(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Біопсія шлунка в Тернополі

Біопсія шлунка - це процедура детального вивчення тканини, взятої з органу. Вона проводиться для постановки остаточного діагнозу і призначення адекватного лікування пацієнта. Вона відбувається в процесі ендоскопічного обстеження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, через спеціальний канал ендоскопа за допомогою спеціальних щипців для взяття зразків слизової з різних відділів шлунку.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОТРІБНА БІОПСІЯ

Біопсія шлунка в Оксфорд Медікал ТернопільАналіз біопсії проводиться при наявності у пацієнта пухлинних утворень або виразки. На підставі висновку аналізу біопсії шлунка, видається точний висновок, а саме чи має пухлина безпечний чи злоякісний для життя людини характер.
Біопсію шлунка призначають при наявності або підтвердження таких захворювань у пацієнта:

 • виразка;

 • гострий або хронічний гастрит;

 • дисплазія слизової шлунка;

 • стравохід Барретта;

 • кишкова метаплазія;

Також біопсію призначають для виявлення на слизовій оболонці шлунка бактерій helicobacter pylori , які часто стають причиною запалення слизової органу.

Біопсія шлунка також проводиться при підозрі на пухлину шлунка, адже дослідження допомагає з'ясувати клітинний склад новоутворення і тип пухлини. 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА

Біопсія з використанням ендоскопа - ефективний метод визначення типу новоутворень і отримання їх розгорнутої характеристики.

За допомогою спеціальних щипців введених через біопсійний канал ендоскопа, відбувається прицільне захоплення та підщипування слизової оболонки шлунка.

Само по собі взяття шматочка слизової шлунка не вимагає додаткової анестезії. Невелика травма внутрішньої поверхні шлунка не залишає слідів і не має серйозних ускладнень. 

Для повної картини захворювання і для достовірності результатів зразки слизової шлунка беруться з різних його відділів.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ

Незважаючи на те, що біопсія є найбільш інформативним і точним обстеженням шлунково-кишкового тракту, існує ряд обмежень, при яких дослідження проводити не можна. Слід обовʼязково повідомити лікаря про наявність захворювань кровотворної системи організму, прийом медикаментів для розрідження крові, наявність «критичних» днів у жінок. 

БІОПСІЯ ШЛУНКУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Біопсія визнана «золотим стандартом» діагностики патологічних станів шлунку та кишечника. 

В МЦ «Оксфорд Медікал»  біопсію проводять висококваліфіковані лікарі прицільним способом під час ендоскопічного обстеження шлунка на обладнанні фірми OLYMPUS з режимом цифрової хромоскопії (NBI).

Отримати детальну інформацію, записатися на консультацію або пройти процедуру Ви зможете записавшись за телефонами (0352)52 52 52 ,(068)7 52 52 52.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
zadvorna olja 11-05-2021 Сьогодні проходила процедуру колоноскопію без анестезії .Завдяки професіоналізму та хорошій вдачі лікаря Гарасимчука Ю.М. все пройшло успішно і безболісно. Взяли матеріал на біопсію.Рекомендую 5 зірок ⭐⭐⭐⭐⭐

відділення: Ендоскопія

Інна Бойко 08-12-2020 пару тижнів назад мені призначили прийти ендоскопію...почала читати про це в інтернеті, було дуже страшно і не хотілось проходити обстеження, та лікар наполягав і я почала шукати де це можна зробити. Попала на цю клініку, подзвонила, записалась і мені прислали підготовку, яку треба пройти перед колоноскопією... прийшов день обстеження...я приїхала у мед центр, мене всю трясе, страшно, погано((!! Та дякуючи богу що мені попався такий хороший лікар і приємна людина Гарасимчук Юрій Михайлович.Обстеження домовлено було проведено уві сні. Нічого такого страшного як я чекала, як камінь з душі. Хочу додати що ціни дуже прийнятні якщо порівнювати з іншими медзакладами...

відділення: Ендоскопія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію

  відділення: Ендоскопія

 • Відгук про ендоскопію в "Оксфорд Медікал"

  відділення: Ендоскопія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом