(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Медична довідка для відвідування басейну в Тернополі

Довідка для басейнуДовідка в басейн підтверджує відсутність у людини захворювань, що можуть передаватися через водне середовище іншим людям. Термін її дії продовжується 6 місяців. Щоб отримати медичну довідку в басейн, доведеться пройти ряд досліджень і взяти висновок про стан здоров'я у профільних фахівців.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА ДОВІДКА В БАСЕЙН?

Водне середовище є місцем розмноження для багатьох інфекційних збудників. Щоб попередити поширення інфекції, в басейн допускають тільки людей, які не мають потенційно небезпечних захворювань. Крім того, не рекомендується ходити в басейн і при звичайних вірусних інфекціях - через ризик розвитку ускладнень і з метою профілактики зараження здорових людей.

ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ В БАСЕЙН?

Довідка для басейну може бути отримана після проведення огляду наступних фахівців:

 • уролог;

 • гінеколог;

 • дерматолог;

 • терапевт.

Дерматолог оцінює стан шкіри, слизових, визначає наявність саден, порізів, ознак шкірних захворювань, які можуть поширюватися здоровим людям. Уролог виявляє чоловічі хвороби, що передаються через близькі контакти. Жінки відвідують гінеколога з метою виключити захворювання, здатні ставити під загрозу інфекційну безпеку середовища в басейні і викликати загострення хронічних запальних процесів.

 

Після відвідин фахівців терапевт видає свій висновок і дозвіл на отримання медичної довідки в басейн. Але до цього необхідно пройти ряд досліджень, щоб виключити наявність небезпечних інфекційних захворювань.

ЯКІ ОБСТЕЖЕННЯ ПОТРІБНІ ДЛЯ ДОВІДКИ В БАСЕЙН?

Класична медична довідка в басейн видається після проведення стандартних досліджень:

 • загальний аналіз крові;

 • визначення в калі гельмінтів;

 • флюорографічне дослідження;

 • аналіз крові на інфекційні захворювання.

Після отримання результатів обстеження фахівець видає свій висновок. У медичній довідці обов'язково зазначаються ПІП одержувача документа, група здоров'я, термін дії, дані терапевта, який заповнює бланк, ставить печатку і підпис.

МЕДИЧНА ДОВІДКА В БАСЕЙН ДИТИНІ

Діти теж можуть ходити в громадський басейн тільки при наявності довідки. Її можна отримати в будь-якому медичному закладі (ліцензованому). Документ видається сімейним лікарем. Дитина проходить лабораторну діагностику, отримує висновок лікаря про відсутність гострої інфекції.

 

Основні критерії оцінки стану здоров'я дітей в процесі отримання довідки в басейн:

 • наявність симптомів гострих інфекційних захворювань;

 • частота захворюваності на вірусні інфекції, зокрема - на ГРЗ та грип;

 • наявність вад, хронічних захворювань, перебіг яких може ускладнюватися через перебування в басейні.

ГРУПИ ЗДОРОВ'Я ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ВІДВІДУВАТИ БАСЕЙН

Після оцінки результатів діагностики та огляду фахівець визначає групу здоров'я, до якої відноситься обстежувана особа. Лікар дає рекомендації, при виявленні хронічних хвороб ставить на облік і призначає регулярні диспансерні огляди.

 

До першої групи здоров'я відносяться люди без хронічних захворювань, які не мають протипоказання до відвідування басейну і проведення водних процедур. Друга група відноситься до групи ризику. особи, які в неї входять, мають невеликі відхилення у здоров'ї, ознаки низької опірності до несприятливих зовнішніх факторів, можуть часто хворіти на ГРВІ, мати знижений зір. Лікар оцінює стан, вирішує, чи можна відвідувати басейн і чи не відіб'ється плавання негативно на стані здоров'я.

 

Особи третьої, четвертої та п'ятої груп підлягають постановці на диспансерний облік. Вони можуть мати відхилення в масі тіла, роботі внутрішніх органів. При наявності хронічних захворювань лікар призначає додаткове розширене обстеження і відповідне лікування.

 

Визначення групи здоров'я дозволяє контролювати стан здоров’я. При багатьох хронічних захворюваннях плавати корисно.

Для отримання довідки звертайтесь у медичний центр «Оксфорд Медікал Тернопіль» за номером (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.93, голосів: 29 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом