Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування невралгії в Тернополі

Лікування невралгіїНевралгії - це ураження периферичної нервової системи. Зміни патологічного характеру викликають больові напади в ділянці іннервації нерва, але рухові та чутливі порушення відсутні.

КЛАСИФІКАЦІЯ НЕВРАЛГІЙ

Найбільш часто зустрічаються такі типи невралгій:

  • невралгія трійчастого нерва;

  • невралгія зовнішнього шкірного нерва стегна;

  • міжреберна невралгія;

  • лицева і потилична невралгія.

Окрім цього невралгію поділяють на первинну та вторинну.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ НЕВРАЛГІЙ

Найбільш поширеною причиною хвороби є переохолодження та тривалі фізичні навантаження. В результаті виникають мікротравми корінця та навіть цілого нервового стовпа.

 

Невралгія трійчастого нерва у більшості випадків пов'язана з стисненням нервового стовбура поза черепом або всередині нього. Найчастішими причинами міжреберної невралгії стає оперізуючий герпес, переохолодження або травми спини, остеохондроз грудного відділу хребта. Лицева та потилична невралгії можуть виникати внаслідок травм шийного відділу хребта, переохолодження в шийній чи потиличній ділянках, остеохондрозу.

СИМПТОМИ НЕВРАЛГІЇ

При невралгії пацієнтів турбують наступні симптоми:

  • виражений біль різного характеру;

  • відчуття печіння;

  • пітливість;

  • судоми м’язів.

Зазвичай больові напади виникають раптово. Вони дуже сильні, приступоподібні, раптово з'являються і так само зникають. Окрім цього, біль може бути постійним, помірним та виснажливим, він погано лікується, триває цілодобово, протягом тижнів інколи й місяців - це пріорітетна ознака захворювання. Іноді біль супроводжується незначною припухлістю і почервонінням, деколи - розладами чутливості шкірних покривів, але ці порушення постійно обмежені зоною іннервації ураженого нерва.

 

Тривалі больові відчуття призводять до розладів харчування, хронічного больового синдрому, обмеження обсягу рухів.

ДІАГНОСТИКА НЕВРАЛГІЙ

Діагностика опирається на наявності скарг, типових для захворювання, неврологічному огляді. У певних випадках (для того, щоб виключити іншу патологію) використовують КТ (комп'ютерну томографію), електронейрографію, рентгенологічне обстеження, МРТ (магнітно-резонансну томографію) хребта ,УЗД (ультразвукове дослідження), ЕКГ (електрокардіографію), аналіз крові на антитіла до герпесу, загальноклінічні лабораторні аналізи.

ЛІКУВАННЯ НЕВРАЛГІЙ

Лікування цього захворювання є консервативним та хірургічним. На початку захворювання в основному піддається консервативному лікуванню. При неефективності медикаментозної терапії використовують хірургічні методи. Невралгії вторинного характеру лікуються шляхом усунення основного захворювання.

 

Профілактика полягає в забезпеченні надходження повноцінного характеру необхідних мінералів в організм, своєчасному лікуванні захворювань інфекційного характеру, фізичної активності.

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» веде прийом кваліфікований лікар-невропатолог, який допоможе виявити причину захворювання, встановити правильний діагноз та призначити ефективне лікування.
Для запису звертайтесь за номером (068) 752 52 52.

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом