(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Консультативний висновок спеціаліста в Тернополі

Консультативний висновок лікаряКонсультативний висновок спеціаліста видається громадянам лікуючим лікарем або фахівцями вузького профілю за результатами проведених медичних оглядів і оглядів, диспансеризації, а також рішень, прийнятих лікарською комісією. Дана довідка видається у вільній або встановленій законом формі і містить в собі комплексну оцінку здоров'я пацієнта.

ЯК ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ВИСНОВОК?

Для отримання висновку від лікаря-фахівця пацієнтові потрібно буде особисто звернутися в приватний медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль». З собою необхідно взяти паспорт або інший документ, що засвідчує особу. Особам, які не мають громадянства необхідно додатково мати при собі дозвіл на тимчасове проживання або дозвіл на проживання.

 

Даний медичний документ може виписуватися лікуючим лікарем або фахівцями вузького профілю, в залежності від форми довідки та проведених досліджень. Бланк обов'язково повинен бути завірений штампом медичної установи, а також особистою печаткою і підписом терапевта і інших членів лікарської комісії.

У тому випадку, якщо довідка була загублена, пацієнт має право отримати її дублікат. Однак в ньому буде вказана інформація про первинну видачу бланка.

СКЛАДОВІ КОНСУЛЬТАТИВНОГО ВИСНОВКУ СПЕЦІАЛІСТА

Довідки, що видаються медичними організаціями, можуть включати в себе такі відомості:

  • факт звернення пацієнта за допомогою в клініку;

  • наявність / відсутність у громадянина будь-якого захворювання;

  • факт проходження медичного огляду, обстеження або лікування;

  • опис результатів досліджень, проведеної терапії або операції;

  • наявність показань або протипоказань для лікування в санаторно-курортних умовах;

  • звільнення від відвідування освітніх установ у зв'язку з хворобою;

  • дані про проведені профілактичні щеплення;

  • наявність/відсутність контакту з хворими на інфекційні захворювання;

  • звільнення донора в день здавання крові.

Документ також може містити в собі і іншу інформацію, що має відношення до стану здоров'я людини, яка була виявлена ​​в результаті проведених медичних заходів.

ДЕ ВИДАЮТЬ КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ВИСНОВОК?

Важливо пам'ятати, що будь-який медичний документ повинен видаватися в установах, що мають спеціальні ліцензії та дозволи на здійснення лікарської діяльності. Тільки в цьому випадку довідка буде відповідати встановленим державним вимогам, і мати законну силу.

 

Отримати консультативний висновок від лікаря-фахівця, ви можете в нашому багатопрофільному медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль». Ми маємо всі необхідні сертифікати і здійснюємо видачу документів будь-якої форми. Будь-яка видана нашими фахівцями довідка відповідає необхідним встановленим медичним стандартам, має необхідні печатки та підписи.

 

Отримання документа проходить в комфортних умовах і займає мінімальну кількість часу. Прийом проводиться за попереднім записом, що забезпечує відсутність черг. А наявність лабораторії і сучасного медичного обладнання, а також висока кваліфікація лікарів дозволяє отримати результати аналізів і досліджень в найкоротші терміни.

 

Записатись ви можете за номерами (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52, а також у самому медичному центрі, який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. С. Качали, 5.

( Рейтинг: 4.68, голосів: 37 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом