(068) 752 52 52
Замовити зворотній дзвінок

Детокс в Тернополі

Напевно багатьом знайомі неприємні відчуття після веселого вечора з шкідливою їжею та алкоголем. Лише якщо людина взагалі не вживає спиртні напої, то вплив на здоров’я  не буде завдавати шкоди. Жодна система організму людини не залишиться «байдужою» та відреагує одразу після випитого спиртного, навіть якщо на перший погляд воно нешкідливе та  слабоалкогольне. Жири ж навпаки не абсолютне зло, а потрібні нашому організму,але навіть невеликий їх надлишок в їжі може привести до печії, болю і почуття тяжкості в шлунку

ЩО СТРАЖДАЄ НАЙБІЛЬШЕ ПІСЛЯ ЗАСТІЛЛЯ?

Детокс в Оксфорд Медікал ТернопільПідшлункова залоза та шлунок . Алкоголь, першочергово, впливає негативно на органи травлення : шлунок,стравохід,підшлункову залозу. Відбувається руйнування та  пошкодження клітин на поверхні травних органів зсередини, омертвіння та опіки їх тканин. Все це спричиняє пригнічення виділення травних ферментів, порушення процесів всмоктування поживних речовин та застою їжі в шлунку.

Тому після вживання алкоголю та шкідливої  їжі часто можна побачити та відчути проблеми з травленням,різкі болі в животі,гастрит,панкреатит,цукровий діабет,рак шлунку. 

Серцево-судинна система. Алкоголь з шлунку та кишечника потрапляє в кров. Руйнуються еритроцити , в результаті цього червоні кров’яні тільця деформуються та не можуть постачати кисень з легень у тканини. Тому  навіть людина, яка вживає алкоголь рідко у віці 35-40 років зіткнеться із серцево-судинними захворюваннями : атеросклерозом,ішемічною хворобою,аритміями. 

Регуляція цукру в крові також порушується,після випитого алкоголю ,може підвищитись або знизитись його рівень,що може спричинити ще більше негативних наслідків ,наприклад, проблеми з судинами,порушення роботи нервової системи, мозку,діабетичного стану.  

Навіть вживання звичайного пива ,здавалося б, нешкідливого  та популярного напою несе загрозу для серцево – судинної системи, що призводить до частіших скорочень серця та збільшення  його в обсязі , тому з’являється підвищення тиску та аритмії .

Нервова система та мозок. Найбільше ,мабуть,страждають саме вони  і якщо спочатку непомітно впливу алкоголю на всі інші органи ,то в цьому випадку це більш ніж очевидно.

У мозку концентрація алкоголю значно вища ,ніж в інших органах, що вже є небезпечним ,адже це призводить до оніміння і відмирання його ділянок ,а також  руйнування кори .

На роботі  нервової системи  також відбивається вплив алкоголю: проблеми з увагою, пам’яттю , розумовим розвитком, мисленням, психікою , деградація особистості, виникнення наркотичної залежності. 

Велика доза алкогольних напоїв може привезти не тільки до негативних наслідків, але й до смертельного результату або коматозного стану.

Печінка. Особливо беззахисна перед алкоголем – печінка, адже в ній відбуваються процеси окислення етанолу до ацетальдегіду - досить  високотоксичної та небезпечної речовини.

Гинуть печінкові клітини під впливом спиртного, на їхньому місці утворюється рубець ,який призводить до порушень обміну речовин та не виконує її функцій

Як результат впливу алкоголю на здоров’я може виникнути відоме захворювання – цироз печінки .

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА «DETOX» 

Після одноразового   алкогольного отруєння шлунково-кишковий тракт змінює своє функціонування, щоб запобігти ушкодженню,тому найбезпечніше введення препаратів - внутрішньовенне. Головний плюс  крапельниці від інтоксикації перед іншими способами відновлення людини після алкоголю очевидно. Воно полягає в поступовій дозованій  комплексній дії відразу на кров. Ось список позитивних факторів:

  • в організм відразу надходить лікарський склад;

 Крапельна система не тільки зручна для лікаря і пацієнта, але й дозволяє оперативно змінювати, тобто коригувати склад, додаючи певні препарати за показаннями.

  • плавне введення розведеного лікарського складу  в вену набагато комфортніше , ніж кілька ін'єкцій;

Крім того легше контролювати цей  процес , а препарати діють так само швидко, як при уколах.

  • знижуються навантаження на  серцево-судинну систему;

Що дуже важливо для того, щоб створити  сприятливі умови для відновлення в організмі.

  • склад направлений на  швидке відновлення;

Це відновлює кислотно-лужний баланс крові та нормалізує її склад.

  • плавний наростаючий ефект;

Досягається крапельним внутрішньовенним введенням лікарських речовин.
Це дозволяє безпечно підтримати обмін речовин і нормалізувати функції всіх органів і систем, робота яких була порушена алкоголем чи шкідливою їжею.

В результаті відкапування стан хворого досить швидко стабілізується, а самопочуття поліпшується. Знімаються більшість негативних симптомів, крім того знижується ступінь негативних наслідків на органи і системи організму від зловживання алкоголем.

 DETOX В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

 Відновити сили та здоров’я ,а також очистити свій організм моментально можна  кожного дня у МЦ «Оксфорд Медікал». 

Якщо на Вас чекають важливі справи та робота , а Ви досі відчуваєте наслідки веселого вечора  саме час щоб прийти на Detox до Нас! 

Записуйтесь за телефоном (0352) 52 52 52, (068) 752 52 52.

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом