольпоскопію, здати усі необхідні аналізи ( мазок на флору, аналіз крові для виявлення інфекцій), та пройти цитологічне дослідження.

Лікарі – гінекологи «Оксфорд Медікал» за допомогою сучасного обладнання  експертного класу допоможуть вам визначити причини захворювання, вчасно виявити недугу, а також підібрати ефективний метод лікування індивідуально для пацієнта.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль»  використовують абсолютно новий метод лікування такого захворювання, як ерозія шийки матки, за допомогою апарату радіохвильової хірургії «Сургітрон».

Якщо у вас з’явилися симптоми гінекологічного захворювання, варто негайно звернутися до лікаря. Щоб здійснити запис телефонуйте: (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки