(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Біопсія кишечника в Тернополі

Біопсія кишечника в Оксфорд Медікал ТернопільКишечник -  найдовший орган в організмі людини, тому якщо він дає збій, досить складно визначити причину і призначити ефективне лікування.
Біопсія кишечника є одним з сучасних і точних методів його вивчення. Вона застосовується в тих випадках, коли інші методи не дозволяють провести точну діагностику.

Незважаючи на складність процедури, біопсія кишечника практично безболісна і доставляє скоріше психологічний дискомфорт.

ЩО ТАКЕ БІОПСІЯ КИШЕЧНИКА

Біопсія кишечника - незамінний дослідження для виключення онкології. В результаті аналізу тканини можна виявити наявність онкогенних і запальних процесів в тому чи іншому внутрішньому органі.

Дане дослідження представляє собою вивчення шматочка тканини кишечника під мікроскопом, після специфічної лабораторної обробки. Тканина може бути взята за допомогою спеціальних шприців, голкою, трубкою або під час операційного втручання. 

КОЛИ ВАРТО РОБИТИ ДАНУ ПРОЦЕДУРУ

Основним показанням для проведення біопсії є злоякісні новоутворення, проте цей метод так само застосовується для діагностики менш небезпечних захворювань кишечника у дітей і дорослих.


Біопсію виконують при підозрі на:

 • пухлини і поліпи;

 • хворобу Крона;

 • коліт;

Також біопсію слизової кишечника призначають при тривалому порушенні роботи шлунково-кишкового тракту. Кров, слиз в калі також є підставою для обстеження. 

Світові стандарти рекомендують проходити колоноскопію і біопсію з товстої кишки (за показаннями) всім особам старше 45 років, тому що в цьому віці збільшується ризик захворювань кишечника, в т.ч. онкологічних.

Процедура біопсії кишківника в Оксфорд МедікалЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

Залежно від того в якому відділі буде проведена біопсія, підготовка до дослідження буде відрізнятися. При здійсненні біопсії з товстого відділу кишківника необхідно виключити жирні і газовані продукти за 2-3 дні до процедури, а також випити спеціальний розчин напередодні дослідження.

Під час виконання колоноскопічного обстеження, через біопсійний канал ендоскопа, за допомогою спеціальних біопсійних щипців проводиться забір матеріалу для дослідження. Взяття біопсії проводять з кількох найбільш «підозрілих», на думку лікаря, місць. Іноді діагностична біопсія може перейти в лікувальну процедуру (наприклад, видалення поліпа товстої кишки). Колоноскопія може бути проведена і під анастезією, однак це питання вирішується індивідуально з лікарем.

БІОПСІЯ КИШЕЧНИКА В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Пройти колоноскопію та біопсію кишечника без болю і дискомфорту ви можете в медичному центрі «Оксфорд Медікал». Біопсія товстої кишки проводиться спеціальним ендоскопічним обладнанням під візуальним контролем лікаря. 

За детальнішою інформацією та для запису на прийом до лікаря звертайтесь за номером (035) 252-52-52 , (068)7 52 52 52.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
zadvorna olja 11-05-2021 Сьогодні проходила процедуру колоноскопію без анестезії .Завдяки професіоналізму та хорошій вдачі лікаря Гарасимчука Ю.М. все пройшло успішно і безболісно. Взяли матеріал на біопсію.Рекомендую 5 зірок ⭐⭐⭐⭐⭐

відділення: Ендоскопія

Інна Бойко 08-12-2020 пару тижнів назад мені призначили прийти ендоскопію...почала читати про це в інтернеті, було дуже страшно і не хотілось проходити обстеження, та лікар наполягав і я почала шукати де це можна зробити. Попала на цю клініку, подзвонила, записалась і мені прислали підготовку, яку треба пройти перед колоноскопією... прийшов день обстеження...я приїхала у мед центр, мене всю трясе, страшно, погано((!! Та дякуючи богу що мені попався такий хороший лікар і приємна людина Гарасимчук Юрій Михайлович.Обстеження домовлено було проведено уві сні. Нічого такого страшного як я чекала, як камінь з душі. Хочу додати що ціни дуже прийнятні якщо порівнювати з іншими медзакладами...

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ендоскопія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом