(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Тестування на Helicobacter pylori в Тернополі

Тест на Helicobacter pylori в ТернополіХелікобактер пілорі – це бактерія, яка живе у шлунку та 12-палій кишці людини. Бактерія виживає та активно розмножується в агресивному середовищі шлунка, пошкоджує клітини слизової оболонки, виділяє токсичні для організму речовини, що практично у 90% інфікованих призводить до гастриту.

Усунути хелікобактер нескладно. Для цього розроблені та з успіхом застосовуються спеціальні схеми лікарських препаратів, які включають у тому числі й антибіотики. Однак безконтрольне застосування ліків ще нікому не йшло на користь, тому спочатку необхідно встановити наявність, кількість патогенних бактерій у шлунку, визначити їхню чутливість до антибіотиків. Біопсія слизової у цьому процесі грає ключову роль.

Прояви хелікобактерної інфекції

Гастрит, асоційований з хелікобактером пілорі, має комплекс симптомів, які можуть проявитися при цілій низці захворювань шлунково-кишкового тракту, інтоксикації та інших патологічних процесах:

 • дискомфорт і біль в епігастральній ділянці (у верхній частині живота) після їди;

 • нудота, відрижка, блювання;

 • печія;

 • урчання в животі, частий рідкий стілець.

З такими симптомами, якщо інтенсивність їх невелика, багато пацієнтів живуть роками, не надаючи значення наявним порушенням, пов'язуючи їх не із захворюванням, а з похибками в дієті, переїданням та іншими причинами.

Діагностика Helicobacter pylori

Виявити мікроб допомагає експрес-тест, який проводиться під час ендоскопічного обстеження шлунка. Побачивши характерні зміни слизової оболонки пілорічної частини шлунка, лікар бере шматочок тканин (біопсія). Хелікобактер пілорі має здатність виділяти уреазу. Цей фермент розкладає сечовину на аміак та вуглекислоту.

Хелпіл-тест (швидкий уреазний тест) проводиться просто. Біоптат поміщають на стандартний одноразовий диск, просочений сечовиною та кислотним індикатором. Якщо в шматочку тканин є хелікобактер – сечовина диска під дією ферментів бактерій розкладається та диск забарвлюється у синій колір. 

У більшості випадків при дотриманні пацієнтом усіх рекомендацій лікаря вдається позбавитися Helicobacter pylori, що знижує ймовірність розвитку таких грізних захворювань, як виразка або злоякісне новоутворення шлунка.

Аналіз на Helicobacter pylori в Тернополі

Наш медичний центр оснащений всім необхідним для проведення хелпіл-тесту під час ендоскопічного дослідження. Результат відомий відразу після закінчення гастроскопії (езофагогастродуоденоскопії). 

Крім виявлення Helicobacter pylori, гастроскопія дозволяє:

 • оцінити стан стравоходу, шлунка, 12-палої кишки;

 • виявити ряд захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, що розвиваються поступово і часто ніяк не проявляють себе протягом тривалого часу: поліпи, ракові пухлини та ін.;

 • визначити ступінь та стадію патологічного процесу, наприклад, побачити, що в результаті тривалого перебігу у пацієнта з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою розвинувся стравохід Барретта;

 • взяти на аналіз фрагменти тканин стравоходу, шлунка, кишки.

Від якості підготовки до гастроскопії залежить якість обстеження. Чи буде гастроскопія на 100% ефективною, залежить не тільки від лікаря та обладнання, а й від готовності пацієнта.

Записатися на уреазний тест на хелікобактер пілорі та дізнатися ціни можна за телефоном (068) 752 52 52 чи (0352) 52 52 52 та на сайті. Не терпіть біль в епігастрії - обстежтеся і позбавтеся його!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
zadvorna olja 11-05-2021 Сьогодні проходила процедуру колоноскопію без анестезії .Завдяки професіоналізму та хорошій вдачі лікаря Гарасимчука Ю.М. все пройшло успішно і безболісно. Взяли матеріал на біопсію.Рекомендую 5 зірок ⭐⭐⭐⭐⭐

відділення: Ендоскопія

Інна Бойко 08-12-2020 пару тижнів назад мені призначили прийти ендоскопію...почала читати про це в інтернеті, було дуже страшно і не хотілось проходити обстеження, та лікар наполягав і я почала шукати де це можна зробити. Попала на цю клініку, подзвонила, записалась і мені прислали підготовку, яку треба пройти перед колоноскопією... прийшов день обстеження...я приїхала у мед центр, мене всю трясе, страшно, погано((!! Та дякуючи богу що мені попався такий хороший лікар і приємна людина Гарасимчук Юрій Михайлович.Обстеження домовлено було проведено уві сні. Нічого такого страшного як я чекала, як камінь з душі. Хочу додати що ціни дуже прийнятні якщо порівнювати з іншими медзакладами...

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ендоскопія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом