(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Довідка в спортзал в Тернополі

Довідка в спортзалДовідка-дозвіл на заняття певним видом спорту (довідка в спортзал) - це лікарський висновок про відсутність протипоказань до заняття певним видом спорту, яке надається в спортивну секцію, в спортзал або в тренажерний зал.

ДОВІДКА ДЛЯ СПОРТЗАЛУ: ДЕ, ЯК І КОМУ МОЖНА ОФОРМИТИ?

Медична довідка в спортзал за формою 073 - документ, необхідний для відвідування тренажерного залу і спортивних секцій. Вона офіційно підтверджує, що стан здоров'я пред'явника дозволяє відвідувати заняття, виконуючи значні фізичні навантаження без шкоди для організму. Документ також підтверджує, що у людини відсутні вірусні захворювання, небезпечні інфекції, що передаються повітряно-крапельним і контактним шляхом (через дотики, спортінвентар, екіпірування).

КОМУ ПОТРІБНА ДОВІДКА В СПОРТЗАЛ?

Документ потрібен дітям і дорослим при записі в фітнес-клуб, тренажерний зал, спортивну секцію. Сувора необхідність його оформлення залежить від політики установи, яке ви плануєте відвідувати. Не всі спортклуби запитують дані про здоров'я відвідувачів, але це не характеризує їх з позитивної сторони. Навіть якщо ви абсолютно впевнені в стані свого організму, ніхто не гарантує, що у будь-якого іншого відвідувача немає небезпечних хвороб.

 

Довідка для спорту - це не тільки пропуск в світ атлетики, плавання або боксу, але і гарант безпечного відвідування занять. Переконайтеся у відсутності протипоказань до інтенсивних фізичних навантажень, щоб не завдати непоправної шкоди організму.

 

Поставити діагноз і дати докладні рекомендації щодо ведення здорового способу життя може тільки лікар. При цьому про ваші захворювання обов'язково повинен знати тренер. В іншому випадку можливі помилки при розробці програми занять, великий ризик отримання травм і погіршення стану. Ось чому так важливо пройти обстеження і отримати довідку від лікаря.

МЕДИЧНА ДОВІДКА ДЛЯ БІГУ

На відміну від відвідування спортзалу, де без медичних документів можна обійтися, участь в забігах і марафонах без дозволу від лікаря неможлива (Наказ МОЗ України від 9.08.2010 № 613). Довідка для марафону - обов'язкова умова участі: при реєстрації потрібно заповнити анкету, а перед безпосереднім забігом пред'явити паспорт і офіційний документ. При цьому в довідці має бути прописана дистанція, допустима для пред'явника.

 

Для отримання лікарського дозволу слід звернутися в найближчу поліклініку і пройти такі процедури:

 • первинний огляд у терапевта;

 • заміри тиску і пульсу;

 • ЕКГ.

Будьте уважні: видані документи діють протягом 6 місяців.

ЯК ОФОРМИТИ ДОВІДКУ В СПОРТЗАЛ?

Для отримання дозволу на заняття спортом необхідно відвідати таких фахівців, як сімейний лікар та дерматолог. Також буде потрібно здати аналіз крові. Лікуючий лікар може направити вас на додаткові види обстеження:

 • до офтальмолога;

 • хірурга;

 • ревматолога;

 • гінеколога.

За результатами огляду фахівець винесе рішення про допустимість занять спортом (при деяких захворюваннях накладається заборона тільки на певні види фізичних навантажень). Наприклад, людям із захворюваннями суглобів нижніх кінцівок заборонений біг через високі динамічні навантаження на хворі органи. При цьому не заборонено ходіння на лижах, плавання і т.д.

Підсумком проходження огляду стане отримання медичної довідки для спортзалу, в якій вказані такі дані:

 • порядковий номер документа;

 • ПІП пред'явника;

 • дата народження;

 • рішення лікаря і вказівка ​​на наявність обмежень (у разі виявлення);

 • термін дії довідки;

 • дата видачі;

 • підпис лікаря та його розшифрування.

Виданий папір запевняють декількома печатками: круглим штампом лікаря, трикутним штампом для медичних довідок і прямокутною печаткою медичної установи. Пам'ятайте: після закінчення терміну дії медичного висновку необхідно повторно пройти обстеження.

 

Отримати довідку ви можете в медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль». Запис можливий за номером (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 4.82, голосів: 28 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЗахарчук Уляна Михайлівна кандидат медичних наук, сімейний лікар, лікар-гастроентеролог
Захарчук Уляна Михайлівнакандидат медичних наук, сімейний лікар, лікар-гастроентеролог Відео-візитка

просп. С. Бандери, 41;

Качали, 5;

інформація про лікаря

 • 2007-2013 рр. – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського, факультет: медичний.
 • 2013-2015 рр. – інтернатура за фахом «загальна практика – сімейна медицина»; магістерська робота на тему: «Клініко-патогенетичне обґрунтування перебігу хронічного панкреатиту із супутнім цукровим діабетом».
 • 2015 р. – участь у міжнародній науково-практичній конференції «Вопросы современной медицинской науки», м. Самарканд, Узбекистан.
 • 2015 р. – сімейний лікар ТМКЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
 • 2015 р. – стажування в Університетській лікарні Вроцлавського медичного університету, Польща.
 • 2016 р. – отримано патент на корисну модель «Спосіб лікування та реабілітації хворих на хронічний панкреатит із супутнім цукровим діабетом».
 • 2016 р. – участь у науково-практичній конференції «Метаболічний синдром: мультидисциплінарний підхід», м. Чернівці.
 • 2016 р. – участь у науковому симпозіумі «Актуальні питання в народній та нетрадиційній медицині. Здоров’я та довголіття: фундаментальні дослідження, впровадження», м. Київ.
 • 2016 р. – участь у міжнародних конгресах молодих вчених м. Познань та м. Бидгощ, Польща.
 • 2016 р. – участь у Європейському майстер-класі по панкреатології, м. Київ.
 • 2017 р. – представництво в ТДМУ міжнародної конференції «Phoenix 2017» (м. Мангалур, Індія) .
 • 2017 р. –  участь у міжнародному конгресі молодих вчених м. Софія, Болгарія.
 • 2017 р. – участь у науково-практичній конференції «Актуальні питання діагностики, лікування, раціональної фармакотерапії, диспансеризації та реабілітації в практиці сімейного лікаря», м. Тернопіль.
 • 2017 р. – клінічна ординатура за фахом «загальна практика – сімейна медицина».
 • 2017 р. – стажування в Університетській лікарні Вроцлавського медичного університету, Польща.
 • 2017 р. – сімейний лікар МЦ «Оксфорд Медікал».
показати повний текст
Бідованець Тарас Юліанович Лікар-терапевт, лікар-ревматолог
Бідованець Тарас ЮліановичЛікар-терапевт, лікар-ревматолог Відео-візитка

просп. С. Бандери, 41;

Качали, 5;

інформація про лікаря

2010-2016 рр. – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім.. І. Я. Горбачевського, спеціальність «лікувальна справа».

2014-2015 рр. - Навчання за програмою міжнародних академічних обмінів Erasmus Mundus (MEDEA), м. Вільнюс, Литва.

2015 р. – переможець (ІІІ місце) з Всеукраїнської олімпіади з «Онкології», м. Полтава.

2016 р. – переможець (І місце) Всеукраїнської олімпіади з «Терапії», м. Івано-Франківськ.

2016 р. - стажування в Інституті Серця МОЗ України.

2017 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".

2016-2018 рр. – інтернатура за спеціальністю "Внутрішні хвороби" на базі ТМКЛ №2 та Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського. Робота у блоці інтенсивної терапії спеціалізованого кардіологічного відділення.

2018 р. – аспірантура за спеціальністю «Медицина» у Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського.

2018 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".

2019 р. – участь у конференції "Жіноче серце у всі вікові періоди: акушерська кардіологія та кардіохірургія".

2019 р. – лікар-терапевт, ревматолог у МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».


показати повний текст
Доброродня Людмила Володимирівна Лікар-терапевт вищої категорії

інформація про лікаря

1983 р. – закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».

1983 – 1984 рр. – лікар-інтерн терапевт в Хмельницькій обласній лікарні.

1984 – 1988 рр. – лікар швидкої допомоги Білогірської районної лікарні Хмельницької області.

1988 – 1990 рр. – клінічна ординатура на базі Тернопільського державного медичного інституту за спеціальністю «Внутрішні хвороби».

З 1990 р. – лікар-терапевт у ТМКЛ №2.

1991 р. – курси стажування та інформації по циклу «Актуальні питання екстрагенітальної патології жінок» на базі КНДІ ПАГ.

1994 р. – передатестаційний курс на кафедрі ФПО «Тернопільської медичної академії ім.. І.Я. Горбачевського» по циклу «Терапія» - лікар ІІ категорії.

1998 р. – передатестаційний курс на кафедрі ФПО «Тернопільської медичної академії ім.. І.Я. Горбачевського» по циклу «Терапія» - лікар І категорії.

2003 р. – курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» - лікар вищої категорії. 

2008 р. - курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» - підтвердження вищої категорії.

2013 р. - курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» - підтвердження вищої категорії.

2018 р. - курси підвищення кваліфікації на базі Тернопільського медичного університету за спеціальністю «Терапія» - підтвердження вищої категорії.

2019 р. – участь в науково-практичній конференції «Інновації медичної науки в практику сімейного лікаря».

2020 р. – учасник Всеукраїнської міждисциплінарної науково-практичної конференції «Жіноче здоров’я: імплементація сучасних протоколів у клінічну практику».

2020 р. – участь в науково-практичному семінарі «Клінічні рекомендації в практиці гінеколога»

2020 р. – учасник науково-практичного семінару у формі телемоста «Клінічні рекомендації в практиці сімейного лікаря».

2020 р. – учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми пульмонології та алергології – шляхи до терапевтичного успіху в умовах міждисциплінарних проблем».

показати повний текст

інформація про лікаря

2009 - 2015 рр. – навчання у Тернопільському державному медичному університет ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».

2015 - 2017 рр. - інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та Спеціалізованої медико-санітарної частини №9 м. Жовті Води, Дніпропетровська обл. 

2015 - 2017 рр. - Магістерська програма за спеціальністю “Лікувальна справа” на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

2016 р. - стажування в Інституті Серця МОЗ України.

З 2016 р. - редактор освітньої медичної онлайн платформи INgenius.

2017 р. – участь у конференції "Хвороби-сирітки у кардіології".

З 2017 р.– аспірантура за спеціальністю «Медицина» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

2019 р. – участь у науково-практичній конференції Всеукраїнської тренінг - програми для лікарів  «Мистецтво лікування».

2020 р. – лікар-терапевт в МЦ «Оксфорд Медікал Тернопіль».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом