(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Санаторно-курортна карта (ф 072/о) в Тернополі

Форма 072/оСанаторно-курортна карта - це медичний документ, який необхідно зробити, перед тим як ви поїдете на лікування в санаторій, і пред'явити його по приїзду в обране місце. У ній є інформація по вашому основному захворюванню, супутніх захворюваннях, результати попередньої діагностики, а також теперішній стан вашого організму. Також санаторно-курортну карту роблять для того, щоб заздалегідь виявити можливі протипоказання для санаторного лікування та вчасно відмовитися від поїздки в санаторій.

ЩО ВКАЗУЮТЬ У САНАТОРНО-КУРОРТНІЙ КАРТІ?

У санаторно-курортній карті зібрані такі відомості:

  • позначки про алергічні реакції;

  • підсумки кардіологічного і флюорографічного обстеження;

  • результати аналізів крові і сечі;

  • висновок гінеколога (для жінок).

Довідка 072 у 04 видається лікарем тільки якщо у пацієнта не виявляється протипоказань до природно-кліматичних умов санаторію, в разі, коли профіль курорту сприяє лікуванню основної і супутніх хвороб.

 

Заповнюється санаторна карта лікарем-терапевтом. У санаторній мапі форми 072/о відображаються дані про скарги хворого, тривалість захворювання, анамнез життя, що передує (амбулаторному, стаціонарному, в тому числі і санаторно-курортному) лікуванню. Дані лабораторних аналізів, рентгенологічних та інших інструментальних досліджень заповнюються на підставі медичних документів з обов'язковим зазначенням дати проведення дослідження. При необхідності вказуються заключення вузькоспеціалізованих лікарів.

 

Обов'язково вказується основний діагноз, для лікування якого пацієнт направляється в санаторій, а також форми, стадії, характер перебігу супутніх захворювань. Всі діагнози кодуються по Міжнародному класифікатору хвороб (МКХ-10) - це означає, що санаторно-курортна карта буде однозначним чином інтерпретована медичним персоналом будь-якого санаторію або пансіонату і санаторно-курортне лікування буде призначено правильно, що значно підвищить його ефективність.

ЯКІ АНАЛІЗИ ПОТРІБНI ДЛЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ КАРТИ?

Обов'язковими є наступні аналізи:

  • загальний аналіз крові;

  • загальний аналіз сечі;

  • ЕКГ;

  • рентгенографія органів грудної клітини;

  • для жінок обов'язково висновок гінеколога.

За необхідності призначаються консультації вузьких фахівців і додаткові дослідження за профілем основного або супутнього захворювання.

МОЖНА ПРИЇХАТИ В САНАТОРІЙ БЕЗ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ КАРТИ?

На території України загалом санаторії категорично не приймають відпочиваючих без санаторно-курортної карти (за законом санаторій має на це право). У більшості санаторіїв вам не призначать лікування без наявної санаторно-курортної карти.

Санаторно-курортну карту потрібно робити не раніше, ніж за два місяці до заїзду в санаторій. Термін дії карти становить 2 місяці з моменту її отримання.

ЩО МАТИ З СОБОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ КАРТИ?

З метою оформлення санаторно-курортної карти важливо при собі мати паспорт, флюорографію за останній рік (якщо вона є в наявності). Проходження комісії і здача аналізів на санаторну карту займає у нас в медичному центрі 30-50 хв. Можна записатися на сайті або за телефонами на зручний час і також пройти відразу аналізи і медкомісію. Отримати санаторну карту можна відразу, по готовності аналізів і заключного оформлення. Зазвичай за 1-3 дні.

Для запису звертайтесь за номером (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52.

( Рейтинг: 4.67, голосів: 21 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом