Скринінг захворювань сечостатевої системи
М’язи стінок піхви можуть втрачати тонус через перебудови організму. Окрім цього, з віком зменшується об’єм тканин навколо уретри. Все це призводить до ослаблення сфінктера сечового міхура.
Нетримання сечі (інконтиненція) поділяється на три типи:
стресове нетримання сечі – виникає при підвищенні внутрішньочеревного тиску після підняття вантажу, занять спортом, статевих контактів, а з часом може прогресувати та проявлятись при сміху, кашлю, чханні;
ургентне нетримання сечі – нестерпний поклик до сечопуску, при мінімально наповненому сечовому міхурі;
змішана форма – об’єднує два вищеперераховані варіанти.
Спостерігаємо «замкнене коло»: нетримання сечі викликає стрес у жінки, а він, в свою чергу, посилює прояви патології.
Не зважаючи на те, що причини виникнення нетримання різноманітні, майже більшість з них ґрунтується на стресовому факторі:
гінекологічні операції;
надлишкова вага;
змішані фактори.
Дещо інший причинно-наслідковий механізм при ургентному нетриманні сечі: такий стан часто пов’язують із синдромом гіперреактивності (підвищеної збудливості) сечового міхура. Поклик до сечопуску може виникнути навіть тоді, коли жінка, знаючи таку особливість власного організму, спеціально обмежує себе у кількості випитої рідини. Цей тип нетримання примушує жінку знаходитись безпосередньо близько від туалету (боязнь відійти далі через регулярні поклики). Причиною такого нетримання вважають неврологічні захворювання: черепно-мозкові травми, інсульти, травми хребта.
У лікуванні нетримання сечі вирізняють велику кількість методик. Це і фізіотерапевтичні процедури, і тренування м’язів тазового дна, і консервативне лікування, і навіть хірургічні методики.
Більша частина жіночого населення, яка стикнулась із цією проблемою, використовує фізіотерапевтичне та консервативне лікування. Це непогано, але потрібно пам’ятати, що ефект від таких процедур короткотривалий. З часом симптоми повертаються і турбують усе частіше.
Одним із найефективніших способів позбавлення від проблеми є хірургічне втручання. Більшість жінок погоджуються на це, знаючи про тривалий відновний період та можливість рецидивів.
Але існує ще один метод, про який ми не згадали. Це інтимна контурна пластика, яка полягає у БЕЗОПЕРАЦІЙНОМУ звуженні уретри. Суть процедури полягає у введенні філерів у передню стінку піхви. Це веде до того, що тонус стінок піхви підвищується, створюючи своєрідну манжетку, а це, в свою чергу, збільшує тиск в області уретри. Це нормалізує роботу сфінктера та позбавляє від симптомів хвороби – жінка може самостійно контролювати процес сечопуску.
Період реабілітації після такої процедури нетривалий. Одразу після неї жінка спокійно може йти додому. Лікарі рекомендують ще на три дні після цього відмовитись від інтимних контактів, теплових процедур, прийому алкоголю.
Після проведення укріплення уретри жінка стає набагато впевненішою у собі, отримує радість від життя. Якщо ви чи ваші близькі стикнулись з подібною проблемою – не зволікайте. У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» працюють висококваліфіковані гінекологи, які після попереднього огляду та обстеження, підберуть саме такий варіант лікування, який необхідний індивідуально для вас.
Запис ведеться за номером (068) 752 52 52.
відділення: Гінекологія
відділення: Гінекологія
відділення: Гінекологія
відділення: Гінекологія
відділення: Гінекологія
Акції
Відео відгуки
Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів
Качали, 5
телефон:
068-752-52-52
(0352)-52-52-52
050-437-52-52
просп. С. Бандери, 41
телефон:
068-752-52-52
(0352)-52-52-52
050-437-52-52
вул. Руська, 17
телефон:
068-752-52-52
(0352)-52-52-52
050-437-52-52
Записатися на прийом
Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом