Нове відділення - ендоскопія

Санаторно-курортна карта (ф 072/о) в Тернополі

Форма 072/оСанаторно-курортна карта - це медичний документ, який необхідно зробити, перед тим як ви поїдете на лікування в санаторій, і пред'явити його по приїзду в обране місце. У ній є інформація по вашому основному захворюванню, супутніх захворюваннях, результати попередньої діагностики, а також теперішній стан вашого організму. Також санаторно-курортну карту роблять для того, щоб заздалегідь виявити можливі протипоказання для санаторного лікування та вчасно відмовитися від поїздки в санаторій.

ЩО ВКАЗУЮТЬ У САНАТОРНО-КУРОРТНІЙ КАРТІ?

У санаторно-курортній карті зібрані такі відомості:

  • позначки про алергічні реакції;

  • підсумки кардіологічного і флюорографічного обстеження;

  • результати аналізів крові і сечі;

  • висновок гінеколога (для жінок).

Довідка 072 у 04 видається лікарем тільки якщо у пацієнта не виявляється протипоказань до природно-кліматичних умов санаторію, в разі, коли профіль курорту сприяє лікуванню основної і супутніх хвороб.

 

Заповнюється санаторна карта лікарем-терапевтом. У санаторній мапі форми 072/о відображаються дані про скарги хворого, тривалість захворювання, анамнез життя, що передує (амбулаторному, стаціонарному, в тому числі і санаторно-курортному) лікуванню. Дані лабораторних аналізів, рентгенологічних та інших інструментальних досліджень заповнюються на підставі медичних документів з обов'язковим зазначенням дати проведення дослідження. При необхідності вказуються заключення вузькоспеціалізованих лікарів.

 

Обов'язково вказується основний діагноз, для лікування якого пацієнт направляється в санаторій, а також форми, стадії, характер перебігу супутніх захворювань. Всі діагнози кодуються по Міжнародному класифікатору хвороб (МКХ-10) - це означає, що санаторно-курортна карта буде однозначним чином інтерпретована медичним персоналом будь-якого санаторію або пансіонату і санаторно-курортне лікування буде призначено правильно, що значно підвищить його ефективність.

ЯКІ АНАЛІЗИ ПОТРІБНI ДЛЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ КАРТИ?

Обов'язковими є наступні аналізи:

  • загальний аналіз крові;

  • загальний аналіз сечі;

  • ЕКГ;

  • рентгенографія органів грудної клітини;

  • для жінок обов'язково висновок гінеколога.

За необхідності призначаються консультації вузьких фахівців і додаткові дослідження за профілем основного або супутнього захворювання.

МОЖНА ПРИЇХАТИ В САНАТОРІЙ БЕЗ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ КАРТИ?

На території України загалом санаторії категорично не приймають відпочиваючих без санаторно-курортної карти (за законом санаторій має на це право). У більшості санаторіїв вам не призначать лікування без наявної санаторно-курортної карти.

Санаторно-курортну карту потрібно робити не раніше, ніж за два місяці до заїзду в санаторій. Термін дії карти становить 2 місяці з моменту її отримання.

ЩО МАТИ З СОБОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ КАРТИ?

З метою оформлення санаторно-курортної карти важливо при собі мати паспорт, флюорографію за останній рік (якщо вона є в наявності). Проходження комісії і здача аналізів на санаторну карту займає у нас в медичному центрі 30-50 хв. Можна записатися на сайті або за телефонами на зручний час і також пройти відразу аналізи і медкомісію. Отримати санаторну карту можна відразу, по готовності аналізів і заключного оформлення. Зазвичай за 1-3 дні.

Для запису звертайтесь за номером (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52.

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом