(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Довідка в спортзал в Тернополі

Довідка в спортзалДовідка-дозвіл на заняття певним видом спорту (довідка в спортзал) - це лікарський висновок про відсутність протипоказань до заняття певним видом спорту, яке надається в спортивну секцію, в спортзал або в тренажерний зал.

ДОВІДКА ДЛЯ СПОРТЗАЛУ: ДЕ, ЯК І КОМУ МОЖНА ОФОРМИТИ?

Медична довідка в спортзал за формою 073 - документ, необхідний для відвідування тренажерного залу і спортивних секцій. Вона офіційно підтверджує, що стан здоров'я пред'явника дозволяє відвідувати заняття, виконуючи значні фізичні навантаження без шкоди для організму. Документ також підтверджує, що у людини відсутні вірусні захворювання, небезпечні інфекції, що передаються повітряно-крапельним і контактним шляхом (через дотики, спортінвентар, екіпірування).

КОМУ ПОТРІБНА ДОВІДКА В СПОРТЗАЛ?

Документ потрібен дітям і дорослим при записі в фітнес-клуб, тренажерний зал, спортивну секцію. Сувора необхідність його оформлення залежить від політики установи, яке ви плануєте відвідувати. Не всі спортклуби запитують дані про здоров'я відвідувачів, але це не характеризує їх з позитивної сторони. Навіть якщо ви абсолютно впевнені в стані свого організму, ніхто не гарантує, що у будь-якого іншого відвідувача немає небезпечних хвороб.

 

Довідка для спорту - це не тільки пропуск в світ атлетики, плавання або боксу, але і гарант безпечного відвідування занять. Переконайтеся у відсутності протипоказань до інтенсивних фізичних навантажень, щоб не завдати непоправної шкоди організму.

 

Поставити діагноз і дати докладні рекомендації щодо ведення здорового способу життя може тільки лікар. При цьому про ваші захворювання обов'язково повинен знати тренер. В іншому випадку можливі помилки при розробці програми занять, великий ризик отримання травм і погіршення стану. Ось чому так важливо пройти обстеження і отримати довідку від лікаря.

МЕДИЧНА ДОВІДКА ДЛЯ БІГУ

На відміну від відвідування спортзалу, де без медичних документів можна обійтися, участь в забігах і марафонах без дозволу від лікаря неможлива (Наказ МОЗ України від 9.08.2010 № 613). Довідка для марафону - обов'язкова умова участі: при реєстрації потрібно заповнити анкету, а перед безпосереднім забігом пред'явити паспорт і офіційний документ. При цьому в довідці має бути прописана дистанція, допустима для пред'явника.

 

Для отримання лікарського дозволу слід звернутися в найближчу поліклініку і пройти такі процедури:

 • первинний огляд у терапевта;

 • заміри тиску і пульсу;

 • ЕКГ.

Будьте уважні: видані документи діють протягом 6 місяців.

ЯК ОФОРМИТИ ДОВІДКУ В СПОРТЗАЛ?

Для отримання дозволу на заняття спортом необхідно відвідати таких фахівців, як сімейний лікар та дерматолог. Також буде потрібно здати аналіз крові. Лікуючий лікар може направити вас на додаткові види обстеження:

 • до офтальмолога;

 • хірурга;

 • ревматолога;

 • гінеколога.

За результатами огляду фахівець винесе рішення про допустимість занять спортом (при деяких захворюваннях накладається заборона тільки на певні види фізичних навантажень). Наприклад, людям із захворюваннями суглобів нижніх кінцівок заборонений біг через високі динамічні навантаження на хворі органи. При цьому не заборонено ходіння на лижах, плавання і т.д.

Підсумком проходження огляду стане отримання медичної довідки для спортзалу, в якій вказані такі дані:

 • порядковий номер документа;

 • ПІП пред'явника;

 • дата народження;

 • рішення лікаря і вказівка ​​на наявність обмежень (у разі виявлення);

 • термін дії довідки;

 • дата видачі;

 • підпис лікаря та його розшифрування.

Виданий папір запевняють декількома печатками: круглим штампом лікаря, трикутним штампом для медичних довідок і прямокутною печаткою медичної установи. Пам'ятайте: після закінчення терміну дії медичного висновку необхідно повторно пройти обстеження.

 

Отримати довідку ви можете в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль». Запис можливий за номером (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.82, голосів: 28 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом