(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Довідка про вступ у вищий навчальний заклад в Тернополі

Довідка у ВНЗМедична довідка (лікарський професійно-консультативний висновок) ф086/о надається для вступу до вищих навчальних закладів, технікумів, середніх спеціальних навчальних закладів, професійно-технічних училищ тощо.

ДОВІДКА 086/О: ОСОБЛИВОСТІ ДОКУМЕНТА І ПРАВИЛА ЙОГО ОТРИМАННЯ

Довідка 086/о - це офіційний медичний документ, який видається абітурієнтам, які вступають до ВНЗ або середнього навчального закладу. Довідка може видаватися і при прийомі на роботу. Офіційний документ служить підтвердженням здатності майбутнього студента займатися повноцінною навчальною діяльністю або ж підтвердженням профпридатності майбутнього співробітника.

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ДОВІДКА ПРО ВСТУП У ВНЗ?

Довідка заповнюється на двосторонньому бланку з полями, при цьому в бланку повинна бути вказана наступна інформація:

  • найменування медичного закладу;

  • прізвище, ім'я, по батькові та рік народження абітурієнта;

  • найменування навчального закладу, в який збирається вступати громадянин;

  • адреса вашого проживання;

  • наявність перенесених раніше важких патологій, відомості про щеплення;

  • позначки фахівців з печатками про пройдені обстеження;

  • результати флюорографії;

  • результати лабораторних досліджень;

  • підсумковий висновок терапевта, його печатка і печатка медичного закладу.

ЯКИХ ФАХІВЦІВ ПОТРІБНО ПРОЙТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ?

Довідка 086/о - це документ, який вимагає проходження декількох лікарів і здачі необхідних аналізів. Перш за все, вам необхідно записатися на прийом до терапевта, який і направить вас до профільних фахівців.

 

Після цього вам буде потрібно пройти обстеження в отоларинголога, хірурга-ортопеда, невропатолога, окуліста, а також здати загальний аналіз крові і сечі для виявлення можливих запальних і інфекційних процесів в організмі (кров здається з пальця або з вени, в залежності від лабораторії). Якщо майбутня трудова діяльність пов'язана з шкідливими виробничими умовами, можуть знадобитися і додаткові обстеження.

 

Якщо ви робили флюорографію більше року тому, буде потрібно повторити цю процедуру для виключення серйозних захворювань дихальної системи.

На закінчення ви знову приходите до терапевта з результатами всіх обстежень, який поставить печатку і напише висновок.

ДОВІДКА 086/О ТА ЇЇ ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

Термін дії такого документа становить один рік. Якщо після закінчення цього періоду вона вам знову буде потрібною (наприклад, при повторному вступі до вузу), вам доведеться знову проходити всі обстеження.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТА

Форма 086 /о має дотримуватися досить строго, в іншому випадку довідка може бути визнана недійсною. Відомості про пацієнта повинні заповнюватися на підставі його паспортних даних, а також медичних документів і результатів проведених обстежень.

 

При необхідності лікар-терапевт може вказати в довідці обмеження фізичних навантажень, якщо у пацієнта є певні захворювання (наприклад, серйозні патології опорно-рухового апарату або серцево-судинної системи).

Вся інформація прописується темно-синім або чорним чорнилом, на бланку повинні бути печатки фахівців, а також самого медичного центру.

Таким чином, медична довідка форми 086/о являє собою офіційний папір, який видається при вступі до навчального закладу або при прийомі на роботу.

 

Звертайтесь у медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль» для отримання більш детальної інформації. Записатись ви можете за номером (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.64, голосів: 36 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом