(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Санаторно-курортна карта (ф 072/о) в Тернополі

Форма 072/оСанаторно-курортна карта - це медичний документ, який необхідно зробити, перед тим як ви поїдете на лікування в санаторій, і пред'явити його по приїзду в обране місце. У ній є інформація по вашому основному захворюванню, супутніх захворюваннях, результати попередньої діагностики, а також теперішній стан вашого організму. Також санаторно-курортну карту роблять для того, щоб заздалегідь виявити можливі протипоказання для санаторного лікування та вчасно відмовитися від поїздки в санаторій.

ЩО ВКАЗУЮТЬ У САНАТОРНО-КУРОРТНІЙ КАРТІ?

У санаторно-курортній карті зібрані такі відомості:

 • позначки про алергічні реакції;

 • підсумки кардіологічного і флюорографічного обстеження;

 • результати аналізів крові і сечі;

 • висновок гінеколога (для жінок).

Довідка 072 у 04 видається лікарем тільки якщо у пацієнта не виявляється протипоказань до природно-кліматичних умов санаторію, в разі, коли профіль курорту сприяє лікуванню основної і супутніх хвороб.

 

Заповнюється санаторна карта лікарем-терапевтом. У санаторній мапі форми 072/о відображаються дані про скарги хворого, тривалість захворювання, анамнез життя, що передує (амбулаторному, стаціонарному, в тому числі і санаторно-курортному) лікуванню. Дані лабораторних аналізів, рентгенологічних та інших інструментальних досліджень заповнюються на підставі медичних документів з обов'язковим зазначенням дати проведення дослідження. При необхідності вказуються заключення вузькоспеціалізованих лікарів.

 

Обов'язково вказується основний діагноз, для лікування якого пацієнт направляється в санаторій, а також форми, стадії, характер перебігу супутніх захворювань. Всі діагнози кодуються по Міжнародному класифікатору хвороб (МКХ-10) - це означає, що санаторно-курортна карта буде однозначним чином інтерпретована медичним персоналом будь-якого санаторію або пансіонату і санаторно-курортне лікування буде призначено правильно, що значно підвищить його ефективність.

ЯКІ АНАЛІЗИ ПОТРІБНI ДЛЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ КАРТИ?

Обов'язковими є наступні аналізи:

 • загальний аналіз крові;

 • загальний аналіз сечі;

 • ЕКГ;

 • рентгенографія органів грудної клітини;

 • для жінок обов'язково висновок гінеколога.

За необхідності призначаються консультації вузьких фахівців і додаткові дослідження за профілем основного або супутнього захворювання.

МОЖНА ПРИЇХАТИ В САНАТОРІЙ БЕЗ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ КАРТИ?

На території України загалом санаторії категорично не приймають відпочиваючих без санаторно-курортної карти (за законом санаторій має на це право). У більшості санаторіїв вам не призначать лікування без наявної санаторно-курортної карти.

Санаторно-курортну карту потрібно робити не раніше, ніж за два місяці до заїзду в санаторій. Термін дії карти становить 2 місяці з моменту її отримання.

ЩО МАТИ З СОБОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ КАРТИ?

З метою оформлення санаторно-курортної карти важливо при собі мати паспорт, флюорографію за останній рік (якщо вона є в наявності). Проходження комісії і здача аналізів на санаторну карту займає у нас в медичному центрі 30-50 хв. Можна записатися на сайті або за телефонами на зручний час і також пройти відразу аналізи і медкомісію. Отримати санаторну карту можна відразу, по готовності аналізів і заключного оформлення. Зазвичай за 1-3 дні.

Для запису звертайтесь за номером (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52.

( Рейтинг: 4.67, голосів: 21 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗахарчук Уляна Михайлівна кандидат медичних наук, сімейний лікар, лікар-гастроентеролог
Захарчук Уляна Михайлівнакандидат медичних наук, сімейний лікар, лікар-гастроентеролог Відео-візитка

просп. С. Бандери, 41;

Качали, 5;

інформація про лікаря

 • 2007-2013 рр. – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського, факультет: медичний.
 • 2013-2015 рр. – інтернатура за фахом «загальна практика – сімейна медицина»; магістерська робота на тему: «Клініко-патогенетичне обґрунтування перебігу хронічного панкреатиту із супутнім цукровим діабетом».
 • 2015 р. – участь у міжнародній науково-практичній конференції «Вопросы современной медицинской науки», м. Самарканд, Узбекистан.
 • 2015 р. – сімейний лікар ТМКЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
 • 2015 р. – стажування в Університетській лікарні Вроцлавського медичного університету, Польща.
 • 2016 р. – отримано патент на корисну модель «Спосіб лікування та реабілітації хворих на хронічний панкреатит із супутнім цукровим діабетом».
 • 2016 р. – участь у науково-практичній конференції «Метаболічний синдром: мультидисциплінарний підхід», м. Чернівці.
 • 2016 р. – участь у науковому симпозіумі «Актуальні питання в народній та нетрадиційній медицині. Здоров’я та довголіття: фундаментальні дослідження, впровадження», м. Київ.
 • 2016 р. – участь у міжнародних конгресах молодих вчених м. Познань та м. Бидгощ, Польща.
 • 2016 р. – участь у Європейському майстер-класі по панкреатології, м. Київ.
 • 2017 р. – представництво в ТДМУ міжнародної конференції «Phoenix 2017» (м. Мангалур, Індія) .
 • 2017 р. –  участь у міжнародному конгресі молодих вчених м. Софія, Болгарія.
 • 2017 р. – участь у науково-практичній конференції «Актуальні питання діагностики, лікування, раціональної фармакотерапії, диспансеризації та реабілітації в практиці сімейного лікаря», м. Тернопіль.
 • 2017 р. – клінічна ординатура за фахом «загальна практика – сімейна медицина».
 • 2017 р. – стажування в Університетській лікарні Вроцлавського медичного університету, Польща.
 • 2017 р. – сімейний лікар МЦ «Оксфорд Медікал».
показати повний текст
Бідованець Тарас Юліанович Лікар-терапевт, лікар-ревматолог
Бідованець Тарас ЮліановичЛікар-терапевт, лікар-ревматолог Відео-візитка

просп. С. Бандери, 41;

Качали, 5;

інформація про лікаря

2010-2016 рр. – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім.. І. Я. Горбачевського, спеціальність «лікувальна справа».

2014-2015 рр. - Навчання за програмою міжнародних академічних обмінів Erasmus Mundus (MEDEA), м. Вільнюс, Литва.

2015 р. – переможець (ІІІ місце) з Всеукраїнської олімпіади з «Онкології», м. Полтава.

2016 р. – переможець (І місце) Всеукраїнської олімпіади з «Терапії», м. Івано-Франківськ.

2016 р. - стажування в Інституті Серця МОЗ України.

2017 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".

2016-2018 рр. – інтернатура за спеціальністю "Внутрішні хвороби" на базі ТМКЛ №2 та Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Робота у блоці інтенсивної терапії спеціалізованого кардіологічного відділення.

2018 р. – аспірантура за спеціальністю «Медицина» у Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського.

2018 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".

2019 р. – участь у конференції "Жіноче серце у всі вікові періоди: акушерська кардіологія та кардіохірургія".

2019 р. – лікар-терапевт, ревматолог у МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».


показати повний текст
Доброродня Людмила Володимирівна Лікар-терапевт вищої категорії

інформація про лікаря

1983 р. – закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».

1983 – 1984 рр. – лікар-інтерн терапевт в Хмельницькій обласній лікарні.

1984 – 1988 рр. – лікар швидкої допомоги Білогірської районної лікарні Хмельницької області.

1988 – 1990 рр. – клінічна ординатура на базі Тернопільського державного медичного інституту за спеціальністю «Внутрішні хвороби».

З 1990 р. – лікар-терапевт у ТМКЛ №2.

1991 р. – курси стажування та інформації по циклу «Актуальні питання екстрагенітальної патології жінок» на базі КНДІ ПАГ.

1994 р. – передатестаційний курс на кафедрі ФПО «Тернопільської медичної академії ім.. І.Я. Горбачевського» по циклу «Терапія» - лікар ІІ категорії.

1998 р. – передатестаційний курс на кафедрі ФПО «Тернопільської медичної академії ім.. І.Я. Горбачевського» по циклу «Терапія» - лікар І категорії.

2003 р. – курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» - лікар вищої категорії. 

2008 р. - курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» - підтвердження вищої категорії.

2013 р. - курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» - підтвердження вищої категорії.

2018 р. - курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» - підтвердження вищої категорії.

2019 р. – участь в науково-практичній конференції «Інновації медичної науки в практику сімейного лікаря».

2020 р. – учасник Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конференції «Жіноче здоров’я: імплементація сучасних протоколів у клінічну практику».

2020 р. – участь в науково-практичному семінарі «Клінічні рекомендації в практиці гінеколога»

2020 р. – учасник науково-практичного семінару у формі телемоста «Клінічні рекомендації в практиці сімейного лікаря».

2020 р. – учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми пульмонології та алергології – шляхи до терапевтичного успіху в умовах міждисциплінарних проблем».

показати повний текст

інформація про лікаря

2009 - 2015 рр. – навчання у Тернопільському державному медичному університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».

2015 - 2017 рр. - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та Спеціалізованої медико-санітарної частини №9 м. Жовті Води, Дніпропетровська обл. 

2015 - 2017 рр. - Магістерська програма за спеціальністю “Лікувальна справа” на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

2016 р. - стажування в Інституті Серця МОЗ України.

З 2016 р. - редактор освітньої медичної онлайн платформи INgenius.

2017 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".

З 2017 р.– аспірантура за спеціальністю «Медицина» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

2019 р. – участь у науково-практичній конференції Всеукраїнської тренінг - програми для лікарів  «Мистецтво лікування».

2020 р. – лікар-терапевт в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом